защо критикуваме

  • 2 253
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
тук има доста невъзпитани мами критикуват именно заради това защотот никой не ги е възпитал тук просто хората очакват мнение и съвет ако може на моменти човек тук се чувства все едно е е дно малко непослушно дете направило беля и отсреща родиелите му все едно замахват поучително с показалеч ей момичета не става така така може да се държите с децата си но не и тук
Е, как да се сдържа да не отправя критика към подобно мнение. Първо нищо не разбрах, второ - не ми стигна дъха да го прочета, трето - тук се държа както аз искам, а не като някой ми казва.

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
тук има доста невъзпитани мами критикуват именно заради това защотот никой не ги е възпитал тук просто хората очакват мнение и съвет ако може на моменти човек тук се чувства все едно е е дно малко непослушно дете направило беля и отсреща родиелите му все едно замахват поучително с показалеч ей момичета не става така така може да се държите с децата си но не и тук
М....да  Thinking,много интересно .....Благодаря! Wink

# 17
  • Мнения: 4 965
По-лошото е, че има и доста неграмотни мами. Whistling

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Възпитанието и грамотността не вървят ли ръка за ръка......? Thinking

# 19
  • Мнения: 4 965
Възпитанието и грамотността не вървят ли ръка за ръка......? Thinking

Не, разбира се. Може да си много грамотен и пак да си невъзпитан. Може и да си "възпитан" (всъщност, какви точно са критериите дали си или не си newsm78 - все съм си мислила, че са изцяло субективни Crossing Arms) и да не отбираш много-много.
Е, ако си неграмотен и невъзпитан, става страшно. Peace

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не ме разбра.......,но както и да е ....аз лично рядко съм срещала неграмотни хора,които да блестят от възпитание.....

# 21
  • Мнения: 4 965
Сега май схванах идеята ти  Hug.

# 22
  • Мнения: 656
Рядко се пускат теми, в които наистина се търси съвет. Преобладават питанки от типа "кажете ми че съм права".

А твоята тема от какъв тип е? Искаш да ти отговоря конкретно аз защо критикувам, или да дам мнение относно критиките на Х съфорумка? Или да се замисля, че вероятно съм злобна и затова критикувам?

Този форум няма филтър в него да пишат само умни, добри, разбиращи и т.н. хора, така че мнения всякакви ще срещнеш. Иначе трябва да сложат тест за интелигентност и психо тест при регистрацията.

# 23
  • Мнения: 25 636
Този форум няма филтър в него да пишат само умни, добри, разбиращи и т.н. хора, така че мнения всякакви ще срещнеш. Иначе трябва да сложат тест за интелигентност и психо тест при регистрацията.

Пу-пу-пу, пази боже! Че тогава кой ще пуска теми за "съвети"?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 24 467
Рядко се пускат теми, в които наистина се търси съвет. Преобладават питанки от типа "кажете ми че съм права".

...

Нали, нали? Laughing
Пък си казвам мнението или споря, щот не съм възпитана. Ако, недай си боже, се окажа и не достатъчно чувствителна, съчувстваща или в разрез с мнението на масата /бе-е-е-е/ ставам и житейски и всякак неграмотна ... и критикарка.

# 25
  • Мнения: 274
еееееееееееееееех ееееееееееееееех пмс Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 1 008
Защо критикуваме? А защо не?  Mr. Green
Когато човек зададе въпрос или поиска съвет, трябва да може да приеме и мнение, което не отговаря на разбиранията и очакванията му. Във всеки един форум се разискват проблеми, всеки казва собственото си мнение, в края на краищата, не сме се събрали да блеем групово. Когато виждаш, че някой греши или е несправедлив към близките си, защо да не му го кажеш? Значи, много ви обиждат хората, които не ви гладят по главичката и мислят различно, а не ви обижда да си вадите кирливите ризи и да излагате роднините и приятелите си тук? Кое е по-важно в живота ви - мнението на съфорумката Х, която 99% е фалш или мнението на хората, с които живеете? Можете да бъдете груби, жестоки, подли и т.н. с тях, а не можете да понесете малко критика и се тръшкате, и пищите като двегодишни деца в магазин за играчки.
Я се вземете в ръце и си подредете приоритетите!  А ако се научите да бъдете по-толерантни към чуждото мнение, изведнъж ще откриете, че нямате никакви проблеми със заядливите съфорумки.  Laughing

ПП Аз винаги съм предпочитала градивната критика пред неискрените комплименти, ама пък е и въпрос на вкус, все пак...  Mr. Green
Това е много добре обяснено. Peace
еееееееееееееееех ееееееееееееееех пмс Twisted Evil
А това какво е ? За цикъл ли става въпрос? newsm78

# 27
  • Мнения: 25 636
еееееееееееееееех ееееееееееееееех пмс Twisted Evil

О, да, и това може да е. Пита се обаче, чий??  Twisted Evil

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 newsm62

# 29
  • Мнения: X
защото е най-лесно да го правиш,добре скрит зад измислено име и удуобно изтегнат в дивана на анонимността Hug

Общи условия

Активация на акаунт