До кога къпехте бебето си във ваничката?

  • 1 147
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 790
До 1г и половина я къпехме във ваничка. След това в банята с подвижен душ. Имаше период на страх, но отмина сравнително бързо. После я беше страх като миехме косата, но засега май и това отминава...

# 16
  • Мнения: 8 242
Откакто се е родил се къпе с баща си в голямата вана, под душа. Не сме купували даже ваничка.
Винаги е джапал на воля  Crazy

# 17
  • Мнения: 6 441
Още се къпем във ваничката и мисля да я използвам колкото се може по-дълго време,защото нямаме голяма вана и ще минем направо на душа.

# 18
  • Мнения: 290
Моята дъщеря от много малка - ок. 7-8 месечна я къпя под течащата вода на душа, но без слушалкта, че още я е страх. Има чувствителна кожа и затова предпочитам да се къпе под течаща вода. За мен това е по-удобния и бърз вариант, отколкото коритото. На няколко пъти, вече голяма я пробвах в коритото,ако иска да се заиграе вътре, да се плацика, ама тя искаше да става. не и беше много интересно

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Седнал във ваничката докато не започна да му умалява , значи до към 2 годинки.След това прав под душа Peace

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Още го къпя в анатомична ваничка- на 2 г. е.

# 21
  • Мнения: 1 409
Един малко тъп въпрос,но как предпазвате ушенцата на бебоците да не се напълнят с вода под душа? Embarassed
Искам вече да го къпя под душа,но ме е страх,да не влезне вода

# 22
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Седнал във ваничката докато не започна да му умалява , значи до към 2 годинки.След това прав под душа Peace
Hug

# 23
  • Мнения: 636
Когато стана на 7 месеца започнахме да я къпем във ваната с душа. Държа я правичка, а таткото полива. Става много бързо Party.

# 24
  • Мнения: 3 456
Мойта и под душа може, но все още й е голям кеф да се кисне в коритото  си. Така че пълним  едно корито, правим голяма пяна и я оставяме да си играе. Накрая влизам и я доизкъпвам.

# 25
  • Мнения: 2 723
Ами към година и нещо започна да се опитва да излиза и няколко пъти се подхлъзна, замалко да се претрепе.
Та от тогава някъде - прав под душа.

# 26
  • Мнения: 208
на 2.6г все още във вана

# 27
  • Мнения: 1 371
Ние още пълним ваната всяка вечер, но когато го изплакваме с душа не иска вече да го държи баща му, а иска прав и сам. Та днес му купих джапанки, за да го къпем прав. Но ми харесва играта във ваната, та ще си пълним и нея.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 397
Преди 2 седмици махнах  стойката и сега я къпа седнала във ваната върху тези гумените килимчета с подвижен душ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт