Имате ли вода в момента?

  • 1 539
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Како Сийке, ти от областен град ли докладваш, а? Или пререди някого?

Че де да го знам?  Стара Загора к'ъв беше?  newsm78

Ау, пардон  Flutter я как се изложих, мъчех се да се сетя, ама на... `ква кифла съм.
Тъй.
Да приемем, че Бургас е представител на едновремешната административна еденица БЯС (Бургас, Ямбол, Сливен), там вода има... Очакваме включване от Хасково? Или Русе?

# 16
  • Мнения: 212
Потвърждавам вече казаното от Как Сийка, че в Стара Загора има вода... Нека да докладват и другите градове...

# 17
  • Мнения: 4 435
Како Сийке, ти от областен град ли докладваш, а? Или пререди някого?

Че де да го знам?  Стара Загора к'ъв беше?  newsm78

Ау, пардон  Flutter я как се изложих, мъчех се да се сетя, ама на... `ква кифла съм.
Тъй.
Да приемем, че Бургас е представител на едновремешната административна еденица БЯС (Бургас, Ямбол, Сливен), там вода има... Очакваме включване от Хасково? Или Русе?

За Хасково не знам,обаче в Кърджали има. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 916
...
За Хасково не знам,обаче в Кърджали има. Mr. Green

Теб те чаках да се включиш от Варна, ама може и да съм се объркала. Ех, старост-нерадост... започнах да забравям вече кой от къде е.

# 19
  • Мнения: 227
Пиша с племеника на скайпа-и в Бостън,Америка имат вода..споко! Wink

# 20
  • Мнения: 212
Пиша с племеника на скайпа-и в Бостън,Америка имат вода..споко! Wink
Тя пък една вода имат в Бостън..... Чувал съм че хич не им е била хубавата чешмяната вода в Бостън. Все минерална пиели...

# 21
  • Мнения: 227
Така,така...Но имат...нали това се пита в темата? Wink

# 22
  • Мнения: 4 916
Пиша с племеника на скайпа-и в Бостън,Америка имат вода..споко! Wink
Тя пък една вода имат в Бостън..... Чувал съм че хич не им е била хубавата чешмяната вода в Бостън. Все минерална пиели...

За пиене - как да е, и да нямат ще си купят. Обаче казанчето в тоалетната с какво да го напълнят?

Уточняваме - пита се за каквато и да е вода от чешмата и от тръбите (варовита, с манган или каквото там слагат сега).

# 23
  • Мнения: 223
 Blush      имам,да

# 24
  • Мнения: 212
Маце, кажи от къде си защото правим списък къде има и къде няма вода...

# 25
  • Мнения: 4 435
...
За Хасково не знам,обаче в Кърджали има. Mr. Green

Теб те чаках да се включиш от Варна, ама може и да съм се объркала. Ех, старост-нерадост... започнах да забравям вече кой от къде е.

Бързам да те успокоя,че си добре,не си остаряла.Аз съм ту в единия ,ту в другия град,затова се е получило объркването.Ама преди малко говорих с приятелка във Варна,та да си кажа,че имат вода и те. bowuu

# 26
  • Мнения: 1 312
Варна има Peace

# 27
  • Мнения: 7 111
Вода нямахме за малко. Първо спря топлата.
Важното е здраве да има.

# 28
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
В Люлин също има  Simple Smile
Да използвам момента и да кажа че в понеделник в Люлин няма да има вода от 7-19 часа  ooooh!

# 29
  • Мнения: 4 916

А Галата има ли? Защото днес писаха във Фокус, че няма... И в Звездица нямало вода в сряда, хм. По изключение приемаме по-детайлна информация от варненските квартали.

Общи условия

Активация на акаунт