МАЙчета 2005 (106)

  • 17 537
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 449
NellyBgl, добре си ни дошла  Hug
Минавам набързо, че съм много изморена, едни преводи ми разтакаха мамицата отвсякъде  #Cussing out Кога ли вече ще се откажа от тия глупости, ма**а му с тия нашите амбиции...
Както и да е...
Мисълта ми беше да кажа на Валя, че това което е направила е много, много красиво и оригинално. Щастливец е вашият татко, а вие двете сте две кукли просто  Heart Eyes
Ние днес забихме колчетата, утре трябва да е първа копка, стискайте палци времето да е хубаво  Heart Eyes
Малейна, това е прекрасен миг. Моят син ме изненада така там някъде...към 7мия месец  Hug
Гуш, успех с диетата, и аз се замислям за нея  Thinking
И аз бях много куражлийка като дадох Ники на 1 и 4 месеца на ясла, ама сега съм убедена, че ако става въпрос за 2ро дете далче няма да съм така. Затова, че, Бубе, не си сама  Blush
Бегам, айде, до скоро  Hug

# 271
  • Мнения: 1 037
Валя,такава красота рядко се среща!Размазващо.....нямам думи! HugУтре като честитиш Рд-то на свата,да му пожелаеш от мое име здраве и много бизнес успехи,и....че е невероятен късметлия с такава красива и изобретателна жена и две принцеси(особенно малката,нали ми е слабост Wink)
Мартеа,верно че РАдо си има основно,ама до кога така.Ей преди малкос триста зора хапна кашичка,ама след това си досука.На мама гарджето! Whistling
Малейна ,честита "ма-ма" HugМойто набляга на та-ти,а като плаче от устата му излиза нещо като ма-ма,но това не го броя Mr. GreenЩе чакам и аз официалното обръщение!
Деспина,вземи го отупай твоя мъж(да не се обидиш,шегувам се)-мързел било,дрън-дрън.Той ще е от особенната порода мъже Rolling EyesДано скоро се почувстваш по-добре!Вземай витамини
Камий,как е Ники?Ходихте ли на лекар?
Мери,скорошно оздравяване на Ели!Най-вероятно вирусче ...?
Nelly BgL ,добре дошла в клуба на майските мами 2005г. Hug
За колелото да споделя-Данчо кара такова с помощни гуми от миналото лято и то добре,завива,спира.Така ,че време им е!Валя,може би по- голямото трябва да и вземете,все пак ще го кара няколко сезона!
Гуш,я кажи естеството на тази диета!И успех!Щом веднъж си могла,ще можеш и сега!И на мен ми трябват 3-4 кг надолу още,ама като спра да кърмя.

# 272
  • Мнения: 1 101
NellyBgl, здравей и добре дошла при нас Hug

Бубе, на мен ми беше много криво, когато Дени тръгна на градинка. Аз даже си го преживявах още месеци преди да тръгне Blush Blush Но бързо свикнахме и двамата. Сега понякога си мисля, че ако знаех колко добре ще му се отрази градинката (а и на мен - също) изобщо нямаше да го преживявам така. Дечицата обичат да ходят на градинка, по-чувствителните в началото трудно преживяват липсата на мама, но и те свикват рано или късно. И им е доста интересно. Аз ги наблюдавам плачещите деца от групата на Дени - щом влязат при децата в групата, млъкват и се включват в играта. Ще ви хареса и на двете Peace

Аз отивам на нощна, утре отново съм нощна. Дени е добре, напоследък е много послушен, пу-пу. Минахме през един "опак" период, когато всяко нещо което трябваше да направи беше съпроводено с категорично "НЕ". Не искаше да се облича, не искаше да се мие, изобщо каквото трябва, все беше наопаки. Примерно сутрин отделях с 20 минути повече за обличане преди ясла, защото първо не искаше да става - ей, така от инат; след това не даваше да го облека - казва "не" и това е положението. Доста караници отнесе. Чудех се още колко ще ми издържат нервите, но явно ние надделяхме и видя, че номера му не минава. Та сега от около седмица отново си е моето послушно дете Laughing

Вале, разкошно е това, което си сътворила, нямам думи. Ще му хареса на таткото много. Кой ви е снимал?

# 273
  • Мнения: 4 207
Бубе, щем, не щем, това все някога трябва да стане, децата трябва да са самостоятелни.
Теа е ветеран в тръгването на нови места, все пак в момента е на третата си градина Wink никъде не е имало кой знае какъв проблем. Е, разбира се, на първата ясла имаше най-много номера, но истинският рев беше за не повече от седмица. На второто място почти не е мрънкала, а на третото още от първия ден влезе с кеф, но там е много по-приветливо...
Според мен, по-големият стрес е за майката Peace

Нели, добре дошла! Кой те излъга, че има супермайки Wink Едва ли има майка, която с чисто сърце да каже, че й е суперлесно.

