Стягащ колан за след раждане

  • 15 682
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 676
Аз го сложих на следващия ден след раждането, питах доктора той каза, че може и си го сложих.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
А, какви точно колани ползвахте?

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
Аз така и не сложих такъв колан  Embarassed и не виждам да съм загубила от това - коремчето ми си е същото каквото беше преди да забременея.
благородно ти завиждам Simple Smile
аз доста понапълнях и сега с упражнения и диетка нещата почват да се променят. носих такъв колан, но сам той не "помага"- сложих го на 7-8 ден някъде .
купих го от Данет, модела е мисля Рита (около 40 лева някъде, размер 2) Peace

# 18
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
на 7 ден сложих такъв колан, като ми махнаха конците (със секцио раждах), носих го 3 месеца и много ми помогна в комбинация с коремни преси, но аз бях много слаба като забременях и имах огромен корем, следователно доста кожа и сланинки които да се чудя къде да дяна  Blush още не съм се стегнала съвсем, но и това ще стане  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 1 185
Днес го сложих - 29 дни след раждането - ама щото сега си го купих  Embarassed

# 20
  • Мнения: 573
На училището за бременни казаха, че тези колани не е хубаво да се носят повече от седмица след раждането, защото мускулатурата става мързелива.
Това и аз бях го чувала,не знам до колко е вярно(но явно ме е спряло да го сложа) Crazy

# 21
  • Мнения: 5 539
Сложих го късно, може би около месец-два след раждането, макар че гинеколожката ми горещо ми препоръчваше, още докато бях в родилно.
Сложих го отчасти и с идеята да ми топли на кръста, покрай постоянното кърмене.
Резултат имаше видим, дори мъжът ми го забеляза, макар че той не е от най-наблюдателните.
А, какви точно колани ползвахте?
Ползвах обикновен, от 4 лв. Широк е ок. 25 см

# 22
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
А, какви точно колани ползвахте?

като бабешки гащи, с висока талия

# 23
  • Мнения: 676
Моят майка ми го купи - български беше на това държах, но точно на коя фирма не мога да кажа.Предният път забравих да пиша, че го носих денонощно около1м. и после нямах нужда не знам дали е от колана или просто е щял да ми се прибере корема толкова бързо така или иначе.

# 24
  • Мнения: 4 404
по препоръка на лекарката дето ме оперира сложих на 10 ден и носих денонощно до края на 3-тия месец /прибрах се напълно без упражнения/

# 25
  • Мнения: 119
Аз си купих такъв като "бабешки гащи" (дълбоки)и го сложих на 10 - я ден след секцио. На ден издържах с него няколко часа и после го свалях. Носих го около 2 мес. ,докато корема ми се прибра напълно.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Благодаря за отговорите, ще гледам днес да се снабдя с такова чудо Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 15
Сложих го на 5 ден /секцио/ и досега го нося . Има ефект според мен.

# 28
  • Мнения: 186
И през ум не ми е минало да разчитам само на колана за прибирането на корема. Надявам се по-скоро след раждането да имам физическата възможност да започна с фитнеса, поне докато има баба при мене... А относно размерите на тези колани, кои мерки се гледат - на обиколките преди забременяването или след раждането. И ако е втория случай, то какъв ефект би имал той тогава?

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 13:42 от Ivane

# 29
  • Мнения: 1 243
Аз си купих от обикновените колани изобщо не помагат.Мисля да тръгна на фитнес това с прибирането на корема ми е болна тема.

Общи условия

Активация на акаунт