През СЕПТЕМВРИ бебета ще дундуркаме, сега само кротко мъркаме

  • 12 492
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 7 673
Уандичка, благодарско отново!  bouquet

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 27
stelllla, хихихи, док да не мъж и да иска да са пазиш за него;)?! WinkВиде ли сега, тамън си дойде мойто муш и го пратих за сладолед, ти си виновна;))))
uanda,(засуквайки мустака)мани, добре че има слънце, та да го направи рус тоя мустак, да не се вижда много:)...
Сега питам сериозно- доволни ли сте от епилатора марка Браун? Препоръчайте ми добра марка. Миси. Hug

# 227
  • Мнения: 1 666
Муциту, Браун епилаторите са ОК! Моят е такъв, служи ми вярно вече не помня колко години, доволна съм! И да те успокоя - обикновено по време на бременност окосмяването понамалява.
За дрехите за бременни - защо не хвърляте по едно око на Продавалника?! Вчера-онзи ден например се продаваха едни чисто нови дънки с етикет.
Някой питаше за ремонтите, миризмите на боите и т.н. - няма страшно! не могат да достигнат до такива концентрации вредните вещества, та чак да увредят бебето, най-много да ти прилошее от миризми, ако си от прилошаващите. И ние по време на първата ми бременност правихме ремонта и пренасянето у нас, ама аз тогава бях пушка - никакво гадене, нищо. Понеже вече бях спряла работа, бях надзорник на обекта, командорих майстори всякакви, та даже и сама си лакирах дограмата.

# 228
  • Мнения: 3 926
Уанди, ти ли се оплакваше от магазините за бременни? А ходи ли в Мамма Донна?
Друг вариант е да ми дойдеш на гости, да те закарам в един магазин за преоценени маркови стоки (с дефекти), да си избереш дънки за 20-25 лв и да ги дадеш да им пришият платка отпред.
А за срещата ако искате да е към 12.30 във Виктория. Или пък пред Румънското Grinning В неделя Grinning

Аз съм си доволна от Браунчето. Ама по-хубаво ми е да си ходя на кола маска Grinning

# 229
  • Мнения: 390
Добрютро
напоследък съм кукувица, което е необичайно за мен. Куквам се преди детето дори преди 8, но вечер в 9ч. сънувам... странно, иначе съм голяма сова, преди 1ч. вечер не мога да легна, а сега като ми е зле заспивам преди детето, а татето я оправя за лягане  Embarassed

Ей майчета от Варна да не ме забравите за срещичка и мен, то аз както през няколко дни влизам във форума, отде ли да ме помните... едва успявам да изчета и да пиша.
И вчера нали четох цял следобед, татито в 6ч вечерта издирва козунак, но намери  Laughing ей че вкусен ми се видя... тази сутрин си пих кафенце с козуначе, много помага срещу гадене  Laughing Joy Ще ви дърпам ушите дето така изкушавате бременни лакомии  Naughty Blush
ПРИЗИВ не говорете за конкретни яденета, лично аз съм много пощалива, предполагам има и други  Wink
Шейла мерси  Hug
Цунки

# 230
  • Мнения: 1 633
Ох мамчета, за секса да си кажа и аз, на мен лекарката не ми забрани, но някак ни е стах и не правим, решихме да изчакаме да мине рисковия период. Обачееееееееее ще лудна вече, много ми се прави даже повече от преди, явно и хормоните си казват думата, пък мъжо не го мисля милия. Та си викам да вземем да се оправим Embarassed вече че от 10 януари сме на сух режим Joy

# 231
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
тия дни много работа и сега сядам да чета, ама сте писали че писали, аз съм още на темата козунак, хем ми се яде ама не ми харесват тия по магазините. То голяма мрънкалка съм станала, много ме боли главата, вече си мисля някой да не ме е урочасал. Пия кафета, коли няма не минава тъпата тиква и това е. Ние с мъжо правехме Либов честичко, ама сега като е на рейс 4 месеца има да си мечтаяяяяяяяяя smile3515 Аз смятам за забегна при родителското тяло на гости тия 3 дни и да си по мързелувам, че послее ме чака лудница на работа. Гушвам Ви силно!

