LaRedoute.fr - 51 - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО прочетете 1-вия пост! Дори и редовните в темата

  • 72 034
  • 1 655
  •   1
Отговори
# 1 305
  • София
  • Мнения: 2 493
Днес си получих тези:


много са сладки и удобни. нося 39 и поръчах 39, а не съм с много широк крак. Но пък raichka носи 38 и си поръча 39 и пак са й добре...

# 1 306
  • Враца
  • Мнения: 876
а може ли да кажеш как са номерата US, EUR... и стелката колко е?

ето снимка от к … 80;те, ако може да се ориентира някой ...иначе според мен са като балеринките...т.е +1 трябва да се вземе ..аз нося 38 и си взех 39 и поне левият крак 39 ми е идеално  hahaha...ФР - 39 = US women 81/2 = Japan 25 (това е и дължината на стелката между другото) = UK 6 = USA man / kids 7... иначе аз бях пробвала тук 37, които подарих на сестрата на мъж ми от врачански магазин (донесени на някоя от продавачките като подарък от Испания бяха, но заради малкия номер не бяха станали на никого)..само дето бяха зелени и са още по - хубави, но доколкото наблюдавах тук други цветове освен розови не е имало

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 18:20 от wb

# 1 307
  • Мнения: 3 094
има ли закъсали софиянки с неполучени още от 25 януари колети?.........да не говорим, че имам от 30 също, който чакам, а то вече от 18 февруари получават.

# 1 308
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 837
има ли закъсали софиянки с неполучени още от 25 януари колети?.........да не говорим, че имам от 30 също, който чакам, а то вече от 18 февруари получават.
спокойно има Peace

# 1 309
  • Мнения: 5 790
има ли закъсали софиянки с неполучени още от 25 януари колети?.........да не говорим, че имам от 30 също, който чакам, а то вече от 18 февруари получават.

Вчера взех от 25-ти от Митницата. 29-ти още го няма, но не се притеснявам въобще. Ще дойде, бяха затрупани от колети.

# 1 310
  • Мнения: 4 916
има ли закъсали софиянки с неполучени още от 25 януари колети?.........

Аз! Днес взех от 29-ти, от този от 25-ти нямам никакви вести.

# 1 311
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
Едни детски обувки http://laredoute.fr/vente-ballerines.aspx?productid=324117557&am … e&pagesize=12 пак за племенницата, много са сладки но мисля, че ще са и големи, дъно поне за края на лятото да и станат  ooooh!

Иначе отговарят ли си на номера?

# 1 312
  • Мнения: 3 094
elku - елена, Алекс1, argun - мерси за отговора.

# 1 313
  • Мнения: 3 094
Извинявам се, но речниците го превеждат без всякакъв смисълSimple Smile ако някой може да помогне ще съм много благодарна

Réglez vos achats à partir de 25€ par mois (si vous devez jusqu'à 500€), grâce à l’ouverture de crédit d'un an renouvelable* (TEG révisable 20,86% jusqu'à 1524€, 20,14% au-delà).

Само съкращението ТЕG ще ти преведа, защото го няма вероятно - то е финансово-правен термин - Taux Effectif Global (TEG) - отговаря на анлийското - Annualized percentage rate (APR), ако и това не е ясно - ефективен годишен процент (става въпрос за лихвения процент върху дължимия кредит на годишна база, т.е капитализирани помесечни лихви).

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 18:42 от Bastet

# 1 314
Днес взех от пощата в Пловдив от 02.02 маратонки найк №38 бели със златно, влюбена съм в тях и сега съм с тях от мерак( дано не спя с тях). Нося 37 и пръста ми опира. Но ще ги нося, за тях направих пътека до пощата 0.611 кг. тежат.
http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-sprint-sister- … e&pagesize=16
От митница взех от 03.02 като мислех, че е за пощата. Сандалите тип гладиатор №38 и са ми добре, кецовете с дракона и слиповете 6 бр. от кръглите цени. Всичка това тежеше 3, 160 кг. Въпре са сложили хартии, хартии... и то станало един голям кашон. Вече незнам кое е за митница и кое за поща.
наистина ли ще спиш с тях

# 1 315
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Да се включа и аз за Бургас.Вчера си взех от пощата един малък пакет от 01.02,а днес от 29.01 с кръглите цени от митница,много съм доволна от всичко,ама то с тези символични цени какво да се оплаквам,

# 1 316
  • Мнения: 1 064
Здравейте! Hug

Нормално ли е 3 дена да не получавам потвърдителен e-mail??? newsm78 В Суиви-то ми дава, че всичко е ОК и кошницата ми е празна...  33uu

Благодаря предварително! Simple Smile

# 1 317
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 837
Здравейте! Hug

Нормално ли е 3 дена да не получавам потвърдителен e-mail??? newsm78 В Суиви-то ми дава, че всичко е ОК и кошницата ми е празна...  33uu

Благодаря предварително! Simple Smile
вече не пращат  Peace

# 1 318
  • Мнения: 1 064

Благодаря! Simple Smile
Изпуснала съм я тази подробност Embarassed

# 1 319
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Получих една парка на Ан Уейбърн, за която не съм срещала коментар
http://www.laredoute.fr/vente-parka-satinee-anne-weyburn.aspx?pr … e&pagesize=16
Малко уголемена ми изглежда, аз си поръчах 40-42 с идеята да слабея за другата есен/зима, а ми е точно. Горе-долу в момента съм си за ХL поред мен. Мога да дам размери, ако има някой останал все още без яке.

Дай ми моля те размери, няколко пъти я слагам и махам от кошницата... права ли е или втанела?

Общи условия

Активация на акаунт