как да се справя...

  • 3 354
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
 Знам, че е странно и объркано това което съм написала но ми е много трудно да го споделя.
 Прави сте в почти всичко. Сега когато ми го написахте наистина ми стана ясно, че не само подписа и документа прави брака. Имах много надежди за нас. Живяли сме заедно най- много 2 месеца и то защото аз съм се лишила от лекции и други отговорности за да е така.
 И да уточня, че не е пързалка. Колкото и гадно за звучи. Забременяла съм защото съм го искала много. Детето ми не ми пречи с нищо. Имам кой да ми помага, поне за сега.
 А за това какъв съвет искам то той е как да се справя с този ТИП. Да продължа ли да съм наивница както ме наричате или да сложа край на всичко това. Притеснява ме детето. Не искам той да е свидетел на цялата безотговорност на баща си. Не искам и той да стане такъв след време.

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имаш ли узаконена връзка с този човек?

# 17
# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,този е за  #2gunfire!Картите до колкото разбрах са твое име.....вземи си ги или ги закрии(обяви ги за изгубени в краен случай) и не позволявай да те използват!Не стига ,че не полагат грижи за детето..... пък и да им плащаш сметките!С тези пари можеш да си купуваш нещо на бебчо ,а не да задоволяваш капризите на някой си........ ooooh!Той трябва да ти дава издръжка в тази ситуация,а не ти да им покриваш семейните консумативи.....

# 19
  • София
  • Мнения: 2 079
Миличка непозната!
Ти сама си си отговорила на поставените въпроси.
Живяла си с въпросния осеменител заедно само когато ти си направила жертвата.
Не иска да вижда твоите роднини, страхува се от тях.
Но пък в свои води се държи нормално.
Ти си имала надежда за вашата връзка, но, очевидно е!, той няма такива намерения - щом е отишъл в чужбина и няма намерение да ви вика с детето там - значи нямате място в неговия бъдещ живот.
Питаш как да се справиш с него?
Ами - не го търси, нека той търси теб, ако иска, но не за да ти се сърди и вика защо не си направила това или онова за неговите роднини, защото те, де факто и де юре, са негови роднини, не твои! ooooh!
Сведи контактите си с него до минимум, т.е. не го търси.
Започвай да си оправяш живота, докато си млада. Не чакай кога ще ти се обади въпросния биологичен баща на детето ти, а започни да търсиш истински баща на сина ти, за "да не стане детето ти неволен свидетел на безотговорностите на баща си (считай на биологичния си баща!)".
Защото биологичен баща се става лесно, но да си родител е трудно.
А, както обясняваш, точно този "тип" не е достоен за родител, според мен!

Успех и кураж на теб!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 731
Според мен да си грабваш живота в свои ръце и хич за нищо да не го търсиш ,а ако случайно един ден прояви претенций ,го попитай като какъв ги проявява.Знам ,че отстрани е лесно,но от това ,което прочетох си вадя един извод :
Твоя човек въобще не е готов за семейство.Вятър го вее на бял кон него!
Успех ти желая !  bouquet

# 21
  • Мнения: 592
Здравей и от мен! Не искам да давам акъл, защото всеки знае него си, ама tonnny_bg май е права. Стегни се, отрежи тия чужди сметки, учи си и се гледайте с малкия. като дойде таткото го попитай за окончателното решение, ама не да мисли и да иска да ти дава отговор след 5 дни. Ако ще сте заедно- ще сте, ако не просто да си заминава. Не иска да се вижда с твоите близки, които са в чужбина, защото не му е чиста работата- такива познавам много- едва ли не работел шеф на банка, а той мие чинии или мята бетон някъде. Не чух и поне един букет да ти е подарил или кат се е върнал от чужбина нещо за детето да е взел- един силен седесарски шут според мен! Пък току виж си седнал на задника!Успех!

# 22
  • Мнения: 549
Здравей ,седнете и си поговорете -оточнете се!!!! - за да знаеш ти за себе си  - какво да правиш.За мен това не е мъж за сериозна връзка.Това е мъж:чук и бек.Той не може да гледа семейство.!т.е. постояно бяга и ще продължава да бяга от отговорност.А това ,че не приема твойте роднини говори мн.лошо за него/поне за мен/ .Намери си друг мъж , който ще те уважава,ще те подкрепя във всяко едно твое начинание.Желая ти успех.

# 23
  • Мнения: 3 423
Здравейте момичета
 Като много други мами тук и аз съм регистрирана но искам да съм анонимна
 

Това, доколкото знам, е в разрез с правилата.
Темата ти най-вероятно ще бъде изтрита.

