Дюкан завладя сърца милиони и овесените трици се купуват с кашони - 82 тема

  • 40 538
  • 929
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 958

Добро утро,милички Hug
Черпя кафенце по случай два месеца Дюкан Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря на Вещи за прекрасната темичка,честит аватар,крайно време беше да си сложиш собствена снимка,браво,по крачетата и по блузката си същата,познах те,нова прическа само май имаш Hug
Благодаря на Марини и Нели за снимката)аз виждам една, само дебелата) и заглавието Hug
Зайка,радвам се,че сте добре,такъв беше периода за всички ни,за съжаление,дано не боледуваме повече Hug
Цвети, Hug
Кри Hug,аз също си правя гала-вечерите с хапване на забранени досега неща(понякога даже прекалявам,което знам,че не е добре) Laughing,хубавото е,че протеиновите дни после оправят положението,гарантирано Hug
Пожелавам ви лек и отслабващ ден,момичета,аз в този прекрасен слънчев ден смятам да отида на тае-бо Hug
Бачи,Перле, Hug
Сън,прекрасна си на снимките,сега ги видях Heart Eyes Heart Eyes
Честит празник на рожденичките  bouquet  bouquetЮзер,Буфана newsm38 newsm59 Чудесен ден и весело изкарване на празника ви желая от сърце и нека вашите желания бъдат мои пожелания  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 09:09 от jedira

# 16
  • Мнения: 91
Здравейте момичета!Как сте?При мен нещата са в лек застой, но поне не качвам!Малкият е малко болен и нямах време да чета, а както виждам вече имаме нова тема!
Вещи страхотна нова вещица и също толкова хубава нова 1 страничка!Само ако можеш да ме добавиш и мен, че нещо не се откривам в ние сме...   bouquet
Честито на всички празнуващи!   bouquet
Лека и отслабваща седмица!   bouquet

# 17
Добро утро на всички!Поздравления  и най-добри пожелания за рожденничките.Момичета бих помолила за един консулт-дали нещо не греша?През дните на ПЗ винаги качвам,досега с по 300г.-което смятах за нормално/виждам ,че и при вас се случва/,но сега след 3 дни ПЗ съм +600 г.Ям само разрешени,но си позволявам да готвя зеленчуците.Примерно-миш-маш/яйца,извара,пипер,домат,лук или зелен боб+домат+морков +лук-като ядене,но без никакво олио/.Къде греша?И нещо хубаво-внушавам ли си,че кожата ми от както съм на режима е по-хубава/има ли други ,които са усетили същото? Благодаря предварително и успешна борба с килограмите.

# 18
  • Мнения: 213
Добро утро прекрасни дами и от мен ! Да се запиша и аз в новата тема !!! И да благодаря на pepena  за хубавата закуска - !!! Приятен и свалящ ден на всички ви!!! Сърдечни прегръдки !!!  Hug   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте и от мен момичета. Аз се боря с НОИ отново- защото не ми превеждат парите за майчинството и вече ми идва да ги  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Най-тъпото е, че след първия сигнал включват някакво изчакване и до там- отебават народа тотално. Май пак ще се пишат жалби  ooooh!.

# 20
  • Мнения: 200
Добро утро на всички,
изкарах първите си пет дена ПЗ и кантара леко се покачи затова пък от днес съм на П и мисля това покачване да го пратя при спомените  Grinning.Успешна отслабваща седмица на всички.

# 21
  • Мнения: 2 013
Добро утро, момичета!
Честито на рожденичките и на всички заслабнали.
Кри, това с повишенията след гала вечеря звучи малко обезсърчително. Надявам се да е временно явление и по-нататък да нямаш плюсчета след хубава вечеря. Дали пък тези допълнителни килограми, които се свалят в трета фаза не са с такава цел - да си ги връщаш след гала вечери и в крайна сметка накрая да се стабилизират килограмите, свалени през втора newsm78

При мен има движение леко към 11-ия килограм, но ще го обявя официално надявам се утре-вдругиден.

Искам да похваля соса за салата на Дюки. Направих го с парафиново олио, балсамов оцет, мъничко прясно мляко и малко горчица. Много вкусно, макар и малко пикантно заради горчицата.

# 22
  • Мнения: 187
Добро утро момичета и момчета! Hug
Честит рожден ден на Юзер и Бифана  bigdance2 с пожелание за здраве, щастие, любов и сбъднати мечти!
Вещи благодаря за новата тема  bouquet аватара е страхотен
Жедира честито за двата месеца  bouquet
Аз от вчера съм на ПЗ и съм много доволна и щастлива. Пожелавам приятен и отслабващ ден на всички!