Дидка, Теа започнах да я захранвам на вашата възраст, а тогава беше най-пухкава. Най-важното мама го осигурява Wink
И, според мен, не започвай точно ти Дюкан. В нея в началото няма нито плодове, нито зеленчуци, а и след това плодовете липсват.
Аз я започнах, свалих 2,5 кг за 4-5 дни, сега не я карам стриктно, защото хапвам сирене например - много обичам. Карам основно на салати и протеини. Освен това, ти изглеждаш просто супер, а пък ще видиш как ще започнеш да сваляш след 8-9я месец кърмене. Аз точно тогава си върнах предишните кг и после качих 3-4, които ен мога да сваля повече от година...
И да се похваля - от близо седмица почти не пуша. Няколко пъти съм си дръпнала. В най-големия стрес миналата седмица започнах да отказвам цигарите, започнах Дюкан, а по нея и алкохол ен се пие. Е, на втория ден си сипах едно голямо, нанякъде трябва да избиеSimple Smile

Валя, красиви сте!

Деспина, мъжът ти ако беше пред мен, щях да го цапна! Ама много ме ядосва, мързел си била! Впрочем, след една 20дневна терапия с витамини нещата при мен малко се пооправиха, сега мисля след около 5 дена пак да изкарам още една. Аз си купувам Адитива, защото са ми най-вкусни. И сутрин това закусвам - кафенце и витаминче Laughing

Малейна, много сладичко Heart Eyes

Августа, стискам палци всичко да потръгне добре и да стане бързо и качествено!

Сиска, ние в момента сме в подобен период и вяска вечер имаме "сериозен разговор" за нещо. Дано отмине бързо...

м е р и, а как е времето при вас? Ужасии слушаме тук за Великобритания и вятъра там.

Дона, да разкажеш после!

Гуш, значи аз де не се оплаквам, че ще ходя до Сухата река за тези данъчни истории Wink

Писах, брисах, ама си е друго, има раздвижване.

Нещо обаче ми се губят Диана и Димана и това не ми харесва!

# 274
  • Мнения: 2 407
Ники е уж добре-чисто гърло,гърди.Но пак имаше температура,избива и кътник,дано е от това.Май и пак има някава алергия.
За градината- от начало беше тегаво,плачеше, на мен ми беше гадно,но се преодолява.Там найстина се забавляват и развиват много по добре.
Деспинке ,ама мъжът ти #2gunfire,не му обръщай внимание.
Вале,нямам думи,прекрасни сте.
Малена ,цункай  я от нас тази сладурана.
Августа и аз стискам  fingerscrossed
Сега   food002и минавам на Wine Glassбяло,обаче,наздраве.
Гуш каква е тази диета?Аз пия едни витамини за отслабване-китайски и съм много доволна,за 10 дни свалих 6кг.Много са ефикасни.
Нели welcome

# 275
  • София
  • Мнения: 2 437
Тук съм  Flutter
Няма какво да пиша..нищо ново покрай нас.

# 276
  • Мнения: 302
 И аз съм тук.... Момчил е болен - Т, ухо, кашля зверски.... Не може да спи от кашлица  Sad  Днес повърна секрети с жилки кръв  Cry Дано спре скоро, щото ще се гърмя  Confused

# 277
  • Мнения: 948
Майчета, и аз съм тук - чета си ви най-редовно, но няма нищо ново покрай нас, всичко е по старому.

Нели, добре си ни дошла! Hug
Вале, подарък е страхотен и доста оригинален! Peace Wink

На всички болни - бързо оздравяване! Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 2 498
Благодаря ви милички Hug!
Сиска, снимахме се във фотото на една позната-казах и скакво искам и тя го направи....
Patelina, не е лесно с болно детенце....пожелавам ти бързо малчо да оздравее....
Kamij, за първи път чувам за тези витамини....я дай малко инфо, че съседката ми е болна на тема диети и утре да я светна за тях....
Нели, супермайка е само жената на супер Любо Wink Joy
Дидке, супер си така-за кви 4 кила говориш?!?! А свата го считай за поздравен....

