Крусти по скалпа

  • 46 210
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 88
Аз имам същия проблем и тъкмо бях решила да купувам Мустела, когато една продавачка ми каза че се махали като намажа главата на малката СЛЕД баня, и да разресвам известно време. Бях много учудена, защото всички ми казаха че е задължително преди баня. Оказа се че наистина има ефект  Peace
Успех! Hug

# 16
  • Мнения: 173
Малката е на 9 месеца и преди две седмици видях,че има пак крстички.Купихме крем на Мустела,който и ти ползваш.Аз й слагам сутрин от него като задължително разресвам с гребенче.По време на самото сресване на косичката,те се лющят.Пробвай с гребенче,нежно да сресваш косичката.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Използваме шампоана на Мустела,като преди баня и намазвам главата и разресвам с четка с естествен косъм/мека и щадяща фонтанелата/ и после изплаквам.Педито каза ,че за месец ще изчезнат. Като я реша през деня падат сухи люспички.Peace

# 18
  • Мнения: 266
Видях че никой не ти е отговорил да я мажеш със преварен зехтин,половин час да стои преди да я изкъпеш,след това много нежно със гребенче я разресваш срещу косъма,и те след известно време ще и се махнат.Но го прави примерно няколко вечери. Дано да имате успех,на нас ни се махнаха.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте! На моят син му се появиха крусти по скалпа , та въпросът ми към вас е - как и със какво мога да ги отстраня тези гадни "корички" от скалпа?  Shocked Купих му на Мустела един продукт за мазане на крусти специално , но нямам все още никакви наблюдения... Помогнете със съвет, моля! Praynig

Точно с продукта на Мустела се изчистиха на моя син. Имаше много и по принцип си има много коса, та все нови и нови откривах.  Grinning
Мажех го сутрин, цял ден седеше намазан, вечер киснех хубаво с топла вода, измивах с шампоан и разресвах косата леко докато е мокра, като през цялото време поливах с подвижния душ. Изчистиха се бързо, с няколко намазвания..

# 20
  • Мнения: 554
С нищо не съм мазала или чоплила по главата на детето, сами си паднаха.

# 21
  • Мнения: 238
Точно с продукта на Мустела се изчистиха на моя син. Имаше много и по принцип си има много коса, та все нови и нови откривах.  Grinning
Мажех го сутрин, цял ден седеше намазан, вечер киснех хубаво с топла вода, измивах с шампоан и разресвах косата леко докато е мокра, като през цялото време поливах с подвижния душ. Изчистиха се бързо, с няколко намазвания..
Точно по същия начин и аз ползвах кремчето на Мустела, бързо се изчистиха крустите. Peace

# 22
  • Мнения: 434
Ние също имахме зачатъци на крусти и купих специално шампоанче на СебаМед за крусти. Паднаха още на първото измиване. Много ефикасно и на прилична цена (8лв). Даже не се наложи да разресвам.

# 23
  • Мнения: 9 973
записче,и на нас ни излязоха.....

# 24
  • Мнения: 814
 И нас ни помогна кремчето на Мустела. В комбинация с пяната за крусти на Мустела ни изчезнаха на 3тия-4тия ден

# 25
  • Мнения: 63
По време на къпане го разресвах с бебешка четка и така след няколко процедури паднаха.Не съм ги мазала с нищо.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен!Днес забелязох,че върху фонтанелата на малката има  червени петна.Това ли са първите  симптоми на крустите?

# 27
  • Мнения: 106
Видях че никой не ти е отговорил да я мажеш със преварен зехтин,половин час да стои преди да я изкъпеш,след това много нежно със гребенче я разресваш срещу косъма,и те след известно време ще и се махнат.Но го прави примерно няколко вечери. Дано да имате успех,на нас ни се махнаха.
Има ефект!!!!

# 28
  • Мнения: 6 274
Ние също имаме от 2 ия месец и мазах с Мустела но ефект нямаше Rolling Eyes
Преди месец отидохме на дерматолог и се оказа себореен дерматит,сега пак мажа но 4 часа преди къпане и има ефект и мия с сапун А Дерма Peace
И при нас беше така . С тази разлика , че ние опустошихме аптеките и какво ли не опитахме . Накрая се оказа себореен дерматит . Така , че най-добре отидете на лекар . Ако продължават да не се махат , разбира се .  Peace

# 29
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И аз с Мустела изчистих крустите на главата на синът ми. Ужасно съм доволна от това кремче. Преди за дъщеря ми съм мазала с някаква мазнина примерно с олиото на Нивея, но ефекта с Мустела е много по-добър. Незнам как процедират другите, но аз сложих преди сън и на другия ден с едно гребенче ги излющих , стана много бързо и лесно и като му измих главичката нямаше и помен от крусти, а уверявам ви бяха мноооооого.

Общи условия

Активация на акаунт