бременна на сватбата

  • 11 492
  • 211
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 71
аз бях бременн аама в 3 месец така че не си личеше Laughing

# 181
# 182
  • Мнения: 390
Бях.В 4 месец.Излязох предната седмица от болницата,където бях за задържане.Сватбата беше на 14 януари 1996г.Кучи студ.Бях много щастлива,горда и весела.Танцувах през цялото време.Слава Богу,че всичко мина без лоши последици.Сегашната ми гледна точка, по отношение на дъщеря ми, като се замисля,няма да е същата.Как ме е изтърпяла горката ми майчица...

# 183
  • Мнения: 19
И аз!!!! Но пък беше хубаво!!!Пак бих го направила Laughing

# 184
  • Мнения: 19
TaniaN ти от Бяла Русенско ли си?Сори за тъпият въпрос Embarassed!!!

# 185
В началото на 6 месец бях.Обаче си изкарах една страхотна сватба-играх колкото си искам,пих и пуших за ужас на родителското съсловие  smile3533 Все пак тържеството си беше мое GrinningЧовек един път се жени newsm68

# 186
  • Мнения: 3 478
Не бях

# 187
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Бях в 5 месец.През цялото време танцувах и не усетих умора.Беше през август 2006г. най-топлия ден на годината някъде към 40гр.Добре че сватбата беше вечерна и в подножието на планината.Всичко е добре когато се чувстваш добре. Laughing

# 188
  • Мнения: 1 152
Не бях, разбира се - това е в противовес с принципите ми. Все повече и повече се дразня като видя бременна булка - аман. ooooh!

# 189
  • Мнения: 25
В началото на 6 месец бях.Обаче си изкарах една страхотна сватба-играх колкото си искам,пих и пуших за ужас на родителското съсловие  smile3533 Все пак тържеството си беше мое GrinningЧовек един път се жени newsm68
Peaceи аз бях в 6-ти месец

# 190
  • Мнения: 560
Не бях бременна на сватбата.  Исках да мога яко да се натанцувам и така стана.
Абе, като се обичат младите, с бебе и без бебе, нека си се вземат.  Grinning

# 191
  • Мнения: 1 027
еее, Сасано , защо така с лошо Simple Smile   bouquet То не винаги се женят хората,заради детето Simple Smile
даже едни приятели се сгодиха април и плануваха сватбата за август и м/увременно тя забременя Simple Smile и сега ще им се случат 2 хубави събития Simple Smile

# 192
  • София
  • Мнения: 3 064
Не бях бременна. Всички бяха изннадани, че се женя без видима причина. Laughing

И при мен беше така. Simple Smile

# 193
  • София
  • Мнения: 6 810
Бях. Но както обясняваше на всички мъжа ми /не аз/, не се женехме заради бебето. Просто когато забременях /съвсем планирано и след 5 месечно чакане/, нямахме пари за сватба, след 2 месеца вече имахме и си я направихме. Бях в 5ти месец, но не ми личеше, танцувах цяла вечер, не съм седнала и за 5 минути на куп. Беше страхотно. Не виждам какво лошо има в бременните сватби, че чак да ми противоречи на принципите... newsm78

# 194
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
В началото на 6 месец бях.Обаче си изкарах една страхотна сватба-играх колкото си искам,пих и пуших за ужас на родителското съсловие  smile3533 Все пак тържеството си беше мое GrinningЧовек един път се жени newsm68
Peaceи аз бях в 6-ти месец
И ти ли така пуши и пи за ужас на родителите си или само беше в 6-ти месец? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт