Харесва ли ви новата прическа на Алекс Раева?

  • 9 104
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 165
Алекс Раева е много красива и както и да се подстриже все ще й отива.

# 46
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
На мен нещо не ми харесва така Whistling

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 12:16 от krasssy

# 47
  • Мнения: 2 726
С дълга коса беше по-добре.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 692
Горе-долу ми харесва прическата  Peace , но цветът не. Много ярко червено, такова едно неестествен цвят червено. Преди време , когато пак беше с червена коса нюансът беше по-умерен и много повече ми допадаше. И пак за прическата - от едната страна, е мнооооого дълъг кичура, ако го скъси или пък си направи тривиалния вариант на карето  от двете страни на лицето по-дълго ще ми харесва повече.  Peace
И май само аз дотук ще напиша, че най-много ми харесваше с кестенява или тъмна дълга коса.  Peace

# 49
  • Мнения: 865
Харесва ми,това е и моята прическа.Но цветът не!
Алекс е стилна жена.Умее да експериментира, получават и се нещата!
За мен няма по-скучно нещо от това годииини да поддържаш една прическа и цвят.Скука!

# 50
  • Мнения: 59
не по- добре изглежда с руса дълга коса ...

# 51
  • Мнения: 99
Според мен пък с руса коса не й отива, защото е много тъмна. Мисля, че най-добре ще й е с дълга кестенява коса.
Не е нужно да си боядисаш косата в цвят на китеник, за да си красива...

# 52
  • Мнения: 7 167
Аз не съм я виждала с кестенява коса май... newsm78
Но с червена дълга ми харесва, но не точно червена, а махагонова.

# 53
  • Мнения: 6 164
Не, изостря й чертите. Не е за къса коса тя.

# 54
  • Мнения: 3 268
Алекс беше страхотна с тъмна коса,когато започно при Слави.Беше сладка,красива,невинна.Какво направи и колко пластични операции се крият зад сегашната й визия не знам.Изглежда като мадам.Жалко за това,което беше.

# 55
  • Мнения: 893
Не. Изглежда с много остри черти така!

# 56
  • Мнения: 1 045
На тая черта не и ли мина модата вече  ooooh! Всичко живо са накълца така  Tired
И понеже всичко тръгна от Риана сега очаквам бум на момчешки , къси подстригвания  Laughing

# 57
  • Мнения: 1 417
Не, не ми харесва нито с тази прическа нито с русата си коса, с нея я намирах за ужасна Confused С дълга червена коса ми допада най-много.

# 58
  • Мнения: 3 268
Аз също мисля,че с русата коса Александра Раева изглеждаше най-евтино и пошло.Хич не й отиваше.Определено е родена за брюнетка.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 692
Да, с русата коса не можах да я възприема въобще, родена е за брюнетка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт