Кафето

  • 5 057
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Аз пиех по 2 на ден и не съм усещала да ми вредят.Мисля че когато не са много силни може

# 16
  • Мнения: 3 267
Bim bam, интересни статии. Аз съм спирала да пия кафе за известно време и кожата ми наистина стана по-хубава, но пък имам ниско кръвно и чашката с кафе много ме тонизира. Май просто не трябва да се прекалява  Hug

# 17
  • Мнения: 87
Не знам дали вреди, но много го обичам! И разбира се, три в едно.  kaffeetrmker_2

# 18
  • София
  • Мнения: 7 800
Пия по три кафена 3в1, ммм много ми е вкусно.  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 280
Ами аз мислех да пише в скоби ' (макар че трябва да е обратното)', но го забравих.. И сте напълно прави, трябва да се вдига, но не знам защо при мен така се получаваше. Падаше ми кръвното, причерняваше ми, разтрепервах се и ми ставаше лошо. Иди разбери..  Rolling Eyes
 

           Падало ти е кръвното, защото кафето е диуретик, т.е. вярно е че вдига кръвното, но като отидеш веднъж до тоалетна и пада рязко /също съм с ниско кръвно и от кафе ми става по зле та лекар ми даде това обяснение  Peace А иначе за кожата не съм забелязала да ми влияе, но и никога не съм прекалявала.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 363
Пия кафе сутрин и 3в1 на обяд, а понякога и към късния следобяд. Бях го отказала по време на бременността и докато кърмех, а сега го пия с удоволствие. Не съм забелязала разлика в кожата

# 21
  • Мнения: 177
Падаше ми кръвното, причерняваше ми, разтрепервах се и ми ставаше лошо. Иди разбери..  Rolling Eyes

И на мен така ми се отразява кафето, колкото и странно да звучи.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 672
Определено не мога без кафе. Пия го студено, за да не се образуват бръчки  bowuu

# 23
  • Мнения: 105
Чувствам се много отпаднала ако го пропусна сутрин  Sad Пия няколко пъти на ден, много обичам  Blush

# 24
  • Мнения: 2 957
Трябва да се пие с вода, защото е диуретик и се обезводнява организма. В Гърция и Турция го сервират с вода

# 25
  • софия
  • Мнения: 290
и аз съм с ниско кръвно и ако не пия кафе през деня  се чувствам много отпаднала и вечер задължително ме боли глава. Рядко пия по повече от едно , но ако забравя да пия или нямам време , вечер се усеща  Sad . А по въпроса за вътрешното приемане , не съм чувала да вреди на кожата . Иначе знам , че е много хубаво за стягане на кожата  на тялото втриване със смляно кафе ( утайка от варено примерно) . Кофеина който съдържа стягал кожата , а и се ексфолира . Аз миналата година се цапотех по тялото , ама рядко се сещах , но е мн приятно  Rolling Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Пия кафе 2 пъти на ден...и на мен деня ми започва с кафе  Peace...обичам го  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 701
И аз съм искала да го откажа това кафе ,но не мога.Сутрин не се чувствам работоспособна докато не си изпия кафето.То ми действа като наркотик,не си ли взема дозата ми е кофти и само за това мисля.С една дума-зависима съм от кафето!

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз обичам кафето.
Сутрин пия едно кафе с мляко, следобяд или 2 в 1 или фрапе.

# 29
  • Smallville
  • Мнения: 994
Определено не мога без кафе. Пия го студено, за да не се образуват бръчки  bowuu
Ако това е вярно,аз не трябва да имам нито една бръчка години напред Flutter.....все студено го пия,не че ми харесва,ами така се случва Tired

Общи условия

Активация на акаунт