Бельо за момиченца

  • 2 551
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 655
За зимата предпочитам боди, защото пази по-добре бъбреците и не може да се извади като потничето. Разбира се, има си минуси-въпреки че носят пеленки на Памперс все още, те си казват като им се пишка и понякога е трудно разкопчаването, а сами не могат да се оправят, докато като са половинки могат да се събуят самички.

Лятото, а и в преходните сезони използвмае половинки-по удобни са за използване, а и за приучаване на детето само да се събува като му се пишка, със загащването още имаме проблем, но те са прекалеееено малки за това.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Имаме и двата вида.Вечер задължително спи с боди,защото кръста и все е гол.

# 17
  • Мнения: 8 917
За градината е препоръчително от две части  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 790
И Рали е предимно с бельо от 2 части, но има няколко бодита. Лятото когато е топло и непрекъснато се отвива ми е по-удобно бодито за през нощта.

# 19
  • Мнения: 600
свалихме бодито на една година, когато започна да ходи на гърне. ужасно непрактично ми беше да я закопчавам и разкопчавам всеки път. освен това и тя мрънкаше и не искаше да ляга, а като е права ми е трудно да я закопчая. ползваме гащички и потник, гледам едното да е дълбоко, а другото дълго, за да не и е гол кръста.

на градина и ясли не пускат с боди, при нас поне е така.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 298
На 2 години вече бяхме без памперс и бодито не ми беше удобно за събличане,така че сме д комплект от 2 части.Доволна съм от Мимоза и Фулар бебе,не се свивам,не се разтеглят. Peace

И аз бях купувала миналото лято на Мимоза, но цените ми се сториха високи - 12 лв. за комплектче, може би идва от магазина, който е в центъра и сигурно държи по-високи цени. Качеството наистина е добро, но новото ми откритие е още по-добро като качество на трикото, по-ниски цени и като дизайн моята девойка повече му се "кефи" - има от нейните любими Ариел, Жасмин и др. принцеси, както и Мечо пух ...

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 А каква е марката?

# 22
  • Мнения: 8 999
Докато не махнах памперсите и двете ми деца бяха с бодита. Синът ми ходеше на ясла и нямаше проблем да му откопчават и закопчават бодито. Щом свикнаха без памперс /около 2г. и 2-3 месеца/, смених бодито с гащи и фланелка. Така им беше по-удобно да се самообслужват сами в тоалетната.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 298

Едва ли си я чувала - "Мария дизайн", аз я намерих миналата година покрай издирването на спално бельо за леглото на малката. Сега  се запасих с комплектчета с потници, тези с боксерките смятам д ги ползвам да си се разхожда с тях през лятото - трикото е плътно и меко и не изглежда единствено като долно бельо  - някои от тях можеш да видиш тук:
http://www.mariadesign-bg.eu/collections-dete-belio.htm

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Благодаря,а ти в кои магазини го намираш?

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Само да попитам,това в сайте цени на едро или на дребно са?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 298
Благодаря,а ти в кои магазини го намираш?

Миналата година бях купувала чаршафчетата от Pigeon Baby, в сайта на фирмата има и списък на магазини, с които работят. Аз открих склада (адреса е също в сайта) и направо оттам - продават и на дребно, можеш да поръчаш по телефон или мейл и доставят с куриер.
В сайта са цените на дребно.

# 27
  • Мнения: 5 255
В Oviesse има намаление до 70 %
Вчера купих 3бр. бикини за 4 лв .
Качеството е много добро Peace

# 28
  • Мнения: 706
От българското белjо най-харесвам това на Венера.Имат актуални щампи?в момента сме на вълна Winx/.Na Kimeks също е мн.добро,но него предпочитам за малкия мъж.
А по принцип най-доброто ,което съм купувала за каката е Schieser.Strahotni bikini i "sutien4eta" за малки госпожици имат,вкл. със силиконови презрамки и дантелени бодита,които носи с удоволствие,макар да е голяма.
Боди продължавам да ползвам и за 2-та,когато не са на ясла и у-ще.

# 29
  • Мнения: 4 451
И аз до 2 години ползвах бодита, после минахме на бельо в две части. Малката още е с бодита.

Общи условия

Активация на акаунт