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 740
Добро утро и от мен, включвам се за да ви препоръчам една книга, която в момента чета и си мисля, че може да бъде много полезна за всички, които наистина искат да отслабнат. " Ултраметаболизъм " на Марк Хаймън. Много интересни моменти описва автора, и е доста полезно четиво. Приятен ден пожелавам на всички.  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 314
Добро утро! Hug
Легнах късно, станах рано, но какво да се прави, и аз като други забелязвам, че съм пълна с енергия, дори и да не се наспивам.
След моята гала вечеря,/внимание- 3 фаза съм/ която започна почти от обяд, резултатът е + 500 грама. Кри, мен пък ме върна 1 седмица назад. Но като чета, че се случва при повечето третофазнички и това се регулира от протеиновият ден, резултатът не ме притеснява чак толкова.
И без това съм решила засега да го карам с една гала вечеря и 2 протеинови.
Мама Веси, браво на теб за намалението! Peace
Дивана, чакам да се похвалиш утре и да честитим! Flutter Ще пробвам сосчето на всяка цена!
Зазу, дано се пребориш скоро. И затрудненията, които усещаш напоследък, да изчезнат бързичко! Hug
Мира, не успях вчера за водната, детегледачът беше зает , пък и имах една емоционална среща! Надявам се през седмицата да се организирам! Blush
жедира, честити ти 2 месеца с Дюкан! Браво на теб! Изглеждаш много добре!  bouquet
Бо, сподели някои от интересните моменти от тази книга! Praynig
Който е закусвал рано, време е за междинна закуска. Черпя ви с топло, топло яйце. Нося го, нося го Laughing Вчера направих 6 дюкански месеца!

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 09:44 от tzvety roussimova

# 25
  • Мнения: 1 890
Добро утро момичета Hug
Вещи, страхотна си на аватара, този вече се доближава до истината. Hug
Честит Празник на всички празнуващи   bouquet
Юсер , Бифана   newsm59, много щастие и късмет в живота. Hug
Жедира, честити два Дюкански месеца, пожелавам ти много свалени килограми с усмивка.  love001
Зазу, решението е жалби до дупка, тия не се разбират от дума. Hug
Цвети, честити 6 месеца,  Hug
Майка Зайка   Hug
Аз да ви споделя за режима. Когато го започнах, нямах идея дали ще издържа. Правила съм стотици диети. Верно, свалях, ама после килцата се връщаха, че и отгоре.Смятах, че и с тази ще е така, да не говорим, че осем месеца диета никога не бях правила. Взех решението, след дълго обмисляне, но затова пък категорично. Нито замиг не си помислих да погледна друга храна, освен предложената от Дюкан. Бях изключително стриктна , като се базирах на следните думи:
"Затова, за да успее да доведе докрай дадена диета или разширен план, дебелият трябва да се опре и на една друга инстинктивна пружина - мнението на авторитета. Следователно планът следва да е създаден от външна инстанция, от чужда воля, която да замести неговата и да приеме формата на точни инструкции, неподлежащи на тълкуване или на обсъждане и изпълнявани толкова дълго, колкото е необходимо, за да се запазят постигнатите резултати. " и още:
"Накратко, девизът е прост и не подлежи на обсъждане: всичко, изброено в списъка, е ваше и изцяло ваше; онова, което го няма в списъка, не е ваше, забравете го за малко - в най-скоро време всички храни отново ще ви принадлежат. "
И така, забравих всичко извън режима изхвърлих го от мозъка си. Представете си само, в двора ми расте изключително вкусна, сочна и едра череша, която обожавам. В дните на режима я гледах как зрее и дори за миг не ми мина през главата да си откъсна само едно зрънце.
Мозъкът има изключителното предимство да мисли така, както ние искаме. Програмирайте го на вълна режим и ще се изненадате от волята и упоритостта си, които сте смятали, че нямате.
Желая ви успех!

И хубав ден навсички. Hug Hug Hug

# 26
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
 Party ето ме и мен в новата темичка Simple Smile
Благодаря на Вещи за труда и старането и на Марини и Нели за стимулиращите снимки.  Heart Eyes


а аватара ти е направоооо

за протокола - безгрешна съм след цяла седмица празнуване мога да докладвам, че само веднъж съм нарушила режима и то в частта количество вода

лек и олекващ ден на всички
  Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 618
Добро утро!
Цвети и аз съм като теб тази сутрин  Grinning Честити 6 месеца  bouquet
Аз днес съм режимна, хапнах мляко с трици, сега ще се наливам с водичка, че след 2-дневно прегрешение кило и половина съм отгоре.  Crazy Но проблема с 00 остава и много ме притеснява ве4е.
Честит рожден ден на Юзер и Бифана, да сте живи и здрави, много късмет, любов и радост! newsm59  Gift

# 28
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
.Къде греша?И нещо хубаво-внушавам ли си,че кожата ми от както съм на режима е по-хубава/има ли други ,които са усетили същото?
Никъде според мен..и аз качвах в ПЗ дните..А кожата на повечето момичета , видимо се подобрява  Flutter
Да ви кажа и аз като кри качвам след гала, въпреки че моята гала е малко ядки, вафла  и т.н... но след ден два нещата се нормализират..Не съм яла още картофи, ориз, макарони  Blush
вещи и ко -мерси за хубавата тема   bouquet

# 29
  • Мнения: 45
как да вляза в снимките преди и сега.Моля за помощ

Общи условия

Активация на акаунт