Защо мъже

  • 3 439
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Когато искате вие секс трябва незабавно да го получите??А когато половинките Ви искат не Ви "става"???

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А така! Скарай им се!  Grinning

# 2
Или не им става или са уморени ,или им се спи-е,к'во повече да си говорим-мъжка им работа,уф

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Абе това обобщаване "мъже"  Confused  Щото нали лафа е и "Хей, мъжеее", ма може и толкова да са мъже...
Разбирам да пита госта "Що бе мъжо?"  Wink
Не всички мъже са еднакви и не е редно в единственото място във форума дето ги има да ги нападаме - пък и анонимно! Ако не ти стиска да си кажеш кой си - не ръси обиди или заключения!
Но като отговнор на въпроса ти - мъжете обичат да бъдат съблазнявани и евентуално доминирани в секса - но не и явно да ги дърпат за.... с цел "искам секс" - просто го поискай с тялото си - така, че той да го поиска, без да се чувства "използван" и да изглежда накрая сякаш самия той го е поискал  Wink  
Или си поговори с мъжа - ама щом във форума не ти стиска да си поне сравнително "открит-а" - т.е. да се регистрираш - то надали и иначе ще можеш да повдигнеш този въпрос

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А така! и на теб ти се скараха!  Wink

# 5
Цитат на: catnadeen
Абе това обобщаване "мъже"  Confused  Щото нали лафа е и "Хей, мъжеее", ма може и толкова да са мъже...
Разбирам да пита госта "Що бе мъжо?"  Wink
Не всички мъже са еднакви и не е редно в единственото място във форума дето ги има да ги нападаме - пък и анонимно! Ако не ти стиска да си кажеш кой си - не ръси обиди или заключения!
Но като отговнор на въпроса ти - мъжете обичат да бъдат съблазнявани и евентуално доминирани в секса - но не и явно да ги дърпат за.... с цел "искам секс" - просто го поискай с тялото си - така, че той да го поиска, без да се чувства "използван" и да изглежда накрая сякаш самия той го е поискал  Wink  
Или си поговори с мъжа - ама щом във форума не ти стиска да си поне сравнително "открит-а" - т.е. да се регистрираш - то надали и иначе ще можеш да повдигнеш този въпрос

  Да Бе.....Давай само да ги коткаме,съблазняваме и прочие тези мъже,а те....се чувствали "използвани".Нищо лично говоря по принцип. #2gunfire

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ами такива са си!
Аз за себе си открих, че щом не ми харесват уви остава да стана лезбийка, ама като гледам пък мъжете как реват от жените си...  Rolling Eyes
Та така - уви примиряваш се и гледаш мах да си улесниш живота - щом ни се водят ни се карат - с хитринка  Wink
То че и за това си плащаш с нервите - ма поне не ще останеш разочарована  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 777
Искай и ще получиш Simple Smile

Но никъде не е казано, че ще получиш това което искаш. Stuck Out Tongue

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Erica
А така! Скарай им се!  Grinning

 Laughing  Laughing  Laughing

# 9
  • Мнения: 272
аре да не се включвам, че...... Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 363
щото ко не ни го даде тази от коя си искаме, ще си го поискаме от друга... ясно?!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Цитат на: Anonymous
Когато искате вие секс трябва незабавно да го получите??А когато половинките Ви искат не Ви "става"???

Е хайде да не се пробваме, нали... Има мъже, има и мъже... Просто не си попаднала на когото трябва...
Както е казал Brandt - "Аре да не се включваме, че..." Не се знае, знае ли се...
И това си чиста заплаха, така да знаеш, "Госте"-енке...

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Wink  Хм вече ще знам - ако нещо искам да идвам да ви овиквам  Wink  а вие ще ме сплашвате с хубави неща  Mr. Green

# 13
  • Варна
  • Мнения: 737
Цитат на: Ekcnpec
Има мъже, има и мъже... Просто не си попаднала на когото трябва...
[/color]

Присъединявам се тук!
Ако мъжът си е на място, няма да се оправдава с глупости! Хората правилно са казали "Не ти трябва мъж, който само да ти пърди в леглото!!!"

