Каква риба хапват вашите деца?

  • 12 206
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Яде всякакви видове ,и морска и речна, риба и във всякакви варианти приготвена(супа , пържена , на скара , задушена ). Яде и раци и скариди. Peace

# 76
  • Oslo
  • Мнения: 659
Яде всякакви видове ,и морска и речна, риба и във всякакви варианти приготвена(супа , пържена , на скара , задушена ). Яде и раци и скариди. Peace
Малкият обожава рибка и яде всичко описано горе, големият не обича и не хапва изобщо (с редки изключения).

# 77
  • Мнения: 1 217
И аз давам Пангасиус.
Калоян много харесва риба,за разлика от майка му. Sick Sick Sick
Вчера му готвих,ама интересно,че яденето не миришеше на риба.
ЗА сега съм решила да му взимам само от тази вид риба,после ще разнообразявам.

# 78
  • Мнения: 2 908
Аз само бяла риба готвя,понеже не мога да чистя кости,и аз не ям друга риба,поради костите.И шаран си е хапвала от Никулден малко.

# 79
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
Готвя предимно пастърва, задушена във фолио с подправки и лимон. Яде и скумрия и хек. Често правя и рибена супа със зеленчуци.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Всякаква яде, не подбирам нищо специално за него.
Peace

# 81
  • Мнения: 7 201
Най-често скумрия или шаран.
PeaceСъщо--и цаца понякога.

# 82
  • Мнения: 46 640
Не съм чела цялята тема, може би се повтарям, но ... сом. Ядем и други риби, но това ни е любима вкъщи, най-често тя се яде  Simple Smile просто метната в тавата, даже не го броя за готвене  Sunglasses

# 83
  • Мнения: 494
 На малкия ми син предлагам всякаква риба, защото готвя най-различна в къщи. Чистя я от кости, ако има, разбира се. Той е на 2г. и 6м. Все още отказва да опита, но аз не се предавам-пак предлагам Laughing. Яде обаче, още от времето на захранването, бебешките пюрета с риба, затова му купувам по едно седмично. Не е същото като да изяде порция бяла риба или нещо подобно, но все е нещо Simple Smile
 По-големият ми син, който е на 7г., яде всякаква риба-много обича. И на него му помагам с чистенето на кости, ако има, но и сам започна да се справя все по-добре. Той също, както брат си, като малък трудно ядеше риба-само пюрета, но аз му предлагах често и той, малко, по малко свикна и сега предпочита каквато и да е риба пред всякакво друго месо.
 

# 84
  • Мнения: 1 485
Ядем само морска риба-обожава я като цяло,но все пак сме от морето и имаме избор.Обожава калкан,зарган,въздържаме се единствено с паламуда.

# 85
  • Мнения: 24 467
Абсолютно всякаква. Големият обича филе от акула, въпреки че лично ние предпочитаме да си сготвим пъстърва и скумрия. Близо до нас има живарник с шаран и пъстърва. По- прясна не мога да измисля. Сомът е чудесен също.
Не живеем до морето, храним се със сладководна предимно, въпреки че и черноморска се готви у нас.
Рибата в къщи не се пържи.

# 86
  • София
  • Мнения: 280
Давам му най-вече пъстърва, защото уж е прясна Simple Smile
Иначе и шаран пълнен с орехи е ял и много му хареса.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 493
ципура, сЬомга и пастърва.

# 88
  • Мнения: 2 309
Пъстърва, лаврак и ципура. Приготвям я винаги на фурна, задушена под фолио. Много я харесва.

# 89
  • Мнения: 187
И в къщи се яде много риба, като за сина ми я изчиствам от всички кости.
Бихте ли споделили, защо се въздържате от паламуда? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт