E-bay - тема 3

  • 30 566
  • 622
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз да се пиохваля...Цяла седмица звъня в ПИБ, за да ми кажат кода, с който да стана verityfied...платих таксата от евро и нещо още на 15-ти. Чак днес се е отразил кода... ooooh!
Е поне вече съм "надежден" купувач според пейпал  Hug

честито Hug

# 16
  • Мнения: 4 447
А за какво звъниш, след като този код се отразява в сметката ти от 3 до 5 дни'? И се вижда на разпечатката?  newsm78

# 17
  • sofia
  • Мнения: 4 296
А за какво звъниш, след като този код се отразява в сметката ти от 3 до 5 дни'? И се вижда на разпечатката?  newsm78
От ПИБ дават разпечатка само ако поискаш и то с/у заплащане

# 18
# 19
  • Мнения: 893
А за какво звъниш, след като този код се отразява в сметката ти от 3 до 5 дни'? И се вижда на разпечатката?  newsm78
От ПИБ дават разпечатка само ако поискаш и то с/у заплащане

Хм...на мен един много готин банкер(след като отидох днес ядосана защо цяла седмица не може да ми се отрази кода) ме пита искаш ли направо да принтирам движенията по сметката...казах да...и без пари...

# 20
  • sofia
  • Мнения: 4 296
А за какво звъниш, след като този код се отразява в сметката ти от 3 до 5 дни'? И се вижда на разпечатката?  newsm78
От ПИБ дават разпечатка само ако поискаш и то с/у заплащане

Хм...на мен един много готин банкер(след като отидох днес ядосана защо цяла седмица не може да ми се отрази кода) ме пита искаш ли направо да принтирам движенията по сметката...казах да...и без пари...
защо не си активираш банкирането,там се вижда всичко

# 21
  • Мнения: 893

защо не си активираш банкирането,там се вижда всичко

Знам аз, ама...
Имам проблем..Аз го активирах, ама не ми се получава.
В Мозила и Експлорер не ми инсталира сертификата, някаква грешка ми дава
С Опера тръгва да го тегли и после нищо... Rolling Eyes
А секси банкера ми прави намеци, че по телефона не можел да ми помогнел, трябвало на място да види... Blush
Пф...Той милия днес ми вика като ми проверява сметката...как ти беше егн-то...та запомнил първите 4 цифри...и ми вика, скоро цялото ще го знам...
Покрай това онлайн пазаруване ще взема да се уредя с мъж  Joy

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 20:00 от СлеДи оТ СълЗи

# 22
# 23
  • Мнения: 4 447
А за какво звъниш, след като този код се отразява в сметката ти от 3 до 5 дни'? И се вижда на разпечатката?  newsm78
От ПИБ дават разпечатка само ако поискаш и то с/у заплащане

 Shocked Да, ако си поискаш, но чак и да си плащам?! Никога.

# 24
  • Мнения: 4 422
не знам дали мога да направя  Grinning
а това ми го прави след като отида от ибей-пей нау в Пейпал,вкарвам парола,и отивам на бутон Пей.Тогава дава този надпис и пише отдолу Продължи.Като натисна продължи ме връща в Ибей,а иначе като съм платила ме праща в ПейПал -акаунта..
пробвай да влезнеш в акаунта си в ПП,отиди на Сенд мъни,от там избери да платиш за аукцион,дано да стане,ако не си ме разбрала пиши ЛС

За това не се сетих,хем съм го правила  ooooh! Благодаря!Ще опитам ,са видим дали ще стане..

# 25
  • Мнения: 1 207
Много ви моля момичета харесах си нещо от английският ибей и ако някой си поръчва нещо от там ще може ли и на мен да ми поръча Praynig Praynig Praynig

# 26
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Много ви моля момичета харесах си нещо от английският ибей и ако някой си поръчва нещо от там ще може ли и на мен да ми поръча Praynig Praynig Praynig
какво си хареса

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
   Момичета, не съм влизала скоро тук, но някой имаше нужда от превод от немски.  newsm78 Ако още не се е оправил, да пише. Просто имах други проблеми, имаме си 2 чертички  Party и не ми е до ибей в момента.  Blush

# 28
  • някъде
  • Мнения: 979
   Момичета, не съм влизала скоро тук, но някой имаше нужда от превод от немски.  newsm78 Ако още не се е оправил, да пише. Просто имах други проблеми, имаме си 2 чертички  Party и не ми е до ибей в момента.  Blush
  smile3501 preggo

# 29
  • Мнения: 2 558
записвам се да следя темата
Mirena80 честито и леко бременеене Hug

Общи условия

Активация на акаунт