Споделете 51

  • 20 894
  • 1 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 111
Ходихме на лов за билети и преизпълнихме (то с мен на глава излиза ли се  Simple Smile) програмата.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 891
Навън е тоооочно за мръхтене  Sunglasses До сега се разхождах само по потник и жилетка. Рахатлък пълен!

# 17
  • под дъгата
  • Мнения: 630
И аз досега рахатясвах на една пейка. Кеееф!

Жози, не се чуди хич.

# 18
  • Мнения: 5 877
И ние тъкмо пристигнахме от Соломоновите острови и духнахме на разходка с детето.
Върнахме се, а то нямало защо да разопаковаме багажа. Уф!
Повърна, кашля. А преди два часа караше колело!

Коя наистина е Ана Илиева, я да си каже Simple Smile Много хубава статия, браво!

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 15:04 от Aнда

# 19
  • Мнения: 11 747
ЧРД на viessmanka и Фрида!

споделям, че ми е скучно, а имам за убиване 15 мин.

# 20
  • Мнения: 503
Честито и на Фрида! Колко сте млади и хубави! Веселете се!
Чудесен ден за разходка. На път съм да получа аграрен тен.

# 21
  • Мнения: 6 993
Ицото отиде на Витоша. Нагоре, де, ние сме си на Витоша. Опитаха се да ме убедят, но не се поддадох. Не съм туристически тип.

Вчера беше много яка вечер, нищо, че ми се спеше ужасно. Първо бяхме да хапнем в някакво ужасно долнопробно място с ужасна сервитьорка, но пък беше смешно  Mr. Green После дойдоха още двама приятели и се понесохме към някакво заведение - дървено, със свещи и пускаха пиано, лек джаз, стар рок. Много приятно, стига да имаше и сервитьорка, а да не си мъкнеш поръчките сам. Бях единствено момиче с 4 момчета (пардон, мъже ) и много яко си говорихме за секс и жени. После обаче единият ме ядоса, защото се опитах да го иронизирам и да проявя чувство за хумор, а той ми каза, че ако се държа така "в обществото" (WTF общество сред 4-ма почти накъркани?!??! ), съм щяла да изглеждам лигла.  Tired Е кво, бе , братец, в петък вечерта да обсъждам "Тъй рече Заратустра" или "Погнусата" на Сартр, за да не изглеждам лигла ли?? Много обичам някой по-голям да вземе да ми се обяснява за живота, все едно падам от Марс. Аре бе! Развали ми настроението и след още малко обиколки да си потърсим заведение, в което хем да има мацки за сваляне, хем свободни места (което в петък вечер не е особено осъществимо), реших да си ходим. Ицото не се задърпа, каза, че е бил учуден, че не ми се е приспало в 10, а съм издържала по заведенията до 12.30, та съвсем спокойно си ме прибра, без да мрънка, че си тръгваме рано.

Честито на рожденичките! Много любов, много щастие   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 533
Анде, тъкмо оня ден мярнах някъде, че си на Соломоновите острови, но не в Тихия океан и си помислих, че и горкото Ане няма начин да не е с теб и днес се събуждам - и аз там, с хлапетата, семеен билет. Много коварна Соломонка!

Чета как се радвате на слънцето, аз пък съм се стиснала в зимата и не я пускам, искам сняг, искам мъгла и мрак.

# 23
  • Мнения: 677
Честито на Фрида! Честито и на Весиманка!
Честито и на всички - Калин@ е тук!
София кара джип в градинката на Народния. Искаше и на зимната пързалка. Подлъгах я с торта и забрави за леда.

# 24
  • Мнения: 1 533
Плейбой, но и баща-мечта! Риспект!

# 25
  • Мнения: 2 550
Споделям ви махмурлука си, или поне това, което се води махмурлук при мен.  Tired

# 26
  • Мнения: 677
Маро, падаш ми в очите с тоя махмурлук. Аз пих до 5 и в 10 вече бях кукуряк. Двата аналгина са си по дифолт.

# 27
  • Мнения: 503
Плейбой, но и баща-мечта! Риспект!
С дете- екстрмистче.

# 28
  • Мнения: 1 080
Бяхме в зоопарка ,децата се радват ,на мен ми е кофти за горките зверчета ,затворени в клетки .

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 17:29 от catch

# 29
  • Мнения: 2 550
Маро, падаш ми в очите с тоя махмурлук. Аз пих до 5 и в 10 вече бях кукуряк. Двата аналгина са си по дифолт.

Моят махмурлук се състои само в световъртеж от недостатъчно спане и неизтрезняване съответно.
От една порода сме, не е хубаво да ти падам в очите!

Общи условия

Активация на акаунт