# 232
  • жителство на место
  • Мнения: 81
аааааааааа uanda
защо такива изказвания за бременелската мода- кога друг път ще наддадеш 30 кг, ще носиш дрехи като палатка, а всички ще ти казват, че си очерователна Joy Joy Joy Joy
моля те, по- позитивно smile3521
честно и аз като ги видях ми се приплака, но като ги облечеш усещането е хубаво- чувстваш се по-специална /макар да блестят и да нямат пайети hahaha/ newsm18
на м-на до винса има хубав бял панталон, има и ленени и клинове с дантелки, които могат да се носят стуники- за наш късмет тенденцията в модата е- всички с блузи за бременни
важното е на бебока да не му е стегнато- др каза, че особено стягането ниско доло- паднала талия е опасно
друг е въпросът, че на мен сега коремът ми е по-малък отколкото на коледа, когато преядох, но упорито си нося бременелските костюми babydust7

# 233
Здравейте момичета!   Simple Smile
Направо ме разбихте, след като в София не могат да се намерят дрехи за бременни....Тук е пълна трагедия, има само едно магазинче с що годе свестни дрешки но все още не съм влизала/ ама както почнаха да ми отесняват дънките в корема май скоро ще се наложи  Grinning Grinning/ А и кумове ще ставаме през август...доста плат ще отиде май за рокля Joy Joy

# 234
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Hug
аз вчера се замислих сериозно, че все пак за мое спокойствие трябва да направя това изследване при Д-р Янкова. Вдигнах телефона и се записах, абе направо се примолих да ме запише за тази седмица, че после изпускам срока. В четвъртък съм от 13:30 часа там  Simple Smile
Не ми стана ясно това с кръвното изследване дали е част от цялото изследване или още едно гадаене на риска ...но не смятам да ходя пак да ме дупчат.
Гледам пак среща се заформя и мисля да се класирам този път Grinning

# 235
  • Мнения: 934
Здравейте момичета Hug
аз вчера се замислих сериозно, че все пак за мое спокойствие трябва да направя това изследване при Д-р Янкова. Вдигнах телефона и се записах, абе направо се примолих да ме запише за тази седмица, че после изпускам срока. В четвъртък съм от 13:30 часа там  Simple Smile
Не ми стана ясно това с кръвното изследване дали е част от цялото изследване или още едно гадаене на риска ...но не смятам да ходя пак да ме дупчат.
Гледам пак среща се заформя и мисля да се класирам този път Grinning

Aми според мен кръвния тест е част от общата оценка на риска! Помисли хубаво дали да не се пожертваш да не те надупчат още веднъж.... Wink Е, ако си под 30-те...друга работа....Стискам палци за изследването в четвъртък!!!

# 236
  • Мнения: 390
Уанда къде ще ходиш на фетална морфология? Аз мисля да отида при Балев в 13с. и после когато каже. При предишната бременност не съм правила нищо допълнително и съжалявам понеже имаше проблем, който можеше да се види и да вземем мерки навреме.
Въобще къде ходите на консултации във Варна? Аз този път се записах при Цветкова /предния път бях в МД, но не ми хареса/?
Някой пие ли дуфастон? Дали има някакви нежелани реакции и последствия? Много въпроси станаха, но моля ви някой да ми отговори.

# 237
  • Мнения: 0
Благодаря ти Sunshine Hug. Декември ставам на 30г., а ако ми гледаш акъла, не съм повече от 23.  Laughing Ама то това за съжалениетук не е от значение.
Ами ако се прежаля да ме надупчат в петък ще отида в МД.
Ако си бях седнала на гъза да родя на 23-24 сега нямаше да мисля такива неща. Ама аз все не съм се наживяла - ей ми сега- притеснения дето малките ги нямат предполагам.

# 238
  • Мнения: 934
Благодаря ти Sunshine Hug. Декември ставам на 30г., а ако ми гледаш акъла, не съм повече от 23.  Laughing Ама то това за съжалениетук не е от значение.
Ами ако се прежаля да ме надупчат в петък ще отида в МД.
Ако си бях седнала на гъза да родя на 23-24 сега нямаше да мисля такива неща. Ама аз все не съм се наживяла - ей ми сега- притеснения дето малките ги нямат предполагам.
Оххх...болна тема...То и аз ако си бях седнала на гъза да родя навреме, нямаше да треперя сега толков, ама на.... Rolling Eyes Аз не че все не съм се наживяла, ама учене не ми стигна, гонене на специалност, ходене по курсове, симпозиуми, конгреси. Сега се готвех за зачисляване за втора специалност, но като разбрах, че съм бременна тутакси преоцених приоритетите си....Има време, ще се преборя и с втората специалност......Ама какво да се прави... newsm78

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 11:05 от sunshine3

# 239
  • Мнения: 2 658
Здравейте на всички.Четох,Четох и ре6их да се обадя.Аz съм на 29,но лятото навърШвам  30г.,от София,но в момента живеем в Германия.Бременна съм в 13г.с.,предполагаемият термин е 04.09.08.Иначе имам син,който скоро навър6и 8г.И така,друго не се се6там zа сега,пък  ако ме приемете 6те си говорим повече Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт