Рисуване върху стъкло - 2

  • 73 532
  • 378
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 143
Опаааааа,  #Crazy  какво правите бе , девойки, каква красота !!!!
Иленка, както винаги - и оригинално, и красиво, и изпипано. Браво!
ramatahata, нямам думи просто! newsm20 newsm20 newsm20 не знам как си го направила, но е ФАНТАСТИШЕ!!!!   Оууууу, разгледах и другите ти стъкла - пише в твоя фен-клуб!


Някой би ли ме осветлил, как се получава този напукан ефекнт върху предметите? Купих си  Krakelee-medium на Marabu, обаче явно не го полагам както трябва защото, определено нищо не ми се напуква, освен ентусиазма.... newsm78
Благодаря ви предварително!
Joy Развесели ме, Виолка    Значи първо намазваш с въпросното кракле, изчакваш да изсъхне, и след това нанасяш с четка с резки движения акрилна боя. Изсушаваш със сешоар и боята се напуква. Аз понякога нанасям акрила и с гъбичка, пак се получава, но пукнатините са различни. Ако го направиш така (краклето направо вършу стъклото), пукнатините ще са прозрачни,т.е. ще се вижда стъклото. Ако искаш пукнатините да са в цвят, първо нанасяш слой акрил в цвета, в който искаш да са пукнатините. След това краклето и акрила отгоре. Дано съм го обяснила както трябва.   

Миражка, много са сладки ягодките, чак да ти се доядат

Криска, хубави са чашите!

# 316
  • Мнения: 116
Благодаря Ви момичета за суперлативите! Рисувам за удоволствие и повечето неща съм подарила вече. Мъжът ми също е интусиазиран и последния път ми беше накупил 10 вази от някакъв склад.
Shoshka какъв фен клуб, че ни ми стана ясно.

# 317
  • Мнения: 116
Виолка разгледах и другите ти албуми, и малко извън темата как направи тази разлика от 35кг? Сподели моля те Peace

# 318
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Благодаря Ви момичета за суперлативите! Рисувам за удоволствие и повечето неща съм подарила вече. Мъжът ми също е интусиазиран и последния път ми беше накупил 10 вази от някакъв склад.
Shoshka какъв фен клуб, че ни ми стана ясно.
Laughing...И аз съм в него Hug
Толкова ти е изящен рисунъка.......,голяма красота  bouquet  bouquet  bouquetа такова търпение само мога да мечтая
А пък на мъжът ти beer ,за вазичките..
   mirage72 ,ягодките са супер Heart EyesОфертата я получих,но ми се скапа принтера и не мога да сканирам ConfusedНо като цяло си заслужава човек да се разходи до там.
  ilenkata Heart Eyes,Violka ,kris70  bouquetЧудесни са ви творбите!!!

И да си отсрамя леко дългото отсъствие
Снимките са кофти,сори...на живо изглежда далеч по-добре.Камъчетата са Сваровски.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 15:32 от DjastaPrasta

# 319
  • Мнения: 116
Djasta падна ми шапката, поздравления. Страхотно си го изпипала.
Как матира стъклото, че тази техника още не съм я усвоила.

# 320
  • Мнения: 116
Между другото Djas ти си ми наблизо и може да се запознаем. Аз съм от Бяла

# 321
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Между другото Djas ти си ми наблизо и може да се запознаем. Аз съм от Бяла
Ooooo,задължително...предполагам,че ти по имаш път към Русе,отколкото аз до Бяла,така че свиркай.
Шишето си е матирано оригинално...,но може да ти матират стъкло на песъкоструй или да си купиш такава боя със заскрежаващ ефект(фростефект).Аз имам бяла,сребърна и златна-ама бялата най-добре стои.За здравина е желателно да се изпече.По-назад в темата е показана и паста с такъв ефект.

# 322
  • Мнения: 1 143
Джастушо,             Прелест !!!!!      Истински празник за окото!


ramatahata, сети ли се вече за фен-клуба  Wink       Допуснала съм грешка - поправка - Пиши ме в твоя фен-клуб    Laughing

# 323
  • Мнения: 116
Да малко бавно загрях  newsm78
Djas някоя събота като се разходжаме до Русе ще се обадя

# 324
  • Мнения: 440
ramatahata вазата е невероятна,с какво търпение си ги правила тия дребничките  Shocked  bouquet  bouquet
Джаст идвам и в тая тема да те похваля,бутилката е разкоШ,прелест някаква  newsm20 Kissing Heart.Нещо много на пълни бутилки ти върви,внимавай   Drunk Mr. Green

# 325
  • Мнения: 1 178
ramatahata, ама ти си направо професионалист!  smile3501 smile3501 smile3501

DjastaPrasta , твоите произведия винаги много ме радват, дори си взех идейки от теб  Peace
 
Violka , shoshkata , mirage72 , ramatahata , DjastaPrasta много ви благодаря, че харесвате моите неща   bouquet

Това ме надъхахте да направя  Simple Smile  -


Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 21:49 от ilenkata

# 326
  • Мнения: 116
Харесвам надъхани хора. Давай все така   Wink

# 327
  • Мнения: 440
Оооо Иленка каква красота,два различни стила и всяко със собствено великолепно излъчване  newsm81 smile3501

# 328
  • Мнения: 192
Хехе ами Ilenkata като си те бива как да не ти се възхищаваме  Laughing И ето пак красоти  newsm10

Shoshi, благодаря ти за разясненията по метода с напукването   bouquet Скоро ще се пробвам пак, та да видим
 Heart Eyes

# 329
  • Мнения: 116
Когато Гого спи, мама твори
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246381&photo=35
колкото по-дълго спи, толкова по-хубаво е нали.

Общи условия

Активация на акаунт