Баба Марта бърза-мартенички тя да връзва,че МАРТенчето ще се появи до броени дни

  • 9 836
  • 233
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 50
Честито на мама dkmd!   bouquet Да им е жива и здрава малката Ева! newsm30

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 50

Диана при мене леката паника премина и вече  #Crazy #Crazy #Crazy , толкова ме е страх и въпреки всичко май май ще предпочета спинална упойка а не пълна.
Да попитам тези които ще са секцио каква упойка сте предпочели

Аз говорих с моя доктор за упойката и той ми каза, че ще съм с епидурална, за да може да се допълва, ако е нужно. А и аз не искам да съм с пълна, защото няма да мога да видя раждането на бебчо.

# 77
  • Мнения: 955
ЧЕСТИТО НА МАМА DKMD!Да е жива и здрава малката Ева!Много да ви радва с таткото.Бързо възстановяване и скорошно прибиране в къщи.
Аз също едва се движа вече.Излезах за малко и едва се дотътрих обратно.Много ми тежи вече,но..........чакаме ,какво да се прави.
Багажа е готов за болницата,та когато бебо реши,на негово разположение съм.Иначе и аз спя на 3 възглавници,полуседнала,полулегнала,напълно легнала,напълно седнала.Абе цяла нощ си сменям позите и се въртя и въобще............
Все си викам малко остана.После няма и да си спомням за това неудобство.
За упойката още не сме говорили с каква ще съм.Каквато ми препоръча анестезиолога,такава.

# 78
  • Мнения: 44
Честито бебче на DKMD! Hug

Нифертити аз мисля да съм със спинална упойка, и предният път с такава бях. До колкото знам по-лесно се понася, а и друго си е да чуеш първият плач на бебето.

# 79
  • Мнения: 308
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МАМА DKMD. ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ И ДА РАДВА ВСИЧКИ ОКОЛО НЕЯ.

   Диана К, при мене бяха първо болките, а водите ми ги спука доктора. Но в болницата лежах с жена, на която са й изтекли водите, но не е имала силни болки. Май няма писано правило.

# 80
  • София...........
  • Мнения: 959
ЧЕСТИТО НА DKMD !!! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА ЕВИЧКА И МНОГО ДА ГИ РАДВА!    bouquet  baloni

Багажа за болницата още не съм събрала, всеки ден си казвам ...утре Embarassed.

Днес навън времето е разкошно, като излязох в 13 часа чак сега се прибрах, но след малко пак излизам да прибера детенце от училище, а исках днес да се отдам на галадене Wink

# 81
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ох, много пишете, не мога да ви смогна...
Вчера цял ден бяхме на Панчарево по разходки и заведения, днес цял ден съм с бебо в парка...Лягам да си почина...
Видях КикиНики, мнооооого свежа и нахилена до уши - пожелавам всички да сме така весели и да прогоним страха от предстоящото раждане   bouquet

# 82
  • Мнения: 8
Честито бебче на DKMD!

# 83
  • Мнения: 48
Честито на мама DKMD!!!!
Да и е жива и здрава малката принцеса. Много да ги радва и да е изключително надарено дете!!!
[/b]
[/color]
Ние днес цял ден сме по разходки, чак преди малко се прибрах. Довечера съм на консултация с анестезиолог, така че ако имате някакви въпроси, казвайте да питам. Сщо така съм и на преглед  след това, но си мисля, че всичко е наред.

Искам да ви подсетя, че започна новата седмица и отново може да гласувате за конкурса на Еврофутбол  Hug

Пожелавам ви прекрасен следобед

# 84
  • София
  • Мнения: 565
 Честито бебенце Ева на DKMD!!!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 85
  • Мнения: 63
Честито на мама dkmd!   Да им е жива и здрава малката Ева!

# 86
  • Мнения: 52
Да е жива и здрава малката Ева,на мама dkmd бързо да се въстанови  bouquet

ма много моми,къде са им кавалерите Grinning

# 87
  • Мнения: 42
Честито на dkmd и малката Ева!
Да е здравичко и много да радва мама и татко.
Аз се преуморих ходих на разходка и даже си харесах количка една на jane в premaman и съм супер доволна тия дни ще ходя да я взема.
Пожелавам на всички лека вечер  Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 121
Честито на DKMD ! Много прекрасни мигове с малката Ева!   bouquet

# 89
Честито на мама DKMD. На малката Ева - да е жива и здрава, да носи много радост на мама и тате. Мама бързо да се възстановява   bouquet
А аз да се похваля днес от моя мил съпруг. Сутринта ме изненада с подаръци - електрическа помпа, термометър и шише срещу колики на една нова марка (японска) - PIGEON.

Общи условия

Активация на акаунт