Светльо отново има нужда от вашите молитви!Светлото ни момче стана звездичка!

  • 7 738
  • 146
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 908
 newsm45

Шани, много си права!!! В едно по-добро измерение е, но много ни липсва. Никога няма да забравя една негова снимка, на която е без зъбчета, такова е сладурче.
http://www.save-darina.org/component/option,com_datsogallery/Ite … unc,detail/id,32/
Имаше голямо чувство за хумор и много искаше да оздравее, за да ходи на училище и да играе с приятели, да рита топка...
Връщам се назад във времето... Имаше толкова голяма надежда и хубави новини. Защо стана такъв обрат? Защо трябваше да си отиде?  Cry Cry Cry
Прости ни, светло и лъчезарно дете! Прости и почивай в мир!  Flowers Rose Flowers Rose

# 121
  • Мнения: 7 263
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Мир на чистата му душица!
Кураж и сили на родителите му!

# 122
  • Мнения: 743
Мили Боже, мир на душичката му.  Praynig

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 652

Моите най-искрени съболезнования на близките.
Нямам думи да изразя мъката си  Cry
Почивай в мир, мило детенце...

# 124
  • Мнения: 30
Съболезнования на семейството.
Дано ангелчето е на по-добро място.
Бъдете силни!

# 125
  • София
  • Мнения: 3 119
Една снимка на Светлето след трансплантацията:

http://www.save-darina.org/component/option,com_datsogallery/Ite … nc,detail/id,391/

Не мога да спра да мисля колко жестоко се обърнаха нещата при него.....Наистина са страшни тези болести! Боли ме много за неизиграните игри, за неотворените уроци, за неосъществените приятелства! И за надеждата у всички, че той ще успее, ще се пребори, ще остави всичко лошо зад гърба си.....Почивай в мир, мило дете! Повече никаква болка няма да те докосне!  newsm45

# 126
  • София
  • Мнения: 932
 Cry
Почивай в мир малко ангелче, сигурна съм че си на много по-добро място сега  Flowers Rose Flowers Rose
Моите най-искрени съболезнования на родителите му, пожелавам им много сили.

# 127
  • Мнения: 353
Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Незнам какво да кажа,само искам да попитам...
ГОСПОДИ   няма ли да спреш да ги прибираш тези деца???

# 128
  • Мнения: 948
Почивай в мир, мило дете!Вярвам, че си на място, където няма болка!
Съболезнования на семейството и близките!

# 129
  • Мнения: 509
Почивай в мир,мило детенце. Flowers Rose Flowers Rose

# 130
  • Мнения: 23 111
Милото дете,ужасна съдба.Почивай в мир. Sad

# 131
  • Мнения: 11 018
Сбогом, малка душичке!  Cry Cry
Дано вече си отлетяла в свят без болка и страдание ... почивай в мир, мъниче Flowers Rose Flowers Rose

# 132
  • София
  • Мнения: 11 752
Почивай в мир мило дете! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 133
  • Мнения: 7 091
Много ми стана тежко....Мислех, че всичко е добре след трансплантацията и не бях видяла тази тема... Cry Cry Светъл ти път, Светльо! Cry Cry Cry Cry Cry

# 134
  • гр.Варна
  • Мнения: 722

На тази снимка изглежда толкова добре ,като преди да се разболее. Първия път когато разбрах за Светльо ,видях една снимка с букет цветя на прага на училището. Така съм го запомнила ,с големите черни очи. Незнам какво се обърка. Съжалявам много. Cry
Кураж на ВИли и Асен! Мъката им е огромна и страшна!

Общи условия

Активация на акаунт