Да посетя гинеколога си или да оставя нещата на природата

  • 5 160
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
Ето ме, току що се върнах от прегледа.Доктора каза, че според него не е имало бременност.Матката била без удебелена лигавица, няма плодно сакче или следи от такова.Яйчници, тръби, всичко е наред.Според него кървенето си е чиста менструация.Попитах го защо тогава тестовете са ми били положителни, той отговори, че тези тестове по аптеките не били 100% сигурни и се получавало понякога фалшив отр. или пол. резултат.Не знам.По принцип му имам голямо доверие, не веднъж ме е "спасявал".Поне се успокоих, че няма да ме чистят.

Благодаря на всички ви за куража и стиснатите палци!  bouquet

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 19:21 от Rumito

# 16
  • Мнения: 551
Много съжалявам не се отчайвай следващия месец  Peace

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 19:27 от gevi82

# 17
  • Мнения: 7 716
Румито, имаш голям проблем, получаваш спонтанни аборти, има причина, намери я, защото така ще страдаш много.
Това с тестовете не е вярно.

# 18
  • Мнения: 4 306
Ето ме, току що се върнах от прегледа.Доктора каза, че според него не е имало бременност.Матката била без удебелена лигавица, няма плодно сакче или следи от такова.Яйчници, тръби, всичко е наред.Според него кървенето си е чиста менструация.Попитах го защо тогава тестовете са ми били положителни, той отговори, че тези тестове по аптеките не били 100% сигурни и се получавало понякога фалшив отр. или пол. резултат.Не знам.По принцип му имам голямо доверие, не веднъж ме е "спасявал".Поне се успокоих, че няма да ме чистят.

Благодаря на всички ви за куража и стиснатите палци!  bouquet

Извинявай, обаче нещо ме съмнява тоя лекар.
Наистина е време да се обърнеш към специалист и да потърсите отговор на въпроса "Защо се получава така?"

# 19
  • Мнения: 1 335
Не ми се иска да коментирам надълго, но колкото и да са несигурни, тестовете за бременност отчитат нива на хормон, който може да се покачи САМО по време на бременност. Виждала съм отрицателен тест при наличие на бременност, но ми е необяснимо обратното. Може и аз да съм в грешка.
Съжалявам за разочарованието! Желая ти много сила, миличка! Гледай напред и дано скоро се похвалиш с бебче  Hug

П. П. Лекарят ти не ми харесва. Извинявам се. Обърни се към специалист и ако съм на теб бих потърсила причината за тези случки

# 20
  • Мнения: 448
Ох, знам, и аз се усъмних в обяснението за тестовете.Всеки ми казва, че не може да имаш фалшив положителен резултат.Отрицателен фалшив да, но положителен Rolling Eyes
Всъщност имам един аборт по желание и един спонтанен.Ако сега съм била бременна това ми е втори спонтанен.Но как да разбера?Да отида ли при друг лекар и при кого се чудя, защото се напатих от "опитни" д-ри за последните няколко години.Дори да потърся второ мнение сега е рано да се види каквото и да било.Абе не знам ошашках се тотално!

Сега си направих втория тест от опаковката, еми и той е положителен!!! Shocked
Моля някой, ако има кординати на добър гинеколог, който ще може да ми помогне да ми пише на ЛС.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 20:38 от Rumito

# 21
  • Мнения: 7 716
Направи един кръвен тест за бременност, не се поема от касата, струва около 18 лв. После ще ти кажа какво да правиш.

# 22
  • Мнения: 551
Направи един кръвен тест за бременност, не се поема от касата, струва около 18 лв. После ще ти кажа какво да правиш.
Peace
Доста странно положение,незнам но си мисля,дали не е много ранна бременност и доки да не е могъл да я види. newsm78

# 23
  • Мнения: 989
Rumito, послушай Лали и направи кръвен тест и си намери друг лекар. Доколкото разбрах имаш 5 дни закъснение - наистина е малко раничко, но след 2-3 дни вече може да се види плодния сак с добра апаратура и добър лекар, разбира се.

# 24
  • Мнения: 1 335
Rumito, силно се надявам да послушаш Лали за кръвния

# 25
  • Мнения: 448
Още утре ще си пусна кръвен тест.

# 26
  • Видин
  • Мнения: 961
Руми, направи кръвен тест и си намери друг лекар!Ще чакаме добри новини след него!
Успех! Hug

# 27
# 28
Руми стискам ти палци  Praynig

# 29
  • Мнения: 232
Руми,стискам ти палци всичко да е наред fingerscrossed fingerscrossed newsm17.
 Направи си  кръвен ,за сигурност. Аз мисля,че си бременна/при толкова  EFP/,а доктора ти не е видял плодно сакче,щото е все още рано.Дано всичко да се развие благополучно!Успех!!!  love001

Общи условия

Активация на акаунт