Какъв стерилизатор да си взема ?

  • 9 778
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 299
И аз ползвах на Avent и бях много доволна. Peace

# 16
  • Мнения: 1 477
Здравейте майчета,тъй като дойде време да си взема стерилизатор за бибероните и шишетата искам да попитам какъв да е. Колко струват и от къде ще ми излезе по-евтино да го взема.
Благодаря ви предварително.
Аз ползвам на Бертони за микровълнова.Мисля ,че беше около 20 и няколко лв.Марката няма значение.Вършат една и съща работа.

# 17
  • Мнения: 95
Аз си купих на Чико. Доволна съм.Не съм спряла да го използвам. Стерилизира за 8 мин в микровълнова фурна, продава се с едно шише от 150мл и струваше около 25лв, но сега май е вече към 28-30лв. Не мога да ти препоръчам от къде да го купиш, защото не пишеш ти от къде си. Във Варна си го купих от едно от магазинчетата за бебешки стоки на Колхозния пазар.

# 18
  • Мнения: 814
 И ние ползваме стерилизатора на Авент Peace.

# 19
  • Мнения: 65
Аз купих една нова тенджера, която използувах за стерилизатор- върши същата работа, а като не ни трябва вече за "целта" си влиза в нормална употреба.  Peace
Доволна съм и скоро като ми потрябва пак стерилизатор, ще направя точно тaка! защо не?

# 20
  • Мнения: 1 516
Ползвах на Авент, защото ми го подариха. Ако трябваше да го купувам ,нямаше да го направя. По същество това си е една пластмасова купа с 2 пръста вода вътре. В този смисъл може да се купи по-евтина марка - например Бейби лукс за 12 лв. Преди да купуваш обаче, хубаво си измери микровълновата  Peace

# 21
  • Мнения: 165
Аз имам стерилизатор за микровълнова и съм мн доволна,ако решиш да си вземеш трябва да го купиш според размера на микровълновата ти.За да не се окаже,че стерилизатора е по голям от размера на фурната ти...

# 22
  • Мнения: 8 999
Не помня марката, но беше парен. За 8-10 мин. имах чисти и стерилизирани 10 шишета и още толкова биберона. Това беше едно от нещата, за които съм благодарна, че са измислени.

# 23
  • Мнения: 5 362
Подариха ми на "Бертони" (има и на "Камера" такива) стерилизатор за МВ.Страшно полезна за мен вещ,която ползвах с голямо удоволствие Peace

# 24
  • Мнения: 1 008
На Чико за микровълнова и струваше около 30лв
Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
На Чико за микровълнова и струваше около 30лв
Peace

Grinning И аз ползвах такъв, много съм доволна  Peace

# 26
  • Мнения: 95
Аз купих една нова тенджера, която използувах за стерилизатор- върши същата работа, а като не ни трябва вече за "целта" си влиза в нормална употреба.  Peace
Доволна съм и скоро като ми потрябва пак стерилизатор, ще направя точно тaка! защо не?
Явно живееш в град, в който водата е по-добра. При нас това е невъзможно, защото се отлага изключително мн варовик по съдовете, а смятам че не е мн правилно и полезно да се използват шишета, целите побелели от котлен камък. Затова стерилизатора е мн добра покупка в такива случаи.

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
AVENT  , бях мн. доволна  Peace

# 28
  • Мнения: 492
Аз ползвах на Чико за микровълнова.

# 29
  • Мнения: 9 814
AVENT, много съм доволна от тази марка, всичките им продукти добри.

Общи условия

Активация на акаунт