Клюкините от деня - 5

  • 14 879
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
omorfis, малко помощ никога не е излишна. Ама аз си падам малко садистка, не терористка.  Twisted Evil Изказах се...

# 16
  • Мнения: 623
Годзила, има възможност. Разполага 24 часа със служебна кола. Работи на 2 мин (буквално) от училището. А пък пеещите уроци са в сряда от 6 и в петък от 5 ч. Тоест неработно време.

Сиси, виж сега... и аз съм с кола 24/7/365(366 тази година), ама това не означава, че мога да изляза по всяко време от офиса...и работното ми време е до 6...а при него как е? до 4?

# 17
  • Мнения: 2 336
Работата му е основно да носи призовки. Тоест почти постоянно е навън. Няма проблем да взима Ицко. Всичко е въпрос на желание. Много е по лесно обаче някой друг да свърши тази работа. Ако може пък и той да не се ангажира в търсенето на този някой друг ще е отлично. Ептен никакъв ангажимент.
Сега да бъда честна - като му крещях днес заради майка му, каза, че е наясно, че училището на Ицко е негов ангажимент. И от един месец само веднъж се е обадил аз да взема Христо. Ама често кара баща си...

# 18
  • Мнения: 623
Ами то тогава и баща му е за..., защото трябва и на този баща да му е ясно, че сина му има деца, към които въпросният син има задължения

# 19
  • Мнения: 2 336
Много внимание обърнахме на БНД-то. Не заслужава. Щото върши нещо ако го караш със зор. Иначе да изведе Ицко на разходка или да покарат скейтборд, кино, театър - няма. Време няма. Щото много работи. Ама и пари няма. Не съм знаела какво било неговото положение. Просто от всякъде е за съжаление горкият, та майка му и татко му търчат по него като за световно, парички му дават, студент го направиха.
Ей таквиз родители - огромни мечешки услуги правят.  Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 433
Сиси, прочетох някъде, че си на 26, с две малки дечица, направо шапка ти свалям, честно... Как си го търпяла тоз, че и родителите му - и те едни китки...  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 682
днес ще е един много натоварен ден.
почетният член на фен клуба на спайдърмен има рожден, а ние сме почнали партито от снощи, та да се похваля:
http://community.webshots.com/user/sugarfrees
осем.
много съм доволна, но сърце не ми дава да черпя виртуално.
ама вие може да пиете по едно довечера на срещата, на която аз няма да дойда, а аз ш имам да давам Mr. Green

хубав ви ден на всички Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 023
 newsm59

целувки и прегръдки на целото семейство.

# 23
  • Мнения: 903
sugarfree, да ти е живо и здраво Спайдърменчето и да порасте силен, красив и благороден Спайдърмен!  bdbaloni
 Весело купонясване!!!  happy bd  smile3510  bigdance2

# 24
  • София
  • Мнения: 17 284
Честито голямо момче sugarfree , да ти е живо и здраво  newsm67

А аз продължавам да мрънкам - с 38,5 станах, от години не съм втасвала така. Дали не сме пипнали нещо в болницата, че Иво го изкара, сега нашите, а и аз ...

# 25
  • Мнения: 903
Sissi, да се изкажа и аз по твоите ядове, макар че едва ли това, което ще кажа ще ти допадне. Тоз твоя /бивш/ попада, доколкото разбирам, в категорията "мамин синковец" и предполагам, че дори и във времето преди влошаване на отношенията ви с него, той пак е прехвърлял своите ангажименти на родител я върху мамчето, я върху татенцето си. Ама тогава ти сигурно си приемала като нещо естествено те да се включват с някаква помощ и едва сега почва да ти просветва какъв смотльо е той. В тоя ред на мисли и с риск да те огорча, ама как си представяш, че един човек, който не е поемал с подобаваща сериозност родителските си ангажименти докато сте били семейство, сега изведнъж ще започне да се държи адекватно отговорно след като сте вече разведени?! Thinking  Според мен житейската логика сочи (уви) точно обратното. Пък тепърва да го превъзпитаваш и да се надяваш че той ще започне да се държи като зрял човек и родител..... Да не те обезкуражавам, ама ми се струва слабо вероятно.

И сега едно практическо предложение за разрешаване на проблема ти, което хем може да се окаже сполучливо, хем най-малкото ще го жегнеш, та белкем се усети. Кажи му така: "Виж какво, смятам че се бяхме разбрали ти да помагаш повече за Ицо, защото аз съм плътно ангажирана с бебето. На мене ми е обидно, че се налага да те моля да се държиш като баща, поемайки някакви съвсем елементарни ангажименти като водене и вземане от училище, а сега и за момчешкия хор. Ама явно ти си се чувстваш напълно конфортно. И щом ти идва толкоз на нагорно да си баща на сина си, аз ще се договоря с някой таксиметров шофьор /един и същ човек, с който Ицо ще се запознае и ще се чувства спокойно/ да го вози на отиване и връщане до където трябва /училище, хор/. Но понеже това ще освободи теб от ангажимент, ти ще поемеш разходите по такситата. Ако те устройва някакъв таксиметров шофьор да стане по-близък от теб със сина ти, аз нямам нищо против, щото ми писна да се унижавам като ти припомням непрекъснато за отговорностите ти към Христо!"  Ако от тия думи не се осъзнае...... твойто БНД е неспасяем случай.

Айде стига толкова, че се улях да пиша! Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 336
Eхе, рожденици!
Да ти е жив и здрав момъкът, Шугърфри! Много да те радва, обича и целува.
Снимките са страхотни. Много обичам снимки. Някой друг ако желае да показва - хич няма да се разсърдя.  Party
Видях, че и друг рожденик имаме днес:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ЯХНАЛА МЕТЛАТА! Да си жива и здрава, метличке! Само хубави неща, много усмивки  и ведро настроение ти желая!   bouquet

# 27
  • Мнения: 2 336
Блонди мама, права си. Ако се наложи ще използвам тези доводи.  Mr. Green Готина си, бе...
Така е - бившите свекъри и преди се бутаха много, ама аз гледах да ги държа малко по настрана. Не им прозряха главиците, че тоз човек не 5 години, а върви към 30 и има две деца, за които основно е отговорен той. Ще видя до кога ще ги търпя.

# 28
  • Мнения: 903
Birdy, ми то е очевидно, че сте лепнали заразата от болницата. Sick  Гадост, ама няма как - ще го изтърпиш. Знаеш, че грипът не се лекува с антибиотици, но все пак хубаво е лекар да ти сложи една слушалка, та да не изтървеш положението и да развиеш някакви усложнения. #Crazy

Хайде, бързо оздравяване!   Hands Thumbsup

# 29
  • Мнения: 2 274
Честит Рожден ден на дечицата и честит празник на техните мами!  bouquet  bouquet  bouquet

Метличке, Честит Рожден ден!   bouquet
Бъди жива и здрава и все така усмихната!
Желая ти много щастие!
  Hug

Общи условия

Активация на акаунт