МАЙчета 2005 (106)

  • 17 549
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 896
Кате, аз за Ема ползвам шампоан за коса с балсам на Бюбхен, розов с една принцеска отгоре, откакто сме с него ресането стана много по-лесно и косата и изглежда по-добре. За тялото ползваме сапун Chicco, чиято миризма обожавам, на Ема май и е все едно  Laughing.

# 61
  • Мнения: 995
Мислих си и аз за сапун за тяло, но се чудя дали не изсушава прекалено Thinking.
То мойто чудо с тая къдрева непокорна косица все рошаво ходи. Ще пробвам с розовия Бюбхен. За Клоран също си мислех да взема нещо за телцето.
Благодаря ви за съветите Hug
Да се похваля, че с Ава си купихме по чифт дънки от Левис. Хванахме намаление, освен това продавачките казаха, че повече няма да има детски дрехи и си викам айде ще я наконтим и нашта мома Grinning
Ще излизам, че не ме свърта на едно място от нерви. Ще търся нови пантофки, че и умаляха и маратонки.

# 62
  • Мнения: 4 329
Добрутро!

Подред сега,
много хубави момите, мойто фиби, шноли, диадеми, ластици не търпи, а толкова й отиват. косата й вече е много дълга и единственото, което правим з анея, че през 2 седмици режем бретона.

за гаджетата - в градината момчетата им са малко, главните (редовни имам предвид)  са две..... ооообаче и двете налитат на Теа - едното упорито й вика Софка (така се казвало "гаджето" му от предишната детска), а другото го прилъгват с Теа да ходи сутрин ва градината, а като бил болен непрекъснато й се "обаждал" по телефона и й изпращал целувки. Пък тя е е дна студена и с двамата, държи ги далеч Wink Така че въпреки липсата на контешки щения обожатели си имаме, сигурно е на духовно ниво Mr. Green

За шампоана - аз смених Мустелата с комбинирания на Бюбхен. Докъм 3, живот и здраве, мисля да ползваме него.

Дидка, колата е страшна просто! Ама и ти си мацка!

Чао засега.

# 63
  • Мнения: 480
Хехе, моя Наско сигурно ще прилича на баща си - хич не се вълнува от момите  Mr. Green
Ама и по бели ще прилича на него,де! Как разбира кое е щуротия не знам, но веднага я повтаря. Вчера играл с някое дете от групата и викал "майка му стара", пък то отивало при госпожата и казвало "пък Наско говори глупости и вика "майка му стара". Госпожата му казвала - Наско, ще сложим лютива чушка на езика, който говори глупости. А той - неее, тати говори глупости и мама ще сложи люта чушка на него.  Rolling Eyes
А като си тръгвахма, една група на големите беше навън. Едно момченце тичаше с две пръчки в ръцете и правеше срещу Наско стойки тип нинджа. И нашия като се наведе, грабнал една пръчка и го подгони баткото. Добре, че госпожата се извика, та се обърнах и го хванах. Иначе можеше и да го отмаа една сопа  Embarassed

Кате, хубаво си решила да понапазаруваш за дятито. И аз трябва да я свърша тази работа - тениски, пантофки пролетни, маратонки. Даже сега си правя списък на нужните неща.

Дидке-питке, много хубава колата! Ама и ти си мацкааа... страхотна! Със здраве да си я караш, все на хубави места да ви вози!

Много са ни хубавки момиченцата!  Heart Eyes Ще берете ядове вече, момичешки мами  Wink

Вале, благодаря, че питаш! Много ме притеснява тоя нашия тати... Онзи ден в кабинета му прилоша, само като му споменаха за операция. Той си е такъв, слаба психика. Започва да си представя цветно подробностите и му призлява... Аз първо бях против това да го оперират, понеже мисля, че още му е рано, в смисъл, че не е наложително. После попрочетох туй-онуй и се уплаших от заклещване, например. Вчера говорихме с един друг доктор, наш познат, който също го е преглеждал. Той каза, че операция според него не е наложителна. Нямали сега операции в болниците и се чудели кого да оперират, та да вземат пари  Rolling Eyes Не знам дали може да е вярно това, но в България всичко може да е вярно.
Освен това пък има проблеми и с червата, изследванията обаче били доста неприятни. Той си мисли да нямал рак, аз му викам, че си мисли глупости. Но се притеснявам...
Ей такива работи... Тормозя се, че вече доста време опитваме да забременея пак, но не се получава. Той ми беше намекнал, да не би нещо да са ми направили при операцията, а да не са ми казали. Не ми се вярваше, но сега и аз почвам да се питам същото. Изобщо...няма грешка, без наказание.
Ох, извинявайте глупостите! Хубав ден на всички!

