Да съберем дрехи за помощно училище интернат в Долни Дъбник - 2

  • 3 197
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Това е училището,да! Децата са от 1 до 10 клас, като малките са по-нуждаещи се. Можем да се видим и ще ги занеса аз  Peace
Благодаря на Роси за дадените дрехи, ще помоля пак за  адреса на склада в Люлин  Simple Smile
Благодаря и на Мама на Ниагара и Джина  Hug

# 16
  • Мнения: 2 584
Това е училището,да! Децата са от 1 до 10 клас, като малките са по-нуждаещи се. Можем да се видим и ще ги занеса аз  Peace
Благодаря на Роси за дадените дрехи, ще помоля пак за  адреса на склада в Люлин  Simple Smile
Благодаря и на Мама на Ниагара и Джина  Hug

люлин-3 бл.363 пиши ми на лични и ще ти отворя и да вземеш каквото трябва за децата

# 17
  • София
  • Мнения: 3 648
Как да изпратя нещата - имам бельо - чисто ново - боксерки и потничета, якета, някои пролетни дрешки?

   

# 18
  • Мнения: 5 026
Как да изпратя нещата - имам бельо - чисто ново - боксерки и потничета, якета, някои пролетни дрешки?

   
Ако дам адреса,  ще ти  е удобно ли да ги изпратиш по пощата, влака или да мисля за друг вариант. Колко е е като обем?

# 19
  • София
  • Мнения: 3 648
Един доста голям плик! Мисля, че по автобуса е най-удачно, за пощата ще е обемно, освен, ако не намеря мякакъв кашон!

# 20
  • Мнения: 5 026
Един доста голям плик! Мисля, че по автобуса е най-удачно, за пощата ще е обемно, освен, ако не намеря мякакъв кашон!

Вени, аз мислих за вариант сестра ми и зет ми да ги докарат, но те са ходили до склада на Сим.шосе за дрешки и нямат място. Както ти е най-удобно на теб Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 026
 rut , в петък ще има превоз от София към Плевен. Снощи писах ЛС на ОВНЕ, но нямам отговор,а трябва да кажа на шофьора по кое време ще има човек там. Ще му дам някакъв телефон, но на коя от вас, за да ви звънне,че пристига?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 648
А моите неща ще могат ли да отпътуват с транспорта?

# 23
  • Мнения: 2 584
rut , в петък ще има превоз от София към Плевен. Снощи писах ЛС на ОВНЕ, но нямам отговор,а трябва да кажа на шофьора по кое време ще има човек там. Ще му дам някакъв телефон, но на коя от вас, за да ви звънне,че пристига?

аз четвъртак, петък и събота съм на работа но утре ще и се обадя на Цецка ( ОВНЕ) и ще пиша тук кога ще е в тях

# 24
  • Мнения: 5 026
А моите неща ще могат ли да отпътуват с транспорта?
Аз не мога да кажа, дрехите ще ги взимаме от Люлин, ако там има кой да ги прибере, ще стане ОК   Peace

аз четвъртак, петък и събота съм на работа но утре ще и се обадя на Цецка ( ОВНЕ) и ще пиша тук кога ще е в тях
ОК, ще чакам. На лични ще ти пратя телефона си, ако случайно ви потрябва Simple Smile Дано не ви създавам голямо неудобство!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 648
Аз живея до Арена, точно преди Люлин! Ако има място, пишете!

# 26
  • Мнения: 5 026
Аз живея до Арена, точно преди Люлин! Ако има място, пишете!
Хубаво е ,ако стане, за да не притеснявам и теб. По-нагоре, Рут е дала адреса в  Люлин, но не знам на кой телефон да звъннеш и с кой да се разбереш  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 3 648
Писах на Рут, сетих се, че живея близо до Пепеляшка на Овне!

# 28
  • Мнения: 2 584
Писах на Рут, сетих се, че живея близо до Пепеляшка на Овне!

ами занеси ги на Цецка в клуба, аз съм на работа и няма как да отида до там

# 29
  • София
  • Мнения: 3 648
Ок, мерси!

Общи условия

Активация на акаунт