Промоционалната игра на Pampers

  • 50 309
  • 1 113
  •   1
Отговори
# 1 050
  • София
  • Мнения: 861
Момичета, имах само една излишна карта и тя ще пътува към Лара. Не я заменям за мечета  Peace.
Просто ако някой има излишни мечки нека ми пише Hug, но повече карти нямам  Sad

# 1 051
  • Мнения: 96
Ако някой има излишна карта да ми пише.Ще му бъда много благодарна.Ако трябва и мечета ще дам

# 1 052
  • София,
  • Мнения: 4 267
На мен пък ми трябват още няколко мечета, ама явно никой няма да ми прати, е ще си ги събирам надявам се само да не свърши промоцията! А картата вече я пратих на една мама, съжалявам!  Hug

# 1 053
  • Пловдив
  • Мнения: 1 278
Момичета не съм чела темата, случайно попадам на нея, докато търсех друга  Crazy. Сигурно има много търсещи карти, но понеже последният пост е на Лара1, пиши ми на лични адрес ще ти пратя една карта.  Hug.
Искрено ти благодаря!  Hug Hug Hug

# 1 054
Здравейте момичета, наскоро разбрах за играта на Pampers и успях да събера десетина мечета, но нямам карта, ако някой  има излишна да ми изпрати ще съм му много благодарна.    bouquet

# 1 055
здравейте мами,
тук си намерих преди време карта за мен и сега моля за съседката ми с малко бебче, която иска да участва за музикалната играчка. Моля ако някой има в повече карта да пише на лични или тук, като мога да дам от моите мечета в замяна. Предварително ви благодарим и двете Hug

# 1 056
  • Мнения: 2 122
пратих вчера за вибрираща играчка, писах вътре в картата, че желая да е кученце, да видим дали ще ни изпълнят поръчката  Crazy

# 1 057
И аз писах,че искам котето,но ми донесоха кученце.Може би слагат каквото им е под ръка.

# 1 058
  • Мнения: 4 335
Здравейте,току що разбирам за играта EmbarassedНемогах да из4ета цялата тема,но някой може ли да ми каже от кьде се вземат тези карти и колко ме4ета трябва да се сьберат ThinkingА толкова опаковки хвьрлих ooooh!Много ще сьм благодарна на някои,ако ме осведоми Hug

# 1 059
  • Мнения: 2 425
http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_reg1.asp Тук пише всичко, а картите вече не се раздават. Може да помолиш някоя мама тук, ако има да ти даде или да търсиш в Prodavalnik.com

# 1 060
  • Мнения: 4 335
-baby,много ти благодаря  bouquet

# 1 061
  • Мнения: 91
честито не получилите играчки!
кратко чакане на останалите  Peace

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 12:28 от nat_ko

# 1 062
  • Мнения: 22 522
момичета, снабдих се най-сетне с плик и карта и сега трябва да пусна мечетата
слагам само картат и броя мечета в белият плик и го изпращам, нали така?
защото тук пише ето това "Изпратете картата с данните ви и мечетата, като ги поставите в самоадресираният плик, който сте получили заедно с промоционалните материали в болницата", но какви са тези промоционални материали още?

# 1 063
  • Мнения: 5 026
момичета, снабдих се най-сетне с плик и карта и сега трябва да пусна мечетата
слагам само картат и броя мечета в белият плик и го изпращам, нали така?

Точно така . Аз днес пуснах последната ми карта-ще имаме още една патка.

# 1 064
  • Варна
  • Мнения: 915
с една карта само една играчка ли може да се поръчва?
Ако може повече от една, някоя мама от вн би ли се съгласила да поръча играчка и за нас, че явно с карта няма да се сдобия  Rolling Eyes
имам събрани само 12 мечета  ooooh! ако бях научила по-рано и да не хвърлям пакетите щях да имам за половината форум, а и ползвам само от най-големите пакети и бавно се събират . . .
не че е болка за умиране, ако не успея да участвам в играта, а и диплома за супер бебе имаме  Sunglasses
ако не стане тази година ще си запазя мечетата за догодина  Wink

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 22:52 от m_a_y_a

Общи условия

Активация на акаунт