# 14
  • Мнения: 272
Цитат на: catnadeen
Wink  Хм вече ще знам - ако нещо искам да идвам да ви овиквам  Wink  а вие ще ме сплашвате с хубави неща  Mr. Green
хм, играеш си с огъня ми се струва Thinking

# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: Mirra
Цитат на: Ekcnpec
Има мъже, има и мъже... Просто не си попаднала на когото трябва...
[/color]

Присъединявам се тук!
Ако мъжът си е на място, няма да се оправдава с глупости! Хората правилно са казали "Не ти трябва мъж, който само да ти пърди в леглото!!!"
Точно така! #Milti

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Цитат на: bubolina
Цитат на: Mirra
Ако мъжът си е на място, няма да се оправдава с глупости! Хората правилно са казали "Не ти трябва мъж, който само да ти пърди в леглото!!!"
Точно така! #Milti

Хей, Буболина, кое е точно така... Grinning Ако мъжът си е на място, няма да се оправдава с глупости или... Не ти трябва такъв, който само да ти пърди в леглото... Laughing Хи-хи-хи-хи-хи... Шегичка... Всички ясно разбираме какво имаш в предвид...

Цитат на: catnadeen
Хм вече ще знам - ако нещо искам да идвам да ви овиквам  а вие ще ме сплашвате с хубави неща

Това си звучи почти като половин предложение от твоя страна... Хи-хи-хи-хи-хи... Laughing

Не мога да си представя ситуация, в която съпругата ми ще ми се умилква, ще ми го показва с "действие", или още по-директно - направо ще си каже какво иска... А аз ще приложа новата поза "Стар вентилатор" - аз у лево, ти у десно, гръб във гръб, и хъркаме като стар вентилатор... Това си е смъртен грях и се наказва... Не може да пренебрегваш чувствата и желанията на човека, когото обичаш... Уф, стига, чак ме хваща яд... И ако чуете някой ден, че с мен се е случило нещо такова... Спокойно можете да пускате траурния марш и да запалите свещ... Може би съм затиснат под някой валяк...

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Експрес - всеки има трудни дни и аз ми се е случвало, случва ми се и ще ми се случва да съм стар вентилатор  Wink  Има го и при вас!
Но това което си мисля е, че това което с приказки не можеш да постигнеш - можеш с действие  Wink  Поне на мен ми е къс фитила /изкл след раждането периода - бях а и още съм като бито куче - особено като ходим с детето на процедури - ма то и баща му сдава багажа  Sad / и бързо се паля  Twisted Evil
С опити и опит можеш всекиго да запалиш "baby light my fire" или както пееха Дорс  Wink
Но поне аз съм забелязала че мъжете около мен ако не искат си казват - неу ща и толкоз! Аз по-скоро шикалкавя  Embarassed  мда това с главата вече даже не срабитва

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Искам такъв дето си иска.Аз ще му давам,няма проблем.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Цитат на: ljuboznatelna
Искам такъв дето си иска.Аз ще му давам,няма проблем.

И аз това искам  People Angel Последно ме ядоса обаче за това, че самосиндикално решил да постим - да не би да станело нещо с бебчето  Twisted Evil
Само да се върне от командировката ще го изям с парцалите, че вече хич не устисквам  #Onfire

# 20
  • Мнения: 272
Цитат на: ljuboznatelna
Искам такъв дето си иска.Аз ще му давам,няма проблем.

аз пък си искам такава дето винаги дава като си поискам (2-3 пъти дневно) Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: Ekcnpec
Цитат на: bubolina
Цитат на: Mirra
Ако мъжът си е на място, няма да се оправдава с глупости! Хората правилно са казали "Не ти трябва мъж, който само да ти пърди в леглото!!!"
Точно така! #Milti

Хей, Буболина, кое е точно така... Grinning Ако мъжът си е на място, няма да се оправдава с глупости или... Не ти трябва такъв, който само да ти пърди в леглото... Laughing Хи-хи-хи-хи-хи... Шегичка... Всички ясно разбираме какво имаш в предвид...

Какво точно искаш да кажеш с това??????? #Shocked Нещо явно аз не разбирам или ти..... Thinking

# 22
Аз си искам,като не ми дават се обръщам и заспивам  Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
Хм...аз, като ми искат не отказвам, като аз си искам пак не ми отказват...абе добре сме си, секса е на почит Mr. Green  Mr. Green

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Цитат на: ljuboznatelna
Искам такъв дето си иска.Аз ще му давам,няма проблем.

хм да пратя мъжа си в Пловдив  Thinking   Wink

# 25
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Цитат на: catnadeen
Цитат на: ljuboznatelna
Искам такъв дето си иска.Аз ще му давам,няма проблем.