# 64
  • Мнения: 829
добър ден и от мен!  Hug

БиРенкаPraynig дано скоро се разреши положително здравето на мъжлето, а и твоите съмнения да се окажат безпочвени и скоро да се похвалиш с 2 чертички!
Дидка-питка, колата ти е номер 1, със здраве да си я караш и безаварийно!
Гуш, Ема е много сладка станала, истинска госпожица! Само така!  Grinning и умната с гаджетата  Mr. Green
болничките - бързо да оздравявате!  Praynig пролет иде и вече да свършват болестите, та да се радваме на хубавото време, птичките, цветенцата (имаме си цъфнала иглика в двора  Grinning)

Много се смях на хрумките на Теа за косъма  Joy, на излиянията за гаджетата на момите, много са сладки децата!

Мартин го раздава срамежлив, свенлив младеж, но говори като философче, като е сред свои. Понякога направо ни гръмва с умозаключенията си!

Надето си има второ зъбче, проби вчера, точно на 7-месечието й!

а пък вчера у нас идва една жена, инструктор по плуване за бебета и деца - от форума й изкопах координатите и ни прави показно как да "учим" Надето (и Марти отчасти) да плува в домашни условия и беше много интересно, поучително, на моменти страшничко за маминото сърце (добре, че татито е смел и навит  Mr. Green). Бебка изглежда доста се забавлява!

улях се днес, извинете  Embarassed

# 65
  • Мнения: 449
Здравейте, момичета Hug
Днес ще пиша в телеграфен стил, няма муза нещо Tired
Въпреки че би трябвало да подскачам до небето, защото ни се обадиха, че следобед вземаме строителното разрешение за къщата. Ама след 3 години перипетии и безброй разочарования вече докато не го видя черно на бяло-не вярвам  Crossing Arms
Дидка, колата си е супер, и ти си супeр, само да си жива и здрава да й се радваш  Hug
Катка, Мартеа, кви са ви сладки децата...и умници Heart Eyes
A Ема си е сладурана, тя. Ама и какъв чорапогащник Grinning Мислете му, женски майки.
Аз съм лесна. Моят младеж целува само мен и баба си  Mr. Green Малките момиченца по-скоро ги ступва Embarassed
Иви, съжалявам, че така ви налегнаха болестите, бързо да се оправяте  Hug
Тарталета, и на малката Силия бързо възстановяване-ако е наложителен АБ...какво да кажа вече не знам, честно ви казвам.
Ние пак сме обгазени-от това ли е, не знам, ама Ники от една седмица насам кашля така зловещо-снощи не съм мигнала. Лаеща кашлица, зелени сополки, Т няма ...какво ли ще да е това чудо пак  Thinking И повечето деца в яслата са така. Давам сиропчета, капя капки, обаче кашлицата е упорита. Направихме АБграма, да видим какви гадове са пак, а така не искам да давам АБ   Cry
Биренка, разбирам, че ви е повлякла вълната, но нали знаете, че понякога и нашето мислене определя хода на събитията. Така че опитайте се да мислите положително, вярвам, че нещата ще се подредят. А за забременяването нали знаеш-понякога колкото повече го искаш, толкова повече не става. И обратното-като спреш да мислиш за това просто се случва. Пожелавам ви го от сърце   bouquet
По въпроса за шампоаните и сапуните-всичко ни е на Чико от години-много съм доволна  Peace

# 66
  • Мнения: 2 407
И ние сме с Бюбхен -розов ,за тяло и коса малина.Много съм доволна и предния пак беше Бюбхен,но класическия.
Биренка и от мене пожелание нещата да се наредят.
Честито зъбче на Надето newsm47

