Рицарки на Червено-бялото кантарче 24.02.2008 - 02.03.2008

  • 9 657
  • 338
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 348
асса, ма не опира ножа до кокал, там е проблема
на мазно се задълбава

сега важното, честити ви рожденници,
Ванче да те радва порасналата щерка
Танче - да не те тормози бабата

аз сега напънах едно филенце, ма ми е за закуска, че те моите дни по обяд почват
и ще бягам, че имам два листа списък със задачи
да видим докъде ще го свърша
това ще ми е фитнеса днес

# 46
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Има време само за Дзак и да кажа, че ви обичам и че ми липсвате.  Hug Дано по-късно сколасам да ви прочета и да понапиша нещичко.

# 47
  • Мнения: 2 492
Явно днес видимо ми личи , че съм спаднала от течностите , защото ме поздравиха , че съм отслабнала .  Laughing
А аз просто съм махнала свалената вода .
Най - смешното беше днес при моята лекарка , която ме поздрави , че имам воля .  Rolling Eyes
Ако знаеше какви ги вършех последните дни , бедна й е фантазията .
Даде ми няколко съвета , единия беше да не спирам да спортувам , да ходя на масажи и много вода , за да не увисна .
Смята , че вече мога да започна с кардиото по сериозно .
Абе много ми се радва жената .
И аз сега засрамена отивам да покарам кроса и да си изкупя прегрешенията и мързела предните дни .
Срок до две седмици да се похваля с 99 кг , не знам какво ще правя , но това е ...  Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 2 492
Дени я по - ведро , не знам при вас какво е времето , но тук е слънчево и топло .
Направо си се представих как се разхождам по плажа . Grinning

# 49
  • Мнения: 4 806
я, много вяло, Рицарки!

моите литри са 3, а вашите?

усещам крачолите леко охлабени вече  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 147
Здравейте прекрасни рицарки, много Ви мисля за вас, но нямам време и настроение....... Sad
Режим общ Hug, вода..... ooooh! Hug
Мерки и теглилки ще дам в неделя newsm78
Обичам Ви байййййййй

# 51
  • Мнения: 1 488
ПА!
  bouquet
Честита рожденничка на ванчето  Wink цунки мунки
Нямам време. Hug

# 52
  • Мнения: 4 806
туй да не е Ордена на нямам-време-Рицарки?
И аз нямам, ама на - посещавам, отчитам ... Ясно, напече слънцето и айде всички навън. Няма лошо Simple Smile Който може да си го позволи, нека се разхожда.

водите са много, на неядене издържам.

# 53
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Малко копи от другата тема....
И в болярското село напече, птички пеят,  минзухарите цъфтят..... Режимът е на почит. Вода се пие постоянно. Всеки ден хващам баиря с малкото дети за разходки, да заслужим храната...

А тя днес до тук беше - за закуска печена тричава палачинка, половин кофичка кисело мляко, една обелена краставица; за обяд сварени и после леко запечени със сметана и малко пармезан патешки бутчета.
До тук вече имам 2 л. и половина вода, за вечеря съм си намислила една грамаданска зелена салата, с печени чушки, моцарела и заливка от пасирани зехтин, балсамов оцет и малко чесън.

Утре ще има рицарски срещи. Кеф  Party

# 54
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Първо – мерси на Литълче за хубавата темичка. Всеки път – по-убава, бравос-бравос!!!  Hug
Почвам от тези с поводите – да ти е жив и здрав Дудьо, Мариетка, и на тебе – Криската, Ванче! На Таничка какво се честити днес – нещо със свеки – да не е годишнина, че не разбрах?  newsm78
Тедка, тоя номер с фонтана го знам. hahahaДърпах мъжа си за ръка от фонтаните в един магазин, че ги били намалили и направихме скеч на присъстващите – той гледа натам и върви назад, щото аз го дърпам за ръката и му викам – не гледай в тая посока, че е вредно! Всичко беше на майтап, де.  Joy Много сладки снимки - зайовците с ушите (клепналите) много ми харесаха.  bouquet И слона, дето го хранят.

# 55
  • Мнения: 1 488
Ето сега малко време да попиша.Диетата е строга и се извършва по план,след съботното ми преяждане с въглехидратни бомби.Да ви се похваля,мама ми подари книга Лунна пътека във водата от д-р Сяолан Джао.Изцеляване на женското тяло и ум с помоща ма традиционна китайска мъдрост.Нещо ако много ме трогне ще пиша.Сега отивам да обърна внимание на дятито,че се сърди.Водата 3л.

