фирма за мебели по поръчка

  • 13 237
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 195
Познати ни препоръчаха http://kronbg.com/?p=p_16&sName=%A0%CD%E0%F7%E0%EB%EE

В петък поръчахме да ни изготвят проект и сега чакам иначе смятам и до ХОП мебели да отидем Simple Smile

Акси много ти е хубава кухнята  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 341


Аз съм доволна от една фима с 2 цеха - в Берковица и в с.Бързия.
Според мен работят на поносими жени!
Не вземат пари за оглед,транспорт и монтаж!!! Нищо,че се намират далече от София!
тел. 08873580  - Цветан Радков

# 17
  • Банкя
  • Мнения: 823
MPulle Мерси! Hug
Аз по принцип в старата ми работа съм имала контакт с "КРОН" и нещата са им хубави, но малко скъпички. Rolling Eyes Но пък то ставаше въпрос за кухните към офисите на "Бизнес Парк София" в Младост4, а там всичко е скъпо. Сега установих, че мебелите ги правят много близо до блока на майка ми в Пазарджик. Mr. Green
Съветът ми е, наистина да събереш поне 2 оферти преди да поръчаш. Wink

Иначе една колежка сега си поръча холна секция в "ХОП мебели" и разбрах, че срокът вече е 35 работни дни. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 226
Аз съм много доволна от Севрол. Препоръчвам ги.

# 19
  • София
  • Мнения: 11 711
Аз съм много доволна от Севрол. Препоръчвам ги.
И аз днес окончателно реших,че към тях ще се насоча за поръчка.Спазват ли сроковете?

# 20
  • София
  • Мнения: 226
При нас даже две седмици по-рано бяха готови. Но казаха, че им е спокоен сезона тогава. Март месец беше - тази година.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 711
При нас даже две седмици по-рано бяха готови. Но казаха, че им е спокоен сезона тогава. Март месец беше - тази година.
Ако не е нахално мога ли да попитам какво Ви изработиха и колко струваше?

# 22
  • София
  • Мнения: 226
Детска стая - гардероб голям с плъзгащи врати, легла 2 бр. тип сандвич - едното се прибира под другото, отгоре като гардеробче да речем, бюро и отгоре малка библиотечка - под 4000 лв беше всичко. А ти правят проекта по твое изискване и според помещението.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 711
Благодаря!

Значи си носиш размери на помещението и ти правят проект.А къде е офиса им?И месец ли дават за изпълнение?

# 24
  • Мнения: 3 334
www.ultrastil.com Троян............................ цялото ми обзавеждане правиха там и съм супер доволна /не само за избработка,но и монтаж,идеи и т.н./ Hug Peace Peace Peace Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 226
http://www.sevrolbg.com/ - аз отидох в офиса на Златовръх. Ми да - носиш си чертежче на помещението, казаш какво искаш и коментирате. Може и самите те да ти дадат идея, ако нямаш конкретни желания.  Не помня колко беше срока, май 40 дни, но не съм сигурна. Във всеки случай повече от месец.

# 26
ехооо! хайде някой да препоръча фирма за мебели по поръчка във варна и за мека мебел!!!!по възможност адрес, телефон и всякакви координати.  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514а някой ще сподели ли впечатления за мебелна къща николови????????моля за снимки !!! newsm20

# 28
  • София
  • Мнения: 131
Платан правят по поръчка. Казваш горе-долу какво искаш и ти изготвят проект-безплатно. Ние ще поръваме от там мебелите за хола. За качеството още нищо не мога да кажа, но мострата им изглеждаше много добре. Цената е около 4000 лв.

# 29
  • Мнения: 289
Поръчахме мебелите за целия апартамент в Мебелор, пловдивския им офис. Всичко стана много хубаво, дори по-хубаво, отколкото очаквах. Спазиха и срока. Удобство е, че можеш да поръчаш всичко, дори и дивани, за целия апартамент, без да се занимаваш с магазини и да обикаляш излишно.

Общи условия

Активация на акаунт