Пак за попарата :)

  • 1 087
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 176
 maria_q_b защо не запазиш сутрешното и вечерното мляко пък попарта я давай през деня.Може да редуваш с кашата например.А мисълта  да се слага в попарата АМ не ми харесва нали сиреното играе ролята на негов заместител.Аз лично все още не съм дала попара и мисля и аз да я започна утре въпреки, че трябваше да го направя по рано.дна приятелка дава попара и каза че бебето и огладнявало много рано,знаели се, може да се върнете на 5 хранения.Ще приготвя попарта с 1/4 сухар и ще я давам два дни, после 1/2 сухар пак два дни и т.н. и след седмица вече да заместим изцяло едно хранене.

# 16
  • Мнения: 1 477
Съгласна съм с останалите мами.По-добре запази млечните хранения.Сирене и масло можеш да въведеш и без да се налага да изместваш едното млечно хранене.Например ако ги смесваш със зеленчуковото пюре.Малкият е почти на 11 месеца и все още яде АМ два пъти на ден.

# 17
  • Мнения: 408
Мен също ме вълнува тази тема в момента!Ако позволите и аз да задам няколко въпросчета!?Аз съм въвела сирене,масло и глутен.Лелята на мъжа ми (тя има дете на 1г.6м.)я правеше само с вода,но на мен не ми се струва много вкусна,мислех с чай ама кой чай е най-подходящ за бебето.Понеже много рядко става преди 8/ч си мисля дали да не я права с АМ!Нямаме проблем с кг -9кг и 67см и сме на 7м.,така ще остане само 1 млечно хранене.Педито ме посъветва да почвам с попарата,когато я попитах с какво тя ми отговори че няма значение "зависи как я харесва детенце"

# 18
  • Мнения: 521
Аз неотдавна попитах тука в форума дали може да давам на бебо попарата с чайовете на Хип и ми отговориха че може така и смятам да направя защото купените незнам колко са качествени а при Хип има контрол на качеството.
а попара само с вода едва ли би харесала на бебче Иво Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 442
Аз неотдавна попитах тука в форума дали може да давам на бебо попарата с чайовете на Хип и ми отговориха че може така и смятам да направя защото купените незнам колко са качествени а при Хип има контрол на качеството.
а попара само с вода едва ли би харесала на бебче Иво Simple Smile
Аз я правя с шипков чай-от цели шипки,а не тези от пакетчетата чай.С АМ също става. Peace
Според мен млечните ви хранения трябва да са поне 3 или 4 на тази възраст Peace

# 20
  • Мнения: 508
МОЕТО МНЕНИЕ е че е по-добре да се приготви непосредствено преди храненето. А иначе ако си захранила със сирене и глутен няма нужда да захранваш допълнително-давай направо цялото количество.

# 21
  • Мнения: 408
Аз лично съм захранила със всичко(глутен и сирене и масло).Но имам още 1 въпросче ако я правя с мляко пак ли да слагам масло и сирене,както при тази с чая???

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз лично съм захранила със всичко(глутен и сирене и масло).Но имам още 1 въпросче ако я правя с мляко пак ли да слагам масло и сирене,както при тази с чая???
Аз винаги я правя с АМ. Слагам сирене, масло не слагам.

Общи условия

Активация на акаунт