Новият човек - що е то и има ли почва в нашия случай?

  • 2 270
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Да коментирам твоя случай...този нов човек, с който се занимаваш, ако питаш мен каквото и да правиш не се женете, той ако те обича ще ви осигури и без брак.
По въпроса защо няма дете до сега, може в началото на връзката си да не е бил дорасал за това и с времето да се е променил и да си е изживял "несериозността", но жената с която е да го възприема по начина по който го е възприермала в началото, дори поради зацикляне в отношенията той може даже да не успява да прояви тази си зрялост с тази жена, просто защото са влезли в коловоз...всичко е възможни и именно поради този факт мисля че най разумно е просто да не се обвързвате прекалено.

# 16
  • Мнения: X
Аз съм била и от другата страна, когато трябваше да прекратя връзка защото срещнах любовта-е това беше адски трудно. Просто никой не иска да нарани никого, но в тези ситуации това е невъзможно.

кои ситуации?
апропо, ти колко често срещаш любовта
извинете, ама... тя ако е под път и над път, друг етикет трябва да й лепнем, друга е думата според мен
за 10 реда писания ти 10 пъти срещна любовта  Wink

Патриция, а за грижата ми е супер странно това което го пишеш
точно при мен това като фактор не го виждам, именно защото си се справям чудесно и сама !!!!!!!!!!!!!!!! и нужда и необходимост от 'грижа' нямам

виж, грижа за детето - категорично

# 17
  • Мнения: 1 425
Да коментирам твоя случай...този нов човек, с който се занимаваш, ако питаш мен каквото и да правиш не се женете, той ако те обича ще ви осигури и без брак.
И що да не се женят?  newsm78

# 18
  • Мнения: 903
Да коментирам твоя случай...този нов човек, с който се занимаваш, ако питаш мен каквото и да правиш не се женете, той ако те обича ще ви осигури и без брак.
И що да не се женят?  newsm78

Да бе, и аз това се зачудих - защо да не? Както се казва: "Като се обичат младите, нека се вземат!" Mr. Green  Сега сериозно - не брачното свидетелство определя емоционалната обвързаност и споделянето на отговорностите, които обуславят трайността на една връзка. И както някой от мъжете беше писал в една друга тема /не се сещам дали ти,  Panther, или Дани/, разводът е просто една бюрократична формалност. Та съм сигурна, че ако коя да е връзка тръгне да пропада, ще има предостатъчно причини човек да се терзае..... и тая бюрократична формалност няма изобщо да е начело на класацията.

Господ не дава на никого предварителна /още по-малко доживотна/ гаранция, че като срещне голямата любов, тя ще е завинаги. Но ни е дал надеждата за да се надяваме на най-доброто. А страхът е лош съветник - ако тръгнем да търсим причини да се съмняваме и с тези съмнения да храним страховете си, то такава "храна" винаги ще намерим, при това в изобилие (особено когато веднъж сме били тежко наранявани и сетивата ни са изострени да долавят и най-слабите сигнали за опасност)! Но ако трябва да се страхуваш от всичко, ако трябва да изчислиш всички "Ами ако...?", то все едно да се окопаеш сам в себе си като в бункер и никога да не посмееш да направиш стъпка навън от този бункер  - стъпка към щастието, което иначе вярваш че заслужаваш...

# 19
  • Мнения: 589
Оххх...и аз да се включа...Съвсем наскоро зададох на приятеля  си следния въпрос:Харчиш доста средства по мен,защо го правиш?(е,"доста" по моите стандарти се оказа много по-малко,отколкото мои познати изискват от гаджетата си,ама това е друга тема)Ами,искам да ти помагам,искам да ти е спокойно,ми каза милото,а ти защо ми задаваш този въпрос? Ами защото ме е страх,отговорих му,никой в живота ми допреди теб не е направил нещо такова за мен,без после да ми го изкара през носа...Та тази смътна тревога ми е позната...Все пак мисля,че не трябва да прекаляваме с духането на таратора-приеми,че щастието вече ти се е усмихнало:)

Общи условия

Активация на акаунт