хм да пратя мъжа си в Пловдив  Thinking   Wink

Ти го дръж,че другия вариант е по-кофти.Пробвала съм и двата.

# 26
  • Мнения: 3 634
Да ви и темите... сега и на мен ми се прииска...

# 27
  • Мнения: 272
Цитат на: Мама от Финландия
Да ви и темите... сега и на мен ми се прииска...
malko so nadale4ko  Wink

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Цитат на: Brandt
Цитат на: Мама от Финландия
Да ви и темите... сега и на мен ми се прииска...
malko so nadale4ko  Wink

То за "любовта" граници няма  Wink  Хм Госта може да изтълкува думитети Бранд като "ох боли ме главата"  Wink  Laughing
/абе с тези пълни и кратки членове съм скарана - гостът или госта трябва да е по-горе  Thinking /

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Цитат на: bubolina
Какво точно искаш да кажеш с това??????? #Shocked Нещо явно аз не разбирам или ти..... Thinking

Когато написах това, заради което ме питаш "Какво искам да кажа..." Бях в едно добро и приповдигнато настроение... Просто исках да се пошегувам с някого, съвсем безобидно...  Grinning  Направих една лека игра на думи и се пошегувах с теб... Извинявам се ако това те е засегнало... А исках да кажа, че всички разбираме, че си съгласна с моето мнение, че има мъже, има и мъже... Много "че"-та станаха...  Laughing

Цитат на: catnadeen
То за "любовта" граници няма  Хм Госта може да изтълкува думитети Бранд като "ох боли ме главата"  
/абе с тези пълни и кратки членове съм скарана - гостът или госта трябва да е по-горе/

С пълен член, Кат... Grinning И колкото по-пълен, толкова по-добре... Хи-хи-хи-хи-хи, ето още една игра на думи... И който както иска да я разбира... Laughing  Laughing  Laughing Май има доста голяма връзка с темата която разискваме... Пък самата тема май се превърна от "оплакване"  в откровени покани... Хи-хи-хи-хи-хи... Laughing  Laughing  Laughing Какво по-хубаво от това...

# 30
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: Ekcnpec
Цитат на: bubolina
Какво точно искаш да кажеш с това??????? #Shocked Нещо явно аз не разбирам или ти..... Thinking

Когато написах това, заради което ме питаш "Какво искам да кажа..." Бях в едно добро и приповдигнато настроение... Просто исках да се пошегувам с някого, съвсем безобидно...  Grinning  Направих една лека игра на думи и се пошегувах с теб... Извинявам се ако това те е засегнало... А исках да кажа, че всички разбираме, че си съгласна с моето мнение, че има мъже, има и мъже... Много "че"-та станаха...  Laughing

Цитат на: catnadeen
То за "любовта" граници няма  Хм Госта може да изтълкува думитети Бранд като "ох боли ме главата"  
/абе с тези пълни и кратки членове съм скарана - гостът или госта трябва да е по-горе/

С пълен член, Кат... Grinning И колкото по-пълен, толкова по-добре... Хи-хи-хи-хи-хи, ето още една игра на думи... И който както иска да я разбира... Laughing  Laughing  Laughing Май има доста голяма връзка с темата която разискваме... Пък самата тема май се превърна от "оплакване"  в откровени покани... Хи-хи-хи-хи-хи... Laughing  Laughing  Laughing Какво по-хубаво от това...
Аааааааа,разбрах те сега Wink

# 31
  • Мнения: 2 978
Цитат на: Anonymous
Когато искате вие секс трябва незабавно да го получите??А когато половинките Ви искат не Ви "става"???


Аз пък не познавам такива мъже дето да се дърпат. Rolling Eyes  Laughing

Иначе за другото си права, че като го искат, го искат на секундата...няма 6/5 Wink  #Silly  Laughing

Ама то и на теб да ти се прииска, ще си го искаш веднага, надали ще ти стане приятно да ти кажат...абе чакай да свърши мача Mr. Green  Hands Fist  Laughing

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А така, Вини...  Laughing  Laughing  Laughing

# 33
  • Мнения: 781
И аз не познавам мъже ,които като им поиксаш да се дърпат!Искай по настойчиво де Grinning Grinning Grinning

# 34
  • Мнения: 128
Малко със закъснение , но да кажа еда приказка която зная от бабата на мъжа ми . " Каквото не намираш у дома ,го търсиш извън дома" Така че може би всички трябва по малко да се замислят  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт