Къдрава или права коса ?

  • 29 378
  • 276
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 363
Моята е права и не искам да я къдря. Преди исках, но като се накъдрих и видях и въобще не се възприех такава.

# 211
  • Мнения: 2 110
Според мен всичко омръзва, ако си с права искаш къдрава и обратно! Така е и при цветовете, искаш да си черна, след време червена....
Но, най-хубава е здравата коса! Независимо дали е права или къдрава ! Косата трябва да е с жива !

# 212
  • Мнения: 3 421
Според кефа...Един път я изправям,друг път я начупвам

# 213
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ПРАВА   Mr. Green

# 214
  • Мнения: 758
имам къдрава коса и всички ми я искат Laughing ама аз пусто искам права #Cussing out

# 215
  • Мнения: 6 060
Моята коса си е права.
Не мечтая за друга коса.
Отвреме на време я правя с пресата за малко разнообразие. Flutter

# 216
  • Мнения: 779
 дунапреновите ролки откъде да вземем-едри,за големи вълни...и става ли сполу4ливо-как го правите?навивате и сушете мократа коса или спите с тях?! Rolling Eyes
 преди имах,но с малък диаметър и ставаше смешно
 и как ги фиксирате като махнете джувките,колко е трайно

# 217
  • Мнения: 304
моята коса е права мечтая за къдрава Simple Smile

# 218
  • Мнения: 2 478
Естествената ми коса е наникъде.Нито е права,нито къдрева.И косъма е мек.Чудесно,а?
Понякога я начупвам с гел,за да изглежда леко къдрева и влажна с обем.
Друг път я изправям.
А понякога я издухвам с обем.
Наскоро бях права с обем и с много ефектни къдрици накрая.Е не приличах на фолк звезда,слава Богу! Laughing

# 219
  • Мнения: 6 060
Е не приличах на фолк звезда,слава Богу! Laughing
Що "слава богу"?  newsm78

# 220
  • Мнения: 146
Аз бях 20 години с права коса и си ме4таех за едри букли. Сега съм със силно чуплива коса и правя всичко възможно да е права  Laughing
Това е.. в собствените си представи аз съм си все още с права коса... Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 498
Преди бях с перфектно права коса и много исках да имам къдрици,и се къдрех по всевъзможни начини.Сега косата ми е чуплива и я изправям непрекъснато.

Наистина май всеки иска това,което няма. Rolling Eyes

# 222
  • Мнения: 483
Моята коса е права и никога не съм искала да имам къдрава коса, не обичам къдравите коси, а правите като праз  Mr. Green Може  леко чуплива, но не и къдрава  Sick

 Peace И аз. Особено не харесвам естествено къдрави и обемни коси - изглеждат ми неподдържани, а и по принцип не съм виждала поддържана жена с такава прическа.
Моята е чуплива и я изправям с преса. Понякога я начупвам с професионален крем за подреждане на къдрици - става хубаво, но рядко го правя. Правата коса ми отива повече, а и ми е слабост.

# 223
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Особено не харесвам естествено къдрави и обемни коси - изглеждат ми неподдържани, а и по принцип не съм виждала поддържана жена с такава прическа.


E, каква мислиш е алтернативата на човек с естествено къдрава коса? ooooh!  Ако е права-избора е ясен-ще си я остави права ,или ще си я накъдри.Но ако е естествено къдрава ,какво предлагаш да се направи? Не е възможно постоянно да се третира с преса .  Naughty
Моята е естествено къдрава,и то много-цялата е на падащи  масури ,поддържам я с балсами и маски ,пада тежко . Харесвам си я много и обожавам такива коси . А и се харесва на хората около мен-непрекъснато ми отбелязват ,че имам страхотна коса (колко съм скромна  Whistling ) Косата ми е нещото,което ме отличава от масите ,както казват моите колежки "... ходи ти и изправена,но с права коса,си обикновена-приличаш на всички нас , а с къдрава се отличаваш  . Темата трябва да е по-точно  дали правата коса да се накъдри ,или не ... Ама моля,моля не обиждайте естествено къдравите  Naughty , приех го много лично  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 14:42 от marianik

# 224
  • Мнения: 1 432
Преди да забременея имах права коса ,като метла. Харесвах я ,но си мечтаех за някоя и друга букла  Mr. Green. Забременях и косата ми се нави ,просто се накръди.........сега ходя на фризьор ,за да ме изправя.............Няма угодия  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт