За "пързалките" и истинските проблеми

  • 3 749
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24 467
Тва са олигофрени. Повече няма да отговарям на гости.

И да не го направиш по отношение на "гости" няма гаранция, че някой тук не се е регистрирал с цел да си прави майтапи за разнообразяване на живота или че дори дълго пребиваващ съфорумец е с изцяло съчинена самоличност, като "книгата" се води старателно.

По темата- не мога да дам обобщаващ отговор.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тва са олигофрени. Повече няма да отговарям на гости.

И да не го направиш по отношение на "гости" няма гаранция, че някой тук не се е регистрирал с цел да си прави майтапи за разнообразяване на живота или че дори дълго пребиваващ съфорумец е с изцяло съчинена самоличност, като "книгата" се води старателно.
Поне ще знам какво мога да очаквам- повечето никове ми говорят нещо. Новаците вече може да са всякакви.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 083
Предполагам, че има истински истории, също и измишльотини с цел "голем смех" на автора... По принцип не чета много тук, но съм запомнила една тема отпреди няколко седмици, сега няма да уточнявам коя. В началото мислех, че просто това е поредната заблудена женица, която не може да се оправи с живота си. След няколко изписани страници взе да се очертава друг образ - на човек, който има проблем с психиката... Побиха ме тръпки. Confused

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 702
Хм. Преди време сериозно се бях замислила и аз да пусна тема "Кое е това, което кара хората да пускат теми-пързалки". Нещата в някои от актуалните тогава теми бяха не просто странни, а направо невъзможни. Конкретната тема, която имам предвид, мисля, че беше пусната от мъж. А освен това имаше 2-3ма от съфорумците, които влизаха от време на време да дават кураж на отчаяната и да убеждават разколебалите се, че историята "звучи съвсем достоверно, грамотно написана е, няма бели петна в нея" и т.н.
Според мен преобладават тези, чиято цел е майтап да става, но ми е много болно, като видя как лековерни съфорумки с готовност и най-добри чувства споделят,  че и те са имали същия проблем с мъжа си и охотно споделят подробности, с които очевидно не се гордеят.

# 19
  • Мнения: 917
Израз на психически проблеми

# 20
  • Мнения: 583
Нямам думи да опиша такива хора. Не мога да разбера защо го правит при положение, че това е един много сериозен форум. Много хора тук имат приятели, помагат си взаймно и т.н. И много ме дразнят такива идиоти, който правят такива мизерии. #Cussing out
      Да, сериозен е, но ако започнете да четете изказванията на някои и начина им на писане няма да сте на това мнение, и затова гостите решават да ни пускат на пързалката, и да гледат сеир.

# 21
  • Мнения: 4 733
 Аз съм довелчива и състрадателна. Приемам всичко написано като чиста монета. Изчитам, съпреживявам, съветвам и т.н. На няколко пъти късно съм разбирала, че всъщност всичко е било майтап ими става ужасно болно. Гадно е че шегаджиите не осъзнават пишейки поредната пързалка как е много вероятно Някой, Някъде да има наистина идентичен проблем. И когато този реален човек с реалния си проблем реши да потърси съвет ще срещне единствено и само присмех и хули от прежде коментиралите първично сериозната и вторично шегаджийска тема.

# 22
  • Мнения: 263
Според мен е различно. Но теми "пързалки" пускани от един и същ човек са по-скоро израз на някакви "психо проблеми" като най-лекия е: "ама съвсем си нямам цел в живота, нещо наистина интересно, което да правя и съм решил/а да се "гъбаркам""...

# 23
  • Мнения: 24 467
А, не е задължително да е психически проблем. Ако авторът е някой непълнолетен ученик и така се забавлява за мен не е задължително да е налице такова увреждане. Същото се отнася и до някой на по- достолепна възраст, който има време и мерак да се похили по този начин.
Това ми прилича като едно времешните телефонни обаждания, които сме правили като ученици по случайно набрани от нас телефони, за да се лигавим на който ни вдигне.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 702
.....
Това ми прилича като едно времешните телефонни обаждания, които сме правили като ученици по случайно набрани от нас телефони, за да се лигавим на който ни вдигне.

Точно за това се сетих и аз.

# 25
  • Мнения: 19 302
Моля ви дайте линк към двете теми  да се посмея малко .

По темата мисля, че масовото пускане на такива теми, особено от възрастни хора, е израз на емоционална нестабилност.

Общи условия

Активация на акаунт