С коси от свежи цъфнали цветя към ПАЗАРДЖИК пристъпва пролетта(19)

  • 12 516
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 938
За срещата няма пък да ви кажа   Naughty
Защо?  Rolling Eyes
Да няма,някой ухапан?  Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 2 336
Аз си взех мартеничката и съм права по диагонала Joy
Лайкучкаа страхотни са Hug
За срещата който е бил е видях, тайнааааааа, аз пък забравих и да снимам а апаратът ми беше в мен  ooooh!
Mama_Galia_66 за торти е не са на Неделя, но са хубави правят срещу частната детска кухня - "Захарната къща"

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 15:07 от ted_

# 17
  • Мнения: 2 722
Не държа да е торта на Неделя - важното е да е прясна, да е вкусна и да може да се купи във вторник сутринта, за да не се налага да се носи от София.
На всичкото отгоре е важно и да е на лесно откриваемо място  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 577
Mama_Galia_66, щом искаш да е близо до съда - Захарната къща!
лесно ще я намериш. питаш за частната детска кухня - точно срещу нея!
Много близо до Градската градина е.
А за срещата - екстра беше - аз не разбрах много за какво иде реч, щото тичах по Божидар, накрая той опита да изпие една кофа с пясък, щеше да се задуши и си тръгнахме. Е, поне си пазим имиджа на непотворими панти! Mr. Green
Ще се радвам пак да се видим Hug

# 19
  • Мнения: 227

Еееее,пак ще се организира среща и ще видите тогава,като ви изненадам в гръб,изотзад  Mr. Green
Тогава,пък вие ще има да разказвате...
Радвам се все пак,че сте си прекарали добре  Hug

# 20
  • Мнения: 186
Здравейте, мили мами! Отдавна не съм писала, но поне чета. Добре дошли на новите момичета!   bouquet
Да се предложа за тортата, в нашето кафе приемаме поръчки за торти производство на Лази от Белово.Пишете на лични да се разберем.
Завиждам ви за срещите, толкова ми липсват часовете с кърмещи мами и спящи бебета.Бързо минаха двете години майчинство. Затова се наслаждавайте пълноценно на времето с малките съкровища.

# 21
  • Мнения: 227
Да,потвърждавам Беловските торти са много вкусни,особено карамелените,на мен са ми любими  Peace

# 22
  • Мнения: 2 577
Страхотни са - специално тази, дето я поръчахме от бибимин за партито в бебешкия дом беше невероятна!

# 23
  • Мнения: 1 938
 kaffeetrmker_2
Хайде на разходкаааа!   Nature Sun With Face

А, сетих се и за друго: кой ще бяга с мен на стадиона на "Младост"?  runningВремето се оправи вече - няма да ми се оправдавате, че е студено.

# 24
  • Мнения: 2 336
За разходката съм съгласна,
но не се сещам за пустия стадион"Младост"  newsm78
баш Стадиона ми е по близо, ама ти вчера видя ремаркето и то иска да бяга, освен да го вържа с една каишка и него  Joy

# 25
  • Мнения: 2 577
Твоето ремарке ако иска да бяга, моето трябва значи да лети Mr. Green
Стадиона Младост е при нас - при ЕГ Hug
Ние отиваме на Калугерово на манастира. Времето е само за скитане. Взехме и въдиците да видим дали малкия шеф ще ни даде да ги хвърлим Laughing

# 26
  • Мнения: 1 163
Днес  не е Тодоровден Sad

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 15:59 от vivi75

# 27
  • Мнения: 2 336
Днес е Тодоровден,честито на празнуващите!!!  bouquet
Днес не е Тодоровден, Тодоровден е на 15 март, а Тодоровден е винаги събота, ако не се лъжа беше 40 дни преди Великден /но за това не съм сигурна/
Календар на именните дни

# 28
  • Мнения: 1 163
ее,на моя календар пише че е днес Embarassed

# 29
  • Мнения: 2 336
ее,на моя календар пише че е днес Embarassed
не го приемай като упрек, знаеш на всеки календар е различно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт