zdraveite!

  • 3 344
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
силно се надявам, Дидо да и прави поредната шега с нас, а той обича такива неща
ако ли не - Ирина........изгони го

# 16
Той не е започвал във "Белла",а направо в "Язаки",пак в Ямбол,от три месеца и аз работя там.А пък иначе и аз му казах да се изнесе ама той не иска,да уточня също,че не иска и аз да се изнасям.Това е мое желание,въпреки че незнам дали е правилно.Живота е много труден,ама това няма смисъл и да го казвам.
Ако се сещате той преди ходи до София на интервю за "Германос"...та преди седмица и аз реших да пробвам.Днес бях на интервю и аз,ама не се надявам да ме вземат.Иначе би било добре,поне няма да пътувам.

# 17
  • Мнения: 3 376
Чета и не вярвам "на ушите" си ooooh!

Ирина,не ти е лесно и на теб,но няма да ти стане по-лек живота,ако продължаваш да търпиш заради детето!
Пускай го да заминава,даже накарай го по-бързо да се махне от вас,пък вие с баща ти ще се оправите.
Той доход има ли?Или само на твоята заплата ще останете?

GrOzNoTo^_^PaTe питай тази майка дали не може да се измисли нещо...Вики и на ясла да тръгне е гаранция,защото пък ако започне да се разболява недай си Боже,не е изключено и тов,случва се затова казвам.Най-хубаво щеше да стане ако той може да бъде назначен от Бюрото по труда,а ти да работиш.

Ще следя темата,пожелавам ти кураж Ирина и не се предавай!

# 18
Само на моята заплата,е това е проблема.А пък как да е Виктор като тръгне на ясла ще е по-добре.Ама и за това е много рано още.  newsm78

# 19
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Той не е започвал във "Белла",а направо в "Язаки",пак в Ямбол,от три месеца и аз работя там.А пък иначе и аз му казах да се изнесе ама той не иска,да уточня също,че не иска и аз да се изнасям.Това е мое желание,въпреки че незнам дали е правилно.Живота е много труден,ама това няма смисъл и да го казвам.
Ако се сещате той преди ходи до София на интервю за "Германос"...та преди седмица и аз реших да пробвам.Днес бях на интервю и аз,ама не се надявам да ме вземат.Иначе би било добре,поне няма да пътувам.
Явно грешката  е моя.Имах информация,че след като напусна нет-клуба е започнал работа във "Белла"
Във Язакито доколкото знам пращат на специализация извън България за един месец.Също така за тази специализация дават нелоши парички.
Не е ли мераклия да го пратят и него?

Другото което е.....не дава пари....Ти ли ще го издържаш?Не дава да се изнасяш,защото така му е удобно.
Баща ти,е за бой ще ме прощаваш но ако моят баща(лека му пръст)чуваше че стават аткива неща с мен и някой си раздава шамари на дъщеря му и пред внука му,щеше да го обеси на първата череша.

# 20
Изпращат ги за по месец в Литва,но всички,които работят на линията,сам не може.А пък не са казали,че има такава вероятност да заминават...

# 21
  • Мнения: 7 263
Ако се сещате той преди ходи до София на интервю за "Германос"...та преди седмица и аз реших да пробвам.Днес бях на интервю и аз,ама не се надявам да ме вземат.Иначе би било добре,поне няма да пътувам.
Ирина къде беше на интервю?
Кой те интервюира?

# 22
В Елхово дойде господина ама как се казваше забравих  newsm78 Ще питам един познат,и той беше на интервю Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 263
Голям късмет си извадила, обичайно интервютата си ги правят в София newsm78
Дано имаш късмет да те вземат на работа!

# 24
Дано ама въобще не се надявам да ти кажа newsm78

# 25
  • Мнения: 4 195
странно...и аз знам, че интервютата на Германос са в София Rolling Eyes
Ирина имаш ли мобилен, да ми клипнеш да си поговорим, аз ще те набера
искам да чуя от "женски" глас тази история Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 7 263
странно...и аз знам, че интервютата на Германос са в София Rolling Eyes
Ирина имаш ли мобилен, да ми клипнеш да си поговорим, аз ще те набера
искам да чуя от "женски" глас тази история Rolling Eyes
Абе понякога има и в провинцията.... Дано пък извади късмет Ирина, лошото е, че тя сама не си вярва май.........

# 27
  • Мнения: 1 287
Ирина,премести се при татко си пък.Най-добре ще е,ако с татко си работите,а за детето се грижи детегледачка,ама от бюрото по труда.Така ще влизат в дома ви две заплати и детето ще бъде гледано.Виж какво,и сама ще се справиш.

# 28
  • Мнения: 4 195
Ирина ще ти звънна Peace
а не може ли наща ти да назначат от социалните за детегледачка
имаш ли нужда от нещо за малкия Peace

# 29
Със малкия се справяме и нямаме нужда от нищо  Peace Нали ходих до социалните и писах,не можело. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт