обезкосмяване на ръцете...

  • 8 060
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 180
И аз съм за Вийт! Можеш след това да намажеш с едно кремче - Витамарфен, купува се от аптеките. То предпазва от появата на обриви, поне при мен има ефект, понеже ми излизаха едни пъпчици точно на свивката. Снощи си махнах космите на ръцете, даже с нищо не се мазах после, днес бях по къс ръ8кав и нямам проблеми. Все пак всичко е индивидуално, успех!

# 16
О,благодаря ви много за отговорите!
Всеки един ми е полезен!:)
Това да отида на козметик е най-добрият вариант,но сега са баловете и е лудница...
Най-вероятно ще взема Вийт,но искам да попитам ползвалите го,след колко време порасват косъмчетата (все пак е депилатоар).
Сватбата е след 10 дена,предполагам,че е рано да пробвам днес,утре....

# 17
  • Мнения: 2 212
Ами след колко порастват, те започват да растат бавно и постепенно, но първите набождат може би до около седмица след премахването им, така че като го направиш няколко дни, примерно 2-3 преди сватбата няма да имаш никакъв проблем, според мен.

# 18
  • Мнения: 184
Аз ги махам с епилатор,но винаги един ден преди да си показжам ръцете,защото се зачервявам страшно

# 19
  • Мнения: 264
Laughing  иди на козметик!  Wink  ако си в софия мога да ти дам номера на моята козметичка  - работи с една перлена коло маска и след това те маже с  някакво масло за  успокояване на кожата. зачервяват ми се ръцете, но до половин - един час се успокояват, а и остават гладки за дълго  Wink  ако имаш нужда, обади се на лична  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 534
Махнах за първи път своите също за сватбата си .
Отидох на козметик и нямах проблем .
Виж обаче с мустачките идеята беше лоша , но добре че си знам , за да го направя седмица по рано

# 21
добре де,ще се опитам да се вредя на козметик,а ако не стане-- с Вийт ....и ако там има проблем-епилатор. Това май е изводът...

Лъчезарка,благодаря ти,миличка,но не съм в Сф Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт