В Австрия чакаме Баба Марта да доведе пролетта - 14!

  • 16 342
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Добро утро и от мен в новата тема. Рени,   bouquet
Браво на Стоян, добре се е ориентирал, пък и може да си избира. Роси, добре че са ви качили. На мен не ми се е случвало, но не искам да си мисля, ако изпусна самолет, какво ще ми е Rolling Eyes А не мисля че някоя авиокомпания ще върне пари за изпуснат полет, ако си закъснял или неотишъл, тях какво ги интересува. Връщат пари, ако не летиш по тяхна вина. Скай Юръп по нова година, когато бяха мъглите в Сф предлагаха или на другия ден да летиш или да ти върнат парите.
e_lucky, за плащането - ако нямаш кредитна карта, можеш в офиса ма Опернринг, но взимат 15евро комисионна. Те и с кредитна карта взимат някаква такса към 6 евро. Има опция да платиш чрез gsm номера си, но само ако си на One или A1. Едни мои познати са плащали, но аз не съм, така че не мога да гарантирам. Можеш да резервираш и да се обадиш на бг номера на Скай и да кажеш, че искаш да платиш в банка, дават ти номер на сметка и чакат 24 часа, ако платиш ти пращат потвърждение, ако не-нищо.
От 2 дни имам  newsm30 вкъщи, което обикаля и изучава всичко
Както винаги съм за среща, само в четвъртък не мога.
Лек и   Nature Sunny ден

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 09:52 от Anna__

# 16
  • Мнения: 619
A при SkyEurope колко са ограниченията при багажа? Колко багаж може да се носи?
Благодаря пак!   bouquet

# 17
  • Мнения: 957
20кг.  На сайта им има доста подробна информация. Погледни го.

# 18
  • Мнения: 4 150
ЗаЩо винаги се zаключва темата на 15 страница?Не може ли да е с по 50 страници...на мен ми се струва много бьрzо свьрШването на 15 страници...

# 19
  • Мнения: 580
Zapisvam se i az - njamam v momenta BG tastatura, taka che samo shte vi cheta  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 214
И а3 сме ра3писвам, нямам мн време 3а писане, но ви 4етя редовно.

# 21
  • Мнения: 112
4естита нова тема!Рени smile3525  txtloves

Свити,нали май ти писа ,4е SKY  отиват на конкурс.А дали е така?Аз заради това не си вземам още билет за лятото.

На вси4ки новодомци 4естито!  bouquetза сега ще преживявам ва6ето щастие,пък дано  ме сполети скоро  подобна съдба.


На рожденниците -пак 4естито!Много здраве и щастлив живот желая.  bouquet

# 22
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Едно позитивно "Добро утро" от мен!   food010
Лек и успешен ден!   bouquet
Помислете за срещичка!    lalalala

                                         bye   Kissing Heart

# 23
  • Мнения: 957
Жени, ние мислим, ама като гледам няма много ентусиазирани.

# 24
  • Vienna
  • Мнения: 266
Ето ни и нас, zавьрнахме се Hug. Макси бе6е мн впе4атлен,4е пьтува с влак толкова дьлго, направих му кефа. само дето си скьсах нервите пика около 20пьти в тоалетната #Crazy
Ние сме на лице zа сре6ти след сьбота, 4е таткото ни е болен Cry и си го гледаме. все ми е едно кьде се сре6таме само да став и zа по големи деца и да има място да се раzхождат. Мн се
иzкефих сега в Германия никьде не се пу6и и половината кафета са с детски кьтове. а тук ку4етата и пнсионерите са по важни от децата Shocked
На Стоян 4естит рожден ден, да е жив и zдрав и да има супер детство, по малко бели и по малко инциденти и мн, ама мн да слу6а мама и татко.

 И на Деана 4РД на патерици, да си мн жива и zдрава и дано ме4тата ти се сбьдне таzи година zа ново, собствено жили6те или кz6та, желая ти го от сьрце.

Ritamae снимките са стра6ни, искам и аzzzzzzzz, моя мьж е посетил доста от теzи екzоти4ни места, така 4е едва ли 6те ме огрее скоро.   планирали  сме с Макси 3 седмици на Хавай, но немога да си представя как 6те иzдьржи полетите и престоите между тях newsm78, но мн искаме да му покажем и мисля 4е той мн 6те се кефи...ние си ходиме от как се е родил, а той милия все с баба си и дядо си, тоzи пьт ужасно мн ни липсва, пьк и ве4е е голям и като гледам др. деца все ми се иска и той да е с нас.....

# 25
  • Мнения: 343
Помислете за срещичка!    lalalala

                                         bye   Kissing Heart

аз бих предложила площадката на карлсплац, ама от утре май ще вали... лайнера на марияхилферщр??? кой кога може?
аз всеки ден след 15ч... моите 2ма като по чудо са здрави (като изключим сополите Rolling Eyes)

Диана
благодаря!

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 21:48 от deiana

# 26
  • Мнения: 214
Sarrah, наскоро беШе годиШното им (на скай) акционерно събиране, търсят спонсор. Засега мнението на финансистите е, 4е до края на лятото Ще летят, но 3а след това един konkurs е мн въ3можен. А3 ли4но съм си купила билети само 3а лятото.
3а среЩа сме и ние готови, ако може да не е навън.

# 27
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Здравейте!
Щом не искате да пишете, пък и аз няма да пиша вече!   nono   newsm48  Няма всеки път всичко да си правя сама, като някоя  ku-ku
Лек ден на всички!  sun

# 28
  • Мнения: 153
 55
Жени, не се оплаквай, не си сама.
Колко желаещи има за среща и пак нищо. То остана вариянт само утре? Казвайте къде и в колко и който може да заповяда  Hug
Черпя за месечинката на Виктор   cook
Лек ден от мен

# 29
  • Vienna
  • Мнения: 261
Аз в петък съм на плуване. А среща в кафене не ме устройва, защото мадмоазел не я свърта.
Кой иска на 9.3. на прощъпулник? Мира проходи преди няколко седмици. Пишете ми на лични да видим как ще го организираме...

Общи условия

Активация на акаунт