От друга страна обаче си е чиста далавера за тебе,
щото ще може да наблегнеш на правописа, нали сама
каза, че скоро завършваш. Училище, предполагам.
Не се притеснявай, мъжът ти си има гадже вероятно.
Не е останал непогален и неовлажнен. Наздраве!

# 24
Здравейте момичета
 Като много други мами тук и аз съм регистрирана но искам да съм анонимна
 

Това, доколкото знам, е в разрез с правилата.
Темата ти най-вероятно ще бъде изтрита.

От друга страна обаче си е чиста далавера за тебе,
щото ще може да наблегнеш на правописа, нали сама
каза, че скоро завършваш. Училище, предполагам.
Не се притеснявай, мъжът ти си има гадже вероятно.
Не е останал непогален и неовлажнен. Наздраве!

 Дали темата ми ще бъде изтрита или не това го решават хората отговорни за това.
Не съм писала и не съм си изляла болката за да ми се правят каквито и да било забележки. На който не му харесва да не чете. Никъде не съм писала "прочети непременно". За правописа дори не исках да прочета това което написах защото ми е достатъчно трудно. А за това дали той си има друга може и така да е ама ти май имаш проблем заради който си го изкарваш на хора като мен  ooooh!.

Не се притеснявай, мъжът ти си има гадже вероятно.
Не е останал непогален и неовлажнен. Наздраве!

 Дано никога не ти се наложи да прочетеш тези думи!!!

# 25
 Здравейте отново
 Нещата при нас хич не вървят. От 2 дена не съм му се обаждала, той ми пише или ми прозвънява Уж, че се сеща за мен. Но аз не мога. Като върна лентата на зад и си спомня за някои ситуации в които е бил съмнителен наистина се оверявам, че ме лъже с друга. Много ми е гадно, но някак си ме боли заради самата лъжа а не за самия него. Не знам ако се обади какво да му кажа, той ще отрича и накрая не знам до къде ще стигнем. Не исключвам варианта и да не е така както си го мисля но всички неща сочат към това. Дали да споделя тези ситуации не знам. Не знам дали няма да ви издразня ПАК с моите глупости  Cry

# 26
  • Мнения: 3 423
Да, ще ни издразниш. Защото се държиш
като парцал без грам самочувствие, нямаш
истинска самооценка, не се обичаш, нямаш
изисквания, не си горда, търсиш съжаление.
Остави го човека и си намести своите чувства.
Заобичаш ли себе си, няма да си толко ранима.
И не ми обяснявай, дали да те чета, или да не те.
Пълнолетна съм, за да знам какво искам да правя.

# 27
  • Мнения: 65
Не нападайте момичето,моля ви се.Понякога животът те грабва и правиш големи глупости от любов.Много ми е странно,наистина как сте се оженили,имали ли сте,сватба,родителите ви познават ли се лично...И ти как така хем искаш да учиш в твоя си град,хем да се омъжиш за човек от друг град,защо не избра едно от двете.Ако той не е направил опит до сега да сте заедно,от това"семейство" няма никакъв смисъл.Вие сигурно нямате никакво общо имущество и вещи.Нищо не те спира да прекратиш тази абсурдна връзка.Мъчно ми е за детенцето,да ти е живо и здраво,защото винаги съм за децата да растат с двама родители,но само когато и двамата са щастливи от това.

# 28
  • Мнения: 42
Не мога да разбера защо гости могат да пускат теми?
Няма ли да е по-добре ако това не се случва.

# 29
Не нападайте момичето,моля ви се.Понякога животът те грабва и правиш големи глупости от любов.Много ми е странно,наистина как сте се оженили,имали ли сте,сватба,родителите ви познават ли се лично...И ти как така хем искаш да учиш в твоя си град,хем да се омъжиш за човек от друг град,защо не избра едно от двете.Ако той не е направил опит до сега да сте заедно,от това"семейство" няма никакъв смисъл.Вие сигурно нямате никакво общо имущество и вещи.Нищо не те спира да прекратиш тази абсурдна връзка.Мъчно ми е за детенцето,да ти е живо и здраво,защото винаги съм за децата да растат с двама родители,но само когато и двамата са щастливи от това.

 Преди да се омъжа се бяхме разбрали да си завърша тук колежа за да не се налага да се прехвърлям в друг в който трябваше да пътувам от един град в друг и той щеше да е тук при мен. След сватбата започна да увърта и да си намира оправдания. Майка ми искаше да замине при баща ми и да останем само двамата в апартамента но това не стана.

 
Не мога да разбера защо гости могат да пускат теми?
Няма ли да е по-добре ако това не се случва.

 Принципно съм регистриран потребител но имам близки които посещават форума.

Общи условия

Активация на акаунт