Моята първа торта

  • 2 624
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
reichyl   браво,после у сподели ако може...  Hug

# 16
        ПЛОДОВА ТОРТА


Браво за старанието, но снимката определено е от руски сайт. Язък за барута.
Все пак бъди по-лоялна "Ка-те-то". Посочи от къде точно е.
А самата рецепта изглежда добра. То само украсата не можеш я постигна от първи път.
Ако искаш да ме опровергаеш - само напиши какво точно е написано на синьото пакетче - вдясно на снимката. Тогава ще ти се извиня. Но тази снимка съм я виждала по руските сейтове.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 672
В този подфорум взе да става интересно напоследък с тези кражби на рецепти Rolling Eyes

# 18
пишеш : "в един съд смесвам малко сметана и сладкото от боровинки.с тази смес запълних другата част на ягодите с шприц". newsm78
Ако я беше направила миличка, щеше да знаеш, че боровинковото сладко е в много тъмен цвят.
На снимката сметаната е светла (бяла) и по никакъв начин не може да се докара в светъл цвят ако си сложила боровинково сладко/конфитюр. ooooh!
Или може би си измислила революционен метод за избелване на сметаната ?
Сметана+ боровинково сладко = виолетов цвят.
Дори и в Испания, ако живееш там  newsm78 не можеш го докара на друг цвят.

# 19
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 Naughty нито съм излъгала,нито съм я откраднала от сайт както на някой хора им се иска.тази рецепта майка ми я каза и аз самата съм я направила и украсила от горе.на снимката не се вижда че е толкова лилава сметаната,защото сложих малко сладко-имаше малки семчици в него и не исках да се усещат толкова много.а това синьото са мокри кърпи за бебе - на дъщеря ми са - по принцип за нея ги използвам.не знам защо сте такива бе хора - само завиждате и гледате с лошо око на всичко.постарала съм се като за първи път,другия опит ще е клише пред този.просто нямам думи за хора като вас.  #Cussing out  newsm78

и снимката не е от руски сайт,а аз самата съм я снимала с телефон-имам я и с фотоапарад снимана + мене. и можеш да си задържиш извиненията.няма нужда...  Peace

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 14:54 от ka_te_to

# 20
Naughty нито съм излъгала,нито съм я откраднала от сайт както на някой хора им се иска.тази рецепта майка ми я каза и аз самата съм я направила и украсила от горе.на снимката не се вижда че е толкова лилава сметаната,защото сложих малко сладко-имаше малки семчици в него и не исках да се усещат толкова много.а това синьото са мокри кърпи за бебе - на дъщеря ми са - по принцип за нея ги използвам.не знам защо сте такива бе хора - само завиждате и гледате с лошо око на всичко.постарала съм се като за първи път,другия опит ще е клише пред този.просто нямам думи за хора като вас.  #Cussing out  newsm78

и снимката не е от руски сайт,а аз самата съм я снимала с телефон-имам я и с фотоапарад снимана + мене. и можеш да си задържиш извиненията.няма нужда...  Peace

Въпреки, че пишеш, че не искаш извинения - поднасям ти ги, защото съм обещала и защото ме убеди, че греша. Но наистина мислех така - поне честно си го признавам. Не се сърди ! И опитвай и друг път !
Съжалявам !  bouquet

# 21
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
извиненията ще ги приема,просто малко ми стана вътрешно.тъй като правя за първи път нещо сама (без маминка) и малко се разсърдих...  Peace

# 22
извиненията ще ги приема,просто малко ми стана вътрешно.тъй като правя за първи път нещо сама (без маминка) и малко се разсърдих...  Peace

Приеми първоначалната ми реакция за фактически комплимент и искрена похвала. Просто не можах да повярвам, че правиш нещо такова за пръв път - толкова добре си се справила Hug
Направо за отличен.
Не ти завиждам, а ти се радвам сега за старанието, което си положила и чудесния резултат, който си постигнала. Laughing
Ще чакаме и други приятни изненадки от теб !  chef  bouquet

# 23
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
 Hugка те то   bouquetНе се ядосвай и най-важното не се отказвай от кулинарните си опити!А тортата  ти е много хубава, само дето сега не мога да се възползвам от идеята за украса, защото е рано за ягоди.

# 24
  • Мнения: 1 122
Оооооооо  ама хич да не ти пука!  Joy

# 25
  • Мнения: 655
 [smilie=smile3501първа?тая торта сигурно бие по външен вид и моята 50-та.браво на тебе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт