Кога ще правите пролетното почистване?

  • 2 144
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Днес започнах, ама кога ще завърша ...  newsm78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Вчера измих алуминиевите щори в хола - 11 парчета общо, направо ми се взе здравето ooooh! Е, като си ги погледна как светят сега - много им се кефя Laughing Но ми се изчерпа ентусиазмът за момента. Другата седмица ще видим с какво ще продължа Whistling

# 17
  • Мнения: 5 701
Вчера измих алуминиевите щори в хола - 11 парчета общо, направо ми се взе здравето ooooh! Е, като си ги погледна как светят сега - много им се кефя Laughing Но ми се изчерпа ентусиазмът за момента. Другата седмица ще видим с какво ще продължа Whistling
Извинявай,ама я кажи с какво ги миеш алуминиевите щори?

# 18
  • Мнения: 745
И аз започнах   Peace

# 19
  • Мнения: 824
Аз приключих вече с почистването. newsm44
Миналата седмица се наврях във всяко шкафче и кътче на апартамента,избърсах прозорците,измих щорите и вече съм готова.
Малко нови придобивки за хола и сега ми е гот.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 603
Лелеее, накарахте ме да се замисля, дали аз съм голям мързел или просто е рано за пролетно почистване  Mr. Green.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Вчера и днес в това хубаво време доста се позамислих дали да не започна и аз с почистването. Отказах се- и малката,  и аз сме болни, остава да разтворя прозорци и тераси за почистване  Naughty
Има време.

# 22
  • Мнения: 5 701
Мони,
И на мен ми е рано,но гледам да използвам хубавото време.
А и гледам да се заредя с позитивизъм,щом чистя то значи пролетта е дошла.
Иначе ми е тягостно
Деси,от сега нататък ще е само хубаво време,зимата свърши!Ще помързелувам още малко.Успех на всички работливки!

# 23
  • Мнения: 463
Аз измих прозорците и изпрах пердетата още преди 2-3 седмици - в най-големия студ......
И аз така, даже поизпрах някои от нещата... Днес поприбрах част от ботушите и малко от дрехите и поразместих 1ния от гардеробите, позачистих външната тераса..... още колко много има за вършене...., а прозорците почват да се мият ежемесечно...

# 24
  • Мнения: 581
 Поздравявам всички чистофайнички!Аз за сега предпочитам да се радвам на хубавото време и да го използвам за разходки навън.Почистването ще го правя когато мама има време, защото аз сама не мога да се справя.

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Прозорците ги мих за Коледа,засега още ги търпя,само на банята мих,че правихме освежаване там.Сега правим и ремонт,та ще пада голямо чистене.Днес мих печки и пералнята.

# 26
  • Мнения: 25
Прозорци мих и пердета прах за Коледа. Април-Май ще им се случи отново. Терасата я измих преди 3 седмици за сефте (или бяха две), днес отново! Пуста мръсотия. Килимите дори нямам идея какво се правят, като дойде време мама ще ми каже  Mr. Green Иначе за гардеробите според мен има време, то не се знае дали янма да хванат пак студове. Най ме е яд да оправя аз всичко, да го прибера и да се наложи да го вадя  #Crazy

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пердетата си ги пера през месец два, тогава си почиствам и прозорците поне отвътре, а отвън ги чистя като се затопли. Килими нямам, мия пода всеки ден и все ми се вижда мръсно.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Вчера измих алуминиевите щори в хола.
Извинявай,ама я кажи с какво ги миеш алуминиевите щори?

С влажна микрофибърна кърпа. Първо пробвах да пръскам препарат за прозорци, ама само се пени и трябва и него да чистя. Затова си изпрах кърпата и само с нея - минавам ламелче по ламелче, с едно движение пада мръсотията, само най-долните трябваше да търна повечко, че скоро ни рязаха паркета покрай стената и бяха покрити с прах ooooh! И толкова, даже не подсушавах след това Peace

# 29
  • Мнения: 8 999
А, не! Благодаря!
В това хубаво време предпочитам да се отдам на по-приятни занимания.

Общи условия

Активация на акаунт