В деветия сме вече-страхотно е нали,защото дъжд от МАРТенски бебчета ще завали!

  • 9 908
  • 288
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 147
Мила Слънчице, моите най-искрени съболезнования! smile3518
Бъди силна миличка, нямам думи......
Пожелавам ти ново здраво бебче, което да върне усмивката ти!
Почивай в мир малко ангелче!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose smile3518

# 226
  • Мнения: 82
    Слънчице,толкова съжалявам!Кураж,мила!

# 227
  • Мнения: 8
slancice, много съжалявам за случилото се! Дано само да намериш сили в себе си да продължиш напред. Не губи надежда!

# 228
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Искрено съжалявам за сполетялото ви нещастие Слънчице - повярвай, ще се справите, времето лекува всичко!
Гледайте смело напред и се обичайте.

# 229
  • Мнения: 219
Днес все едно е паднала бомба тук! Никой няма. Е, това всъщност е хубаво, означава, че мамите и бебите са по разходки. Аз спък съм изпаднала в ДЪЛБОКА депресия - от часове не мога да спра да плача. Всичките ми познати със и без бебета са по разходки с мъжете си, а моя мъж пак е на работа  smile3514 Няма с кого да изляза, а и довечера той е на банкет, та и тогава ще съм си съвсем сама вкъщи. Искам вече бебка да идва, та да си правим компания поне двете. Писна ми от тая негова работа, но няма начин - пари трябва да се вадят. Извинявайте за този пост, но се чувствам много зле, а като си излея мъката тук и някак си ми олеква.
Желая ви хубав слънчев ден и много усмивки  Hug
Скъпа, един съвет, овладей се и гледай да не си го изкарваш на мъжа си, че любовта така сериозно изчезва. Малко се стегни, все пак си на финала, чети книга, готви, чисти, слушай Моцарт и т.н. После като се роди бебо, ще кажеш, олеле, не мога да си почина.

# 230
  • Мнения: 57
момичета, сега намерих време да попрочета малко от старите теми. благодаря ви много за страхотните пожелания!   bouquet  bouquet
Зори, права си- предизвиканото раждане си е гадна работа. това ти го казвам не само от личен опит, ами и от опита на жените, с които лежахме в болницата веднага след раждането. стискай до колкото можеш. но пък и се вслушвай в препоръките на лекарите. все пак най-важен е малкият мъж в теб!

Слънчице, думите са просто безсилни пред такава трагедия. пожелавам ти да се възстановиш колкото се може по-бързо и скоро да гушкаш най-хубавото и желано бебе. моите съболезнования и прегръдки  Hug.

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 20:45 от myran

# 231
  • Мнения: 48
Днес все едно е паднала бомба тук! Никой няма. Е, това всъщност е хубаво, означава, че мамите и бебите са по разходки. Аз спък съм изпаднала в ДЪЛБОКА депресия - от часове не мога да спра да плача. Всичките ми познати със и без бебета са по разходки с мъжете си, а моя мъж пак е на работа  smile3514 Няма с кого да изляза, а и довечера той е на банкет, та и тогава ще съм си съвсем сама вкъщи. Искам вече бебка да идва, та да си правим компания поне двете. Писна ми от тая негова работа, но няма начин - пари трябва да се вадят. Извинявайте за този пост, но се чувствам много зле, а като си излея мъката тук и някак си ми олеква.
Желая ви хубав слънчев ден и много усмивки  Hug
Скъпа, един съвет, овладей се и гледай да не си го изкарваш на мъжа си, че любовта така сериозно изчезва. Малко се стегни, все пак си на финала, чети книга, готви, чисти, слушай Моцарт и т.н. После като се роди бебо, ще кажеш, олеле, не мога да си почина.

О, аз внимавам какво говоря и какво правя, защото понягога съм много плесната в устата и мога да кажа нещо , закоето да съжалявам после. Е, той си ме знае. Все пак за почти 5 години ме е поопознал. За това и нищо  не му казвам като иска да излиза.

# 232
  • Мнения: 519
Ужасно много съжалявам Слънчице. Cry Каквото и да кажа ще е малко за това, което ви се е случило. Прегръщам те и ти пожелавам живот и здраве да гушкаш и едно малко и пухкаво бебче.  Praynig Дръж се мила!

# 233
  • Мнения: 1 369
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose никой не заслужава тази болка...
 Слънчице, Hug

# 234
  • Мнения: 13
Слънчице, можеш да разчиташ на нас за морална подкрепа. Не се притеснявай да пишеш, ако имаш желание да се разтовариш. Надявам се да намериш своя начин да се пребориш....

# 235
  • Мнения: 48
radost_ina, освободи място в кутията си

# 236
  • Мнения: 33
Днес все едно е паднала бомба тук! Никой няма. Е, това всъщност е хубаво, означава, че мамите и бебите са по разходки. Аз спък съм изпаднала в ДЪЛБОКА депресия - от часове не мога да спра да плача. Всичките ми познати със и без бебета са по разходки с мъжете си, а моя мъж пак е на работа  smile3514 Няма с кого да изляза, а и довечера той е на банкет, та и тогава ще съм си съвсем сама вкъщи. Искам вече бебка да идва, та да си правим компания поне двете. Писна ми от тая негова работа, но няма начин - пари трябва да се вадят.
Най- накрая сродна душа Praynig И аз вече се побърквам - моят пък отиде на тим билдинг в Солун.Опитвам се да се държа мъжки и аз ако бях на негово място щях да ида, но просто в този етап имаме нужда от повече внимание. Не знам объркана съм настройвам се против него, което е много глупаво ooooh! като се замисля.

# 237
# 238
  • Мнения: 318
Слънчице,  Hug
 Praynig Молим се цялото семейство да почива в мир душичката намалкото същество..На теб - сила и кураж   bouquet

# 239
  • Мнения: 1 710
Диана, знаеш ли как се набират средства за Мануела на този телефон, който се показала? Аз пробвах и като разговор и като SMS, ама не става. Сигурно трябва да е с кода на съответния оператор?
Р.S. Пробвах и така не става.

Общи условия

Активация на акаунт