Маратонки за дребни къде?

  • 4 438
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Тези,които ти казах има.за другите не знам. Crazy

# 76
  • Мнения: 7 947
Кецове за дребни миналата година имаше в PONY,но не такива. Peace
На PONY няма да има вече внос каквото има всичко е на разпродажба, това ми казаха в представителния им магазин на Черни връх от там си взех за мен маратонки за 60 лв. който в МОЛА бяха 120лв.
На Славейков има един НАЙК там има до към 50лв. маратонки детски и преди 2-3 седмици имаше доста номера.

А къде точно на Славейков е този магазин на Найк?

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Оня ден минах през този Найк на Славейков такива цени не видях.Около 80лв са детските маратонки.Освен,ако не става въпрос за буйки,те сигурно са по-евтини.
Иначе магазина се намира точно до пицария Трол,май се казваше,срещу книжния базар

# 78
  • Мнения: 2 723
Момичета, търся маратонки цвят "златни" Thinking  за момче 37 номер. Няма значение Найк, Пума, Адидас или друга марка. Ако някой някъде е виждал, моля да ми помогне, че моя син видял на друго дете и ме побърква  Sick.

Имаше златни в найк на Гурко. Ама не изцяло златни де. Златно и бяло. И аз много се загледах в тях, но за дивака купих в черно червена гама. Страхотни бяха. Имаше и номера. Това преди около 2 седмици. Цена 74 лева  Hug

# 79
  • Мнения: 2 723
Оня ден минах през този Найк на Славейков такива цени не видях.Около 80лв са детските маратонки.Освен,ако не става въпрос за буйки,те сигурно са по-евтини.
Иначе магазина се намира точно до пицария Трол,май се казваше,срещу книжния базар

Абе има за около 50 лева найкове, аз като купувах на дребния имаше. Това на Гурко.

# 80
  • Мнения: 7 947
Последно има или няма - ние си търсим №23-24... newsm78

# 81
  • Мнения: 2 723
Последно има или няма - ние си търсим №23-24... newsm78

На гурко има. Иди и виж. Аз лично обаче не си харесах нищо на тази цена. Но 23-24 имаше.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Аз говоря за Найка на Славейков.на Гурко не съм ходила Peace Този вносител е друг,не е официалния.Има и магазин на Мадрид пак негов.Миналата година продаваше сандали за 60лв,когато в аутлета бяха по 35лв.Оттогава го пропускам Peace

# 83
  • Мнения: 7 947
А къде е този Аутлет Embarassed, до сега не съм взимала никога от който и да е аутлет.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
на бул.България до аутлета на Зара.Пада се по диагонал на Билата на бул.България

# 85
  • Мнения: 7 947
А избор има ли - тоест ако сте ходили скоро - защото не ми се разкарва с малчо чак до там...и какви са горе-долу цените в сравнение с другите магазини?

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
никога нищо не съм си купувала оттам.Маратонки отдавна не пазарувам от Бг.Избора обикновено не е богат на модели,а цените са високи като за аутлет

# 87
  • Мнения: 7 947
Хаха, аз също купувам само от Брюксел - за сравнение например януари взех пума - тъмно сини за 25Е! Дрешки също от там се снабдяваме, защото разликата е огромна в съотношението цена-качество! Но ми беше интересно тук как стоят нещата Wink

# 88
  • Мнения: 2 723
А избор има ли - тоест ако сте ходили скоро - защото не ми се разкарва с малчо чак до там...и какви са горе-долу цените в сравнение с другите магазини?

Аз ходих преди 2 3 седмици, но нашия номер 25 нямаше абсолютно нищо. Иначе малки номера имаше доста. Цените бяха около 50 лева.

# 89
  • Мнения: 2 723
Аз говоря за Найка на Славейков.на Гурко не съм ходила Peace Този вносител е друг,не е официалния.Има и магазин на Мадрид пак негов.Миналата година продаваше сандали за 60лв,когато в аутлета бяха по 35лв.Оттогава го пропускам Peace

Абе аз не искам да му правя реклама.
Сега гледам сайта на найк с цените и цената на маратонките които купих на Гого е абсолютно същата ката на сайта.
Факт е, че там имаше огромен избор, за разлика от аутлетите на адидас и найк.
Ще имам предвид като опра до сандали да проверя все пак да не се прецакам с цената  Hug

Общи условия

Активация на акаунт