вярно ли е

  • 2 903
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 999
Има нещо вярно, но не е 100 %. Определено  при двете бременности коремът ми беше коренно различен - с дъщеря ми беше плосък и широк, а със сина ми - щръкнал, топчест и си имах и талия.

# 61
  • Мнения: 4 621
Не, не е Peace
Моята бременност беше "за момче" по всички такива показатели, но се роди момиче Hug

# 62
  • Мнения: 378
Аз бях с остър корем и тънка талия,нямаше човек освен гинеколожката да не ми каже че чакам момче,е родих прекрасно момиченце Hug

# 63
  • Мнения: 2 374
това са бабини диветини моят корем разтеше напред беше остър като конус и всички казваха че ще е момче да ама не роди ми се момиче smile3533

# 64
  • Мнения: 25
моето е кръгло и чакам момиче,на снахата беше остро и има момченце,незнам колко е вярно,може да зависи от структората на жената и как е застанало бебето, какъв ще и е корема

# 65
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
не

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
И двата пъти моят корем беше точно обратното на казаното в това поверие.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 185
Не е вярно, зависи от структурата на майката, размера на бебето и разположението му и сигурно от още много други неща!

# 68
  • Мнения: 528
има ли нещто вярно в това че ако през бремеността коремчето ви расте остро напред бебето ще е момче при вас как беше
скъпа Моя беше същия но както виждаш в подписа ми и на аватара,мойто момченце пишка седнало Joy hahahaСиреч е момиченце.
ТАка че това са бабини девитини

# 69
  • София
  • Мнения: 928
Не е вярно. Моя приятелка имаше две абсолютно различни бремености, включително и коремът й в единият случай беше заоблен, а в другия остър напред, а има две прекрасни дъщери (да са и живи и здрави).

# 70
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не е вярно според мен. И през двете ми бременности коремите ми бяха различни. А пък имам две момчета. Да са ми живи и здрави!

# 71
  • Мнения: 1 062
Не е вярно - бабини деветини. Както не е вярно и това , че ако е момиче излизат петна и т.н.

# 72
  • Мнения: 50
не е вярно . Всички ми казват , че ще имам момче по формата на корема , а видеозона показва друго Peace

И при мен е така  Grinning

# 73
  • Мнения: 1 103
И двата пъти корема ми беше остър и вирнат  Simple Smile първия път момче, втория момиче ... Според мен е до структура
И при мен беше така   Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 1 322
Моят беше остър - родих момче, ама за мен това са бабини дивитини.

Общи условия

Активация на акаунт