Помощ,не мога да избера име!!!

  • 7 015
  • 205
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 512
Кристиян.
Популярни са, да, но пък са хубави имена.

# 166
  • Мнения: 686
Кристиян за да има имен ден на Коледа

# 167
  • Мнения: 673
  А какво ще кажеш за Божидар или Даниел?

# 168
# 169
  • Мнения: 1 900
Гласувах за Кристиян Peace

# 170
  • Мнения: 313
Като гледам, отговорите ще те затруднят още повече. Все пак аз съм за Кристиян. Успех.   bouquet

# 171
  • Мнения: 553
И аз ато тебе се чудех безутешно... между Мартин и Добромир  и накрая решихме като се роди да видим кое име ще му отива повече на муцунката.


ПП Мартин значи "Храбър"..да ти кажа, аз го научих 7 години след като си нарекох детето така, hahaha може пък това инфо да наклони везните  Laughing

# 172
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Мартин   bouquet

# 173
  • София
  • Мнения: 1 230
Аз съм за Мартин, винаги съм харесвала това име.

# 174
  • Мнения: 219
Един съвет  - кръсти го на деня, вкойто ще родиш, например понеделник - павел; вторник - виктор и т.н. и т.н.  Joy  Едно време бабите така са кръщавали животните, на дните от седмицата  newsm57  261