Регистър на дипломираните хомеопати в България

  • 13 256
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 468
Не мисля че може да се генерализира това твърдение за всички хомеопати.

# 16
  • Мнения: 9
Уважаема правда_z,
Не само ние двамата знаем, че дипломираните хомеопати, работещи в София не са 5 – петима са тези, които ДОСЕГА са сметнали, че мястото им е в Регистъра.
Що се отнася до Вашия хомеопат – ако е завършил курс с адекватна програма и след завършването си е получил документ, потвърждаващ този факт, очевидно следва да бъде смятан за дипломиран хомеопат. Дали ще оповести координатите си в Регистъра, или не – само той може да реши. Едно е сигурно – не може да каже, че не знае за съществуването на такава възможност пред него.

Уважаема zonka,
Моето разбиране на понятието ‘Дипломиран хомеопат’ дадох в поста си от 02 март  - ‘Под "Дипломиран хомеопат" разбирам хомеопат, който има издаден документ за завършен курс по хомеопатия. Това може да е диплом, сертификат, свидетелство или удостоверение.’ Ако имате друго тълкувание, моля, дайте го, за да изработим критерий, който устройва всички.

Уважаема galia ivanova,
Познавам хомеопати, които вдигат телефона си и са любезни не само при първия си контакт с пациентите си. Убеден съм, че и Вие познавате такива. Съжалявам, че детето Ви е взело антибиотик. Може би, са Ви се събрали прекалено много неблагоприятни обстоятелства наведнъж и така се е стигнало до това достойно за съжаление развитие на събитията. Следващия път сигурно ще използвате натрупания си опит и ще намерите по-добро решение.

Уважаеми съфорумци,
Едно от първите ми впечатления от участието ми в тази и други дискусии във форумите е, че колкото повече са злобните коментари, толкова по-бързо участниците се отклоняват от предложената тема, а самата тя се изчерпва много скоро. Злобните коментари, естествено, провокират злобни отговори. Струва ми се, че някои от коментиралите предложената от мен тема влагат излишна агресия в постовете си – моля ги да я обуздаят.
Постарах се да разясня позицията си спрямо хомеопатите-лекари и хомеопатите-нелекари. Аз съм хомеопат-лекар; имам висше медицинско образование и не мисля да се отказвам от него, за да угодя на някой, комуто това се зловиди. Във всеки случай не го смятам за свое предимство пред колегите-нелекари, но и не приемам някой да го представя за недостатък. Войнственото отношение спрямо хомеопатите-лекари е също толкова неприемливо и вредно, както и войнственото отношение към хомеопатите-нелекари. Би било добре, ако и едното, и другото просто изчезнат.
Моля да бъда извинен за многословността си. Следващите ми коментари ще бъдат само по темата за Регистъра.

P.S. Уважаеми Alexander, не разчитайте да се поддам на провокации – аз съм дипломиран хомеопат, учили са ме да не губя равновесие в подобни ситуации. Не бих отказал да отговоря на Ваше лично съобщение, но начинът, по който измествате темата във форума, смятам за проява на лош вкус, какъвто не мога да си позволя.

# 17
  • Мнения: 5 500
Аз не разбрах къде мога да прочета този списък?

# 18
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Тъй като не ми се отварят тези страници на Регистъра, моля някой от темата за координати на Хомеопати във Добрич или Варна, без значение дали е дипломиран или не! Благодаря предварително!   bouquet

# 19
  • Мнения: 5 500
Елия Костова

Варна
Телефон:               052 608 251       
Мобилен Телефон:               0887 907 042         

Кремена Хаджиева

Варна
Телефон:               052 658 565       
Мобилен Телефон:               0888 221 888         

Иван Джеджев

Варна
Телефон:               052 761145       
Мобилен Телефон:               0896 669 729         

Искра Капинчева

Варна
Телефон:               052 651 199       
Мобилен Телефон:               0888 585 256         

Румен Стойчев

Добрич
Телефон:               058 600 276       
Мобилен Телефон:               0886 325 905         

Станка Хараламбиева

Добрич
Телефон:               058 600 276       
Мобилен Телефон:               0889 953 824         

# 20
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
smile3525 smile3525 smile3525

Благодаря!

# 21
  • Мнения: 9
Уважаема drize,

Съжалявам, че не сте успели да видите самия Регистър и ако Ви е възможно, моля да ми обясните каква точно грешка Ви показа. Надявам се, че ако ни съдействате, ще отстраним проблема и в бъдеще нищо няма да възпрепятства стремежа Ви да откриете своя хомеопат.

Дано координатите предоставени Ви от AFRODITA са Ви били полезни.

Искрено благодаря и на Вас, AFRODITA, за това, че сте помогнали с предоставянето на тези координати.

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 19:55 от homeohelp

# 22
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Уважаема homeohelp,

Аз не отварям страницата от България, а от Турция! Дава ми, че не може да бъде намерена такава страница! Може би забрана да има от тази страна, тъй като това е често тук! Сега например не можем да гледаме YOUTUBE, а преди не можех да чета постингите на Бу! Благодаря, че ми помагате!


Ще помоля за координати на хомеопати и в Габрово! Благодаря предварително!   bouquet Много жалко, че в толкова развита страна като Турция, няма подобен род лечение и лекарства може да се набавят само от Интернет!  Thinking

# 23
  • Мнения: 5 500
В Габрово няма, само Бургас, Варна, София, Плевен, Добрич, Пловдив, Севлиево.

# 24
  • Мнения: 45
а в Стара Загора няма ли дипломирани хомеопати.Трябва ми инфо за добар хомеопат в Ст.З.Предварително благодаря

# 25
  • Мнения: 45
забравих да кажа,че водих детенцето си на д-р хомеопат в ст.з,казва се д-р Цонка Казийска,но ни изписа 4 хомеопатични лекарства да се дават по схема,а като се поразрових започнах да се притеснявам,пише че трябва да се дава само по 1 и да се наблюдава как ще реагира детенцето,затова ако има инфо за ДОБАР дипломиран хомеопат в стара загора много ще се радвам да ми кажете Hug

# 26
  • Мнения: 5 500
4 лекарства по схема мирише на Боаронски хомеопат, пък било то и дипломиран, а не класически.

# 27
  • Мнения: 45
а защо няма в стара загора?

# 28
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
а в Стара Загора няма ли дипломирани хомеопати.Трябва ми инфо за добар хомеопат в Ст.З.Предварително благодаря

 Има много добър хомеопат в Стара Загора, но разбира се не иска да бъде афиширано името и - знаете какъв закон срещу хомеопатите бе приет в България.
 От друга страна, ако не знаете, но в правилата на този форум Бг Мамма изрично е написано, че  лични координати и данни се дават само на "Лични". Peace
  Така че който желае, да ме пита на "Лични"

# 29
  • Мнения: 5 500
Aleksander, какъв закон?

Общи условия

Активация на акаунт