Да защитим истината в името на децата!

  • 2 628
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 843
Още малко остана...  Peace

# 16
  • Мнения: 883
Подписах и аз.
Препратих линка на познати.

# 17
  • Мнения: 583
Подпис и от мен

# 18
  • Мнения: 583
Подпис и от мен

# 19
  • Мнения: 2 722
и Руслан подписа  Peace

# 20
  • Мнения: 4 138
и от мен и галин по един подпис.

# 21
  • Мнения: 64
Още два подписа и от нас.

# 22
  • Мнения: 1 843
Да побутна и да пусна малко новини:

Тази вечер го споменаха и по новините на БТВ: http://www.dnes.bg/article.php?id=48124

# 23
  • Мнения: 1 612
Три подписа от мен.
Ще има и още, но в абв-то не се получават веднага.

# 24
  • Мнения: 2 084
Коментарите по статията са уникални.

# 25
  • Мнения: 1 843
Коментарите под статията, за жалост, не са единични случаи. От доста време наблюдавам със затихващ гняв и увеличаваща се почуда моите сънародници. И се чудя, и се питам, и после преставам да мисля и ми се ще да вярвам, че някакво чудо ще накара този народ да излезе от духовната си мизерия...

# 26
  • Мнения: 61
Два подписа и от нас!

# 27
  • Мнения: 1 843
И така, за сега твърдят (по неофициални данни), че контра-писмото не е било прочетено пред Евро Парламента.

По "официални" данни, отговорността за това се оказва моя, защото не можах да отида на поредната среща с Душана Здравкова (??? Човекът, чийто подпис фигурира в писмото, настояващ филмът "Изоставените деца на България" да не се показва!).

Официално благодаря на всички за гласовете ви, независимо от всичко.

# 28
  • Мнения: 847
а за лекенцето димитър стоянов, след днешната му изцепка поредна, който не за първи път има прояви, които дразнят, нещо да направим? сърбят ме ръцете ...  сигурно, щото едно такова л**** като него, днес ни опръска в дъжда с детето ... та съм им набрала на такива недоносени, ама не е само лично ... писна ми от този ...

Общи условия

Активация на акаунт