Какво АМ да давам на бебчето си?

  • 1 144
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 208
В началотоимах страшно много кърма.Бебка сучеше и след това цедях доста и хвърлях.Сега съжаляам защото разбрах,че имало контейнерчета за съхранение на кърмата и се пазят до 3 месеца във фризер.Обаче тя сучеше много малко защото явно няма силички още-много ми е мъничка.Роди се 2600.Искаше да яде през 1час и така тормоз за нея и за мен ообено през ноща.Почнах да се цедя изцяло и да и давм от биберон като отвреме на време сучеше да не се отбие.Но сега забелязвам,че кърмата ми значително намаля и няма да й стига за всичките хранения на ден.Може да й давам кърма колкото имам и ако свърши за деня да й давам АМ.Ще проверя този сайт който ми дадохте.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 120
А сега като е малко по-голяма и силна не може ли да я върнеш да суче от гърда само, така ще регулира кърмата....

# 17
  • Мнения: 622
Да ти е живо и здраво бебенцето! Моят съвет е да не даваш АМ.Няма нищо по-хубаво от майчината кърма и щом имаш кърма  кърми до дупка! Влез в кърмаческия и ще намериш много инфо и отговори на всичките ти въпроси.Не се отказвай от това удоволствие и за мама и за бебо. Желая ти успех Hug

# 18
  • Мнения: 1 049
Аз сьм определено за Аптамил.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 320
Най-добре се консултирай с педиатърката Ви!  Peace Аз не бих ти препоръчала Аптамил и Милумил, Нутрилон. Нямам личе опит от тях, но пък наблюдения от деца на мои приятелки. Аз съм хранила само с Нан от както се е родил и съм доволна, не е имал проблеми!

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
Най-добре се консултирай с педиатърката Ви!  Peace Аз не бих ти препоръчала Аптамил и Милумил, Нутрилон. Нямам личе опит от тях, но пък наблюдения от деца на мои приятелки. Аз съм хранила само с Нан от както се е родил и съм доволна, не е имал проблеми!

е като нямаш личен опит....малко нищо не значи това мнение.....Просто кажи от какво си доволна и имаш опит и точка....

# 21
  • Мнения: 1 243
Аз давах Фризовом Simple Smile

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз давах в началото Фризолак и бебко се запече. Смених с Нутрилон и от тогава няма проблеми.
Да ти е жива и здрава и много да те радва малката принцеса!  Peace

# 23
  • Мнения: 363
най доброто е аптамил.доказва го и цената му,която е двоина на дръгите,но си струва.в нвго има всичко което е необходимо на бебето

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Аз давам "Аптамил Комфорт" и нямаме проблеми за сега.

# 25
  • Мнения: 1 208
А сега като е малко по-голяма и силна не може ли да я върнеш да суче от гърда само, така ще регулира кърмата....

Ама тя не е голяма-само на 14 дни е  Laughing.Сега пак й давах от гърдата-суче най-много 2-3 мин и спира.Не,че не иска а защото се е наяла или я домързява.После се опитвам да й дам от биберон да видя дали от него ще продължи да яде-не иска.А само от биберон като й давам пие по около 100 гр.Не вярвам за тези 2-3 мин от гърдата да суче 100 гр.Аз също искам да суче  да не й давам АМ и незнам как да я карам-ще му мисля Sad

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
E 14  дни са си ок... не знам аз бих пробвала да я оставя само на гърда...може в началото да е по-често...но нещата ще се нормализират...всъщност и това в началото, което е било през час- два за мен е нормално поведение за първия месец на бебето...вярно, че е изтощаващо, но много бебета така се държат, после постепенно си създават някакви режими сами....

ти си решаваш ест....

# 27
  • София
  • Мнения: 1 320
Най-добре се консултирай с педиатърката Ви!  Peace Аз не бих ти препоръчала Аптамил и Милумил, Нутрилон. Нямам личе опит от тях, но пък наблюдения от деца на мои приятелки. Аз съм хранила само с Нан от както се е родил и съм доволна, не е имал проблеми!

е като нямаш личен опит....малко нищо не значи това мнение.....Просто кажи от какво си доволна и имаш опит и точка....

А ти  не чети между редовете! Наблюденията и опита на моите приятелки от тези млека, които съм изброила не е много позитивно! Така по-рабираемо ли е? Точка!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 524
E 14  дни са си ок... не знам аз бих пробвала да я оставя само на гърда...може в началото да е по-често...но нещата ще се нормализират...всъщност и това в началото, което е било през час- два за мен е нормално поведение за първия месец на бебето...вярно, че е изтощаващо, но много бебета така се държат, после постепенно си създават някакви режими сами....
ти си решаваш ест....
и аз така мисля.  Peace
по принцип ние сме на ХИП пробиотик, макар че според мен, педиатъра ще те посъветва най-добре, ако изобщо има нужда... Аз погрешка взех Хип вместо Нутрилон (не питай, дълга история), но на него му хареса и реших да не го сменям и оттогава сме на него. Кръмен е 6 месеца, добавка давам от 4 месец по 30 -60 мл. Сега е само на АМ и захранвам Peace

Общи условия

Активация на акаунт