# 56
  • Мнения: 1 479
Добър вечер, рицарки! Свърших с готвене и чистене и мама водих на фризьор и рекох да ви видя как сте! Аз съм все още малко сдухана, ама се надявам на подобрение! С режима съм супер до сега
на обяд си правих пак броколи, аз съм така като зацепя на нещо и като ми харесва и карам до като супер ми омръзне! За вечеря правя свинско с прясно зеле! Наливам вода насила и това е!Дано се подобря! Утре съм на бач и мисля да си взема домати, сирене и едно варено яйце, а може и малко кашкавал, ще видя! Поздрави на Мила, Зетката, Теди! Много малко време ми остава за пусти английски, е сега слад вечеря ще кълвя и ще пиша домашно, въпреки че утре пропускам, че съм бачкатор! Радвам се , че Пуки, преодоля и това предпяствие успешно и продължава по рицарски да бори килата! Доста съм нахъсана, дано има резултати!
Желая ви лека и режимна вечер!

# 57
  • Мнения: 4 116
Миле, и аз не бих си купила такъв фонтан, ама на..подарък. Ще го измия  утре, ако децата доядат шоколада и го прибирам в кутията. Ще вижда бял свят само по празници.
Сериозно почвам да си търся детегледачка за по 1-2 часа на ден за дребния, за да мога да ходя на фитнес. Ако познавате добра жена от Люлин свиркайте. Ако не намеря такава до 2-3  седмици ще го давам в клуб вероятно, но е крайно време да започна спорт. Вкъщи със степера е много несериозно  Confused
Да ви питам, понеже съм почнала напоследък да се грижа за косата си по- специално... какъв препарат мога да й слагам преди сушене в четка, за да е по обемна и да се запазва за по- дълго формата? След измиване й слагам  балсам и кристали за коса, след изсушаването лак, но  е мека и къдричките след няколко часа се поизправят  newsm78  Днес дори маска си правих, нещо което правя за 2-ри път в живота си  hahaha Определено искам да имам жива и лъскава коса.
Хайде лека нощ и стискайте палци утре да улуча пътя към гарата  Mr. Green че съм много зле с ориентацията.

# 58
  • Мнения: 4 806
дотук 3,5 литра вода, няколко кафета и това е...

До утре. Дано да се хвалим кой с каквото има. Лека и успешна!

# 59
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Миле, и аз не бих си купила такъв фонтан, ама на..подарък. Ще го измия  утре, ако децата доядат шоколада и го прибирам в кутията. Ще вижда бял свят само по празници.
Сериозно почвам да си търся детегледачка за по 1-2 часа на ден за дребния, за да мога да ходя на фитнес. Ако познавате добра жена от Люлин свиркайте. Ако не намеря такава до 2-3  седмици ще го давам в клуб вероятно, но е крайно време да започна спорт. Вкъщи със степера е много несериозно  Confused
Да ви питам, понеже съм почнала напоследък да се грижа за косата си по- специално... какъв препарат мога да й слагам преди сушене в четка, за да е по обемна и да се запазва за по- дълго формата? След измиване й слагам  балсам и кристали за коса, след изсушаването лак, но  е мека и къдричките след няколко часа се поизправят  newsm78  Днес дори маска си правих, нещо което правя за 2-ри път в живота си  hahaha Определено искам да имам жива и лъскава коса.
Хайде лека нощ и стискайте палци утре да улуча пътя към гарата  Mr. Green че съм много зле с ориентацията.
На косата ти и балсам, и кристали, може да й идва множко и затова да остава много мека. При мен е така. Отделно - пяната е за обем и твърдост - ама иска опитване, за да си нацелиш твоята. Зависи и от вида на косата, от дължината и от всичко. Моята, като е пред къдрене, т.е. вече дългичка и без къдрици, й слагам пяна за обем и форма, а на бретона - гел - ама от него става адски твърда, което ме устройва в онзи момент. Има и лакове, които са много твърди и от които също се закрепва формата. Помня, че на сватбата ми фризьорката ми така ми беше "лакирала" косата, че прическата ми беше същата и на следващия ден, което по принцип никога не се случва, а ме валя и дъжд и ме духа адски вятър  Joy Но зависи какъв е лакът също. Да те предупредя, че някои коси от пяната изглеждат добре на същия ден, но след 1-2 дена трябва да се мият - моята е от тях. Та... много стилизиращи продукти не са най-доброто за косата. Маските са хубаво нещо.

Стискаме палци да улучиш пътя към гарата от първия път. Ако не - от втория  Wink

Общи условия

Активация на акаунт