*Точкова диета - 4*

  • 26 104
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
оф защо си мисля 4е при мен нищо няма да се полу4и днес ми е 5 ден,имам усещане 4е не пражя работите както трябва:1 бульон,1 с.л.лютеница,100гр-шунков салам,половин домат4е и 5 пар4енца кашкавал(нямаше и 50гр сигурно) това е за сега,за дове4ера мисля отново риба хек- кажете ми 10 или 12то4ки е хека? и като то4ки добре ли се справям?Отг,пражя и коремните преси дано да има резултат,как мислите талия-намалява,корем ще намалее-ще се постарая,ами ханша-мерките ми там са 78-80-няма на4ин сигурно в ханш да стопя или може би има?

# 271
  • Мнения: 3 316
Здравейте  Hug
много ни се е раздвижила темичката  Crazy
и нови попълнения имаме -  welcome 
аз един ден прегрешавам  Tired ,един ден съм стриктна ... абе ...  ooooh! 

днес съм към стриктните - кафе,3 яйца и един кремвирш  Whistling за сега това  Crazy после пак 6те пи6а   bouquet

# 272
  • Мнения: 15
Gold Delicious мерси за отговора, ще се заредя с търпение и постоянство, да се надяваме, че ще има резултат  Sunglasses
Да се отчета за днес : 1 кисело мляко, 2 кюфтета , 1 бисквитка ( можеше да се въздържа от нея, ама  Embarassed) Не е голямо прегрешение. Това прави 15 точки за днес Wink С толкова мисля и да приключа деня, днес изобщо нямам апетит  Rolling Eyes Sunglasses

# 273
Отговорете ми колко е риба хек?10 или 12 то4ки?Ядете ли сладко или не и ако хапвате какво,аз онзи ден хапнах само 1 бисквитка и където прегреших с 3 вили4ки торта ина4е от два дни не съм кусала сладко.

# 274
  • Мнения: 4 111
Отговорете ми колко е риба хек?10 или 12 то4ки?Ядете ли сладко или не и ако хапвате какво,аз онзи ден хапнах само 1 бисквитка и където прегреших с 3 вили4ки торта ина4е от два дни не съм кусала сладко.

Ако е чиста - без сосове (доматен и др.) е нула точки.

# 275
  • Мнения: 177
Гледам че пържените риби са по 12 точки, ама точно хек нямам в списъка.......... newsm78

# 276
  • София
  • Мнения: 625


Аз ще кажа. Но държа да отбележа...

Страхотен резултат!   bouquet
Започвам да се подготвям психически, но все още се колебая тази ли диета да захвана или страхотната. Аз все още и кърмя де, но така ми тежат тия пусти килограми!

# 277
  • Мнения: 4 111
12 точки са ако са пържени с брашно или галета. Чистата риба е нула точки, мазнината, в която се пържи също е нула точки и ако няма брашно, галета, сосове, няма как да се увеличат точките.

Ето в тази таблица при рибата е и рибата Хек http://www.eadvise.info/?art_id=117&id=40&page=show_art - нула въглехидрати.

anya, благодаря!  Blush

# 278
  • Мнения: 3 316
  Лилянчо    bouquet  bouquet  bouquet 

# 279
  • Мнения: 4 111
stanislav4eto  Blush Hug
Подготвяш ли новата темичка  Flutter
Аз мисля да лунувам един ден да видим какво ще стане  Rolling Eyes

За сладкото не казах - избягвам го, предпочитам да набавям въглехидрати от плодове и зеленчуци, а ако ям сладко - значи прекъсвам диетата. В началото хапвах малко до 40-те точки, но така е по-гадно, защото сладкото много разяжда  Sad
Иначе за задържането на килограмите, не помня казах ли ви, започнах да пия Липозан. На някои действал за отслабване, на мен пък ми пречи да кача и пак съм доволна. Сигурно ако спортувах щеше да има и отслабваш ефект.  newsm78

# 280
  • София
  • Мнения: 302
абе аз съм на вита да я почна, но само се подготвям да видя как става номера с точките..
нямам много време да почета, но виждам че 1гр въглехидрати = 1 точка
и да питам... обичам таратор и смятам сега.... по кофичката мляко в 100гр има 3гр въглехидрати или 3 точки..
моят таратор е 400гр мляко = 12т и 200 гр краставици (1 гергана краставица)= 8т и това прави 20т , но стават 4 купички от по 200-300гр(обичам ама по рядък), та следователно има някъде по 5 точки в купичка...
ако бъркам, казвайте къде да се науча да смятам Simple Smile

# 281
  • Мнения: 4 111
nelinceto, точно така се смята, не бъркаш!  Peace

# 282
  • София
  • Мнения: 302
момичета аз всяка сутрин пия фреш от 1 портокал и 1 грейпфрут... някой знае ли колко точки

# 283
  • Мнения: 4 111
Ако приемем, че чист плод грейпфрут (без кората) тежи 200 грама, а портокал 150 и на фреша слагаш по един плод от двата, грубо излиза около 22 точки. Просто не знам колко тежат плодовете без кората и колко са големи.

# 284
  • София
  • Мнения: 302
май ще трябва да пропускам фреша Sad

Общи условия

Активация на акаунт