E-bay - тема 3

  • 30 631
  • 622
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 892
Mirena80 може ли пак да изхвърлиш ненужното от пощенската си кутия та да ти пратя аз едно писъмце от мен! Simple Smile  bouquet

  Малеее, пак ли е пълна !  ooooh! Пращай !  Hug

# 61
  • Мнения: 312
bugaboo получих пратката, всичко е ок, но от германия са написали непълен адрес и друг номер на тел. дали, но както и да е сега е ок #Crazy
Благодаря!

# 62
  • Мнения: 4 428
Момичета, вие само от европейски е-бай ли купувате? Аз съм си харесала едни неща на Фишър Прайс от САЩ. Там са наполовин от тук. Но се чудя дали с доставката няма да ми излезне същото  newsm78 Някоя поръчвала ли е от там и как са й го доставяли - чрез последник, чрез познат с колет или направо някой ви го е донесъл? Не знам каква е разликата в цената на различните начини за доставка  newsm78

# 63
  • Neverland
  • Мнения: 143
Момичета, вие само от европейски е-бай ли купувате? Аз съм си харесала едни неща на Фишър Прайс от САЩ. Там са наполовин от тук. Но се чудя дали с доставката няма да ми излезне същото  newsm78 Някоя поръчвала ли е от там и как са й го доставяли - чрез последник, чрез познат с колет или направо някой ви го е донесъл? Не знам каква е разликата в цената на различните начини за доставка  newsm78
Аз окончателно вече пазарувам само от европейските  PeaceПратките пристигат за 3-4 дни и нямам притеснения от митничари/крадливи ,още съм бясна за откраднатия парфюм #2gunfire/,мита ,ДДС и др.подобни.А и доставките често излизат с по-ниска стойност от американските.Днес получих пратки от Италия и Англия ,изпратени 25.02.08 г.

# 64
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Мацки,имам някакви 1,50 евро в графа бонус от Pay Pal.
Да знаете какви са тези бонуси?

# 65
Когато станеш verified , ти връщат 1.50 евро, което са ти взели за да ти пратят кода.

# 66
  • Мнения: 4 447
Когато станеш verified , ти връщат 1.50 евро, което са ти взели за да ти пратят кода.

Че те на мен тия 1.50 ми ги върнаха доста след като ме верифайнаха....  Thinking Thinking

# 67
  • Мнения: 398
A от американския ибей как стои въпросът с доставките?

# 68
  • Мнения: 1 111
Момичета, вие само от европейски е-бай ли купувате? Аз съм си харесала едни неща на Фишър Прайс от САЩ. Там са наполовин от тук. Но се чудя дали с доставката няма да ми излезне същото  newsm78 Някоя поръчвала ли е от там и как са й го доставяли - чрез последник, чрез познат с колет или направо някой ви го е донесъл? Не знам каква е разликата в цената на различните начини за доставка  newsm78
Зависи каква е цената,направи си сметка цената+доставката и евентуално мито.Днес плащах мито за камера от САЩ,но пак ми излезе по изгодно ако купя от БГ.

# 69
  • Мнения: 1 111
A от американския ибей как стои въпросът с доставките?
Различно,за козметика съм плащала 5долара ,а за камера 40

# 70
  • Мнения: 398
Да, за цената на доставката - ясно.Определя я продавача. А покупките от митница ли винаги се взимат?

# 71
  • Мнения: 4 447
A от американския ибей как стои въпросът с доставките?

Зависи за какво. Не всички правят world wide shipping .

# 72
merrymom,не винаги.
калисто ,защо не се договори с продавача,да ти маркира пратката като подарък или да пише ниска стойност.Така няма да плащаш мито.Днес взех от митницата маратонки Nike  и не платих мито .

# 73
  • Мнения: 398
merrymom,не винаги.
калисто ,защо не се договори с продавача,да ти маркира пратката като подарък или да пише ниска стойност.Така няма да плащаш мито.Днес взех от митницата маратонки Nike  и не платих мито .
Вече съм платила някои неща и чакам доставка, затова питам дали ще се наложи да ходя до митницата. Дрешки са, не са много и се надявах да е по пощата. От британския ибей получавам по пощата.

# 74
  • Мнения: 4 447
merrymom,не винаги.
калисто ,защо не се договори с продавача,да ти маркира пратката като подарък или да пише ниска стойност.Така няма да плащаш мито.Днес взех от митницата маратонки Nike  и не платих мито .
Вече съм платила някои неща и чакам доставка, затова питам дали ще се наложи да ходя до митницата. Дрешки са, не са много и се надявах да е по пощата. От британския ибей получавам по пощата.

Под 100 долара всичко е в пощата. От 90 нагоре май вече е на митницата.

Общи условия

Активация на акаунт