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 08:43 от Kamij

# 67
  • Мнения: 2 407
О,Хъгси гледам ,че си на линя-пиши как е Румико ,вие Hug

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 822
Здравейте мамииииии   bouquet
живи сме, здрави сме Simple Smile обаче мноооого работа Sad карам целодневна смяна. Гузно ми е. нямам време за Румико. Днес за първи път от няколко месеца излязох с нея на разходка. иначе е първа кръчмарка. Че си го и търси вече: "Дали одиме една къчмичка неска?"  Laughing
днес много се смях с нея. Застана пред един банкомат и вика "давай парите". бая му се накара.
още не ходим на градина. С детегледачката се разбират добре. Имаме проблем с гърнето. Спря да си казва и се скрива да ака в гащите.
звъннаха ми да ходя да си я взимам Simple Smile
Честито на всички майки с нови бебчета. И всички поводи които пропуснах
http://picasaweb.google.com/chekmedje ето да ни видитв

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 822
ей Kamij как ме изхваща  Laughing Laughing Laughing

# 70
  • Мнения: 2 407
Хъгси Wink,снимките са много хубави,а малката е направо страшна!

# 71
  • Мнения: 995
Dobrutru  bouquet

Хъгси, Румико мнооого е порастнала и се е изменила малко. Ще чакам да се видим Peace
Дидка, пропуснах да ти пожелая лек път с новата количка. Много ти пасва Heart Eyes
Ренка, стискам палци за операцията на мъжа ти, всичко ще бъде наред Hug Мъжете са много по-страхливи от нас в такива случаи, не случайно не те раждат деца Wink.Ти сигурно знаеш, че тези операции не са сложни. Ако това може да е някакво успокоение...
Честито второ зъбче на Надето!
Августа, ще изчакам с поздравленията за разрешителното Wink.
А това с обгазяването си е живо престъпление и си права да подозираш, че има общо със състоянието на децата. Пожелавам да се оправят нещата без АБ Hug
На всички болнички- здраве!
Посмях се с изцепките на фъстъците, Авата също ръси невероятни бисери. Да вземем да ги събираме, а?
Аз вчера напазарувах някои неща за Ава и се прибрах много доволна. Маратонки, пантофки, бельо, козметика, блузки и едни летни, 7/8 дънки, които се оказаха на Зара Grinningрежат етикетите
Днес момата се накипри и тръгна за градината с тържествено обещание, че няма да плаче, защото вече е кака. Обаче точно накрая се предаде и поплака мъничко. Снощи имахме сериозен разговор "като възрастни" и днес имаше ефект Simple Smile
Сиска, какво става? Ех, като вземете да се оправдавате с тая работа Mr. Green
Ако всичко върви добре другия месец и аз ще си потърся някакво занимание. Но да не си правя планове предварително...

# 72
  • Мнения: 4 329
Добрутро,

аз болен и недоспал, затрупан от работа и почти невидял детенце, кисел съответно.

ЦуФ, хубав ден.

# 73
  • Мнения: 3 818
Катка, оправдания, оправдания, ама си е истина, какво да се прави Laughing Тия дни бях и до 8.30 на работа, добре че вчера шефът ме натири да не идвам до обяд, та успях да си взема въздух Simple Smile Да не говорим, че и аз като мартеа съм болна - не че ми е толкова лошо (вече), но тоя запушен нос ми къса нервите. Онзи ден милият ми шеф ми накупувал една камара лекарства, сложил ми ги на бюрото и сега само ме дебне дали ги пия по предписание Laughing

А по повод на смешките, наистина трябва да се събират. Мойта мома напоследък искаше братче и телефон. И един ден като отидохме в Била, тя като видя телефоните и като се развика "искам братче телефооооон", умряхме, не можем да я озпатим Laughing

На всички болни пожелавам оздравяване Hug
На Дидка - с кеф да си ползва колата, много е хубава. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 829
Феъри, явно ти е свестен шефа  Wink
А по повод на смешките, наистина трябва да се събират. Мойта мома напоследък искаше братче и телефон. И един ден като отидохме в Била, тя като видя телефоните и като се развика "искам братче телефооооон", умряхме, не можем да я озпатим Laughing
е, освен да й осигурите едно братче, тогава, какво да правите?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт