LaRedoute.fr - 51 - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО прочетете 1-вия пост! Дори и редовните в темата

  • 71 913
  • 1 655
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 790
Алекс1, кода за детските Адидаски подарък шега ли е или грешка? Simple Smile - показва правилата

Не е шега, още по-малко грешка. Той е сериозно напомняне, че има правила на този форум, и ако искаме да има тема за Ла Редут, е добре да си ги припомним. За да не се налага Татти да ни ги припомня по нелицеприятен за нас начин!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 231
bodil или някоя друга мам, която е получила това долнище - ръст 168 - може ли да ми премери дължините от чатала и цяла дължина моля  Praynig



Цяла дължина 106 см., от чатала 84 см.  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 896
МарияД, от чатала - 84см, от горе 104см
Докато измеря... Embarassed

# 33
  • Мнения: 13 512
http://media.laredoute.fr/product/picture/40722984o_aix.jpgвидях, че в предната тема бяха коментирани тези чехли. Минлото лято бяха намалени на 7 евро в кафяво и на 4- в оранжево.

# 34
  • Мнения: 2 697
Ето го и моят отчет за поръчката ми от 23/01 Heart Eyes
Извинявам се предварително, че снимките не са линкове, но така и не се научих да го правя това упражнение Embarassed

Най-доброто ми попадение в поръчката е една нощница Comme le jour в черно и червено, но не я намирам, явно е изчерпана...След доста продължително дебнене в намалението се появи на цена от 6 евро и вече не му мислих изобщо...Прелестна е с уточнението, че материята й е полиестер и вероятно ще изпотява в жегите...Но предвид вида й този недостатък е пренебрежим според мен Crazy

От същата серия на нощничката поръчах и сутиен - уцелила съм номера 90Б (отговаря на 75Б по БГ номерацията), памучен е с еластан, хубав е, но съм се заблудила, че е с твърда чашка, а той има само банел Sad Мисля да го продавам, защото не нося такъв тип сутиени. Ще го снимам и първо ще го пусна тук на цена, на каквато съм го поръчала 3,50 евро, т.е. 7 лв.

Тези обувки са наистина много елегантни и удобни, отговарят си на номера. Според мен и в кафяво, и в черно са ефектни, изглеждат доста по-добре на живо, отколкото в сайта:



Майка ми си поръча и един костюм на Ан Уейбърн - пола и дълга блуза в черно, червено и сиво, доволна е. Не го намирам вече в сайта - явно е изчерпан.

Иначе очаквам още една поръчка от намалението и две от след него. Дано дойдат по-скоро Wink

# 35
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Това е безобразие.
Имам в рембоурсментс сако. Нервя се защото е комплект с панталон. Поръчано е на 01.02. Парите дръпнати на 17.02, а преди малко с епояви това чудо  т.е. 7 дена след като са си изтеглили парите. А аз чакам поръчката....защо първо не пращат и после да теглят парите? Пфууу, че за згубени.

И при мен точно така беше - поръчка от 30-ти, на 4-ти са изтеглили парите, а на 20-ти ми се появи, че ми дължат 2 евро за незнайно какъв продукт. Писах им, за да ми го сменят, но все още нямам отговор - нито автоматичен, нито никакъв. Остава да ми пратят чек за 2 евро, та да се чудя какво да го правя! ooooh!

# 36
  • Мнения: 1 140
Пак питам, че в предната тема никой не ми отговори - и при детската номерация на балеринките ли е +1? Имам предвид тези [img]http://media.laredoute.fr/product/picture/40554456o_aix.jpg/[img]

# 37
  • Варна
  • Мнения: 11 340
pepi7096, балеринки точно не съм поръчвала, но всички обувки, които съм вземала за Симона, си отговарят на номера - т. е. поръчвам си нейния номер. Peace

Сега да дам кратък отчет за малката пратка, която получих вчера (от 9-ти февруари ми е поръчката):
Тази жилетка е страхотна, много ми хареса - има леки лъскави нишки, но не е бодлива. Взех ръст 102, Мони е висока 109 - става й. Peace
За това долнище вече писах, че поръчах в бяло и ме изненадаха - отдолу кантът е зелен и не ми се връзва със съответно поръчаното горнище в червено. Иначе и двете са от много хубава материя, аз съм 161,5 висока, ръст 156 ми заспа.
Един панталон от детските в кафяво за мъжа ми, за 3 евро, не го намирам сега - тесен му е, но ще го дам на брат ми, дано на него да му стане. Поръчах ръст 180, мъжът ми е 183 и като дължина му е ОК, но му е тесен в кръста (явно е за слаби момченца, защото мъжът ми не е дебел в никакъв случай).
Този лот блузка и потнице за Симона, много ми харесват, препоръчвам ги.
И една такава блузка за мен, в черно, за около 2-3 евро беше, също много хубава, стегнато трико.

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 17:48 от chockolina

# 38
  • Мнения: 1 140
Благодаря, chockolina   bouquet
Но аз питам специално за балеринките, иначе знам че си отговарят обувките. Но за маратонки и балеринки съм запомнила, че правилото е +1, та питам и за детските ли важи.

# 39
  • Мнения: 566
Да питам, имам в рембоурсментс стока/която така и неразбрах коя е точно/ писах им с какво да я заменя, още нямам обратен майл, та въпросът ми е дали ще са махне от рембоурсментс стоката която няма да е в колета след като е сменят и го пратят, или ще си стои там

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 529
pepi7096, балеринките дето ги купих на щерката ги взех по таблицата, като добавих 1см спрямо дължината на крачето и.
Не разчитах да е спрямо номера тук, защото ботушите и са 30 номер, а пантофките 27.
Добре са и, съвсем леко свободни, но пък ще се носят чак лятото.
Аз взех ето тези

# 41
  • Мнения: 732
http://media.laredoute.fr/product/picture/40722984o_aix.jpgвидях, че в предната тема бяха коментирани тези чехли. Минлото лято бяха намалени на 7 евро в кафяво и на 4- в оранжево.

Е, това направо е ... 7 Е  #Crazy Аз ги поръчах вчера. Ако някой ги е поръчвал миналото лято, моля да напише отзиви

# 42
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
момичета ,имаше една розова дълга жилетка с колан ей такъв модел,но дълга,към 8 евро бешеако някой знае къде е Praynig

# 43
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Някой дали има този панталон размер 34 или 36, да помоля за размери  Praynig
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8249121& … ue&ksource=-1

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
http://media.laredoute.fr/product/picture/40722984o_aix.jpgвидях, че в предната тема бяха коментирани тези чехли. Минлото лято бяха намалени на 7 евро в кафяво и на 4- в оранжево.
Някой ще ми подаде ли линк за тях?

Общи условия

Активация на акаунт