# 279
  • Мнения: 796
Валя, снимките са страхотни направо! Идеята ти е много оригинална Simple Smile

# 280
  • Мнения: 2 498
Дона мерси  bouquet, то не останало......определихте ли дата за секциото?

# 281
  • Мнения: 480
Нели, добре дошла на борда!  Hug

Еее, Мартеа, така те искам! Какви са тези два-три реда, дето напоследък драсваш?! Хубавко ли е да мързелуваш, а?  Grinning

Камий, нощна смяна съм, затова  Wink

Бубе, Феъри е написала това, което мисля за градината. Не е въпросът дали е рано или късно, важното е да се чувстваш уверена, че на детето ще му е добре там. По-добре сред връстниците си, отколкото 24/7 до изнервената си майка, както беше при нас  Embarassed  А и интелектуално много напредна Наско там, няма спор!
В този ред ан мисли, вчера и днес госпожите го похвалиха, че е много информиран, умен, любознателен. Явно след първоначалния шок от рогатия му характер, сега го опознават и започват да го харесват  Heart Eyes Дано!


Вале, снимките са уникални, просто! Идеята ти, де. Много сте чаровни  Heart Eyes

Малейна, честито първо "мамо"! Направо ми се насълзиха очите, като прочетох  Heart Eyes

Дона, тъкмо щях да питам за теб, че нещо дълго време не си писала... Хайде, кажи какво каза чичо доктор?  Hug

Дианкей, не ми примигвай чаровно, а кажи как са юнаците?!  Wink Ушите на Любака, коликите на Павката, дивана изкарахте ли от детската...?  Hug

Оф, искам и аз едно винце да пийна, със сиренце за мезе...
Останете си със здраве!  Hug


# 282
  • Мнения: 480
Вале, честито рождение на твоето мъжле! Да е жив и здрав, дълги години да се радва на своите красавици, а ти все така да си неизчерпаема откъм свежи идеи, с които да го изненадваш!   bouquet

# 283
  • Мнения: 4 207
Честито и от мен!

Биренка, никакъв мързел - пак си ставам в 6:30, за да си я заведа на ДГ, а и толкова неща са се натрупали, че се чудя кое да подхвана. Вчера тичах по банки, нали тегля кредит за кола. После на фризьор, че на нищо бях заприличала, няма по-грозна гледка от дълга къса коса Mr. Green После малко по работа, после тичах по магазини, че нали мойта работа е на г..а на географията, кьорав магазин няма наоколо и дето се вика едни гащи няма откъде да си взема Mr. Green И хоп - поглеждам - станало време да я взимам. Днес трябва да почистя основно къщата, че сме се заринали, а утре - дънъчни, бррр, мразя бюрокрация, трябва да ударя няколко валериана, че много се ежа по такива институции.
Исках да вместя и 2 посещения на лекар - гинеколог и вътрешни болести да видим какво правим със сливици, сърцебиене и тъпите ми ревматични болежки, но като най-неприятно го оставих за дргия път - сигурно към август Mr. Green

Теа с пълно гърло от половин час се дере - кен лиииии, ту ли бу ди бидаучюююю - даваха мацката по ТВ и Теа го пее едно към едно великото изпълнение.
Днес реших да закусваме и пием кафе (тя-мляко) заедно, че много ми липсва това. Е, ще я откараме до късно, защото зяпнахме Франклин Mr. Green

Да се оплача - никаква диета на мен не ми влияе. Просто съм заковала на 62 и няма мърдане надолу (няма разделно хранене, няма Дюкан, няма глад) Да му се не види, втора седмица гладувам, дето се вика даже и плод не съм хапнала -  и нищо. Започва сериозно да ми писва!!!!

Ками, казвай за тези витамини, ама не те ли е страх, че са китайски - нали раздухаха някаква история около едни други китайски хапчета с неустановени вещества в тях?

Диана, сега аз няма да ти се разсърдя, ако напишеш повече Wink

# 284
  • Мнения: 1 037
Честит рожденик,Валя!Да ви е здрав и много да ви радва!Това е за теб

Мартеа,звучиш ми някак по-ведро,супер!А това с дългата къса коса си много права!Аз като не отида на фризьор да ми нагласят прическата се плаша от образа си в огледалото!
Ох,колко имам и аз да оправям из дома,ама много ме мързи,но ще взема поне да сготвя.Снощи Владо като си дойде се хвърли на скарата да пече пържолки,направи салатка и накрая нещо го ядоса Данчо,докато аз приспивах Радо,че отиде и си легна.Ама и аз съм една,нестига че се прибира към 20ч. ами и тепърва да приготвя вечеря.... Rolling Eyesама не се случва често де.И сега трябва да се постарая да го умилостивя!Отивам да готвя Sick,това значи ще се въртя в кухнята и ще похапвам това-онова

Общи условия

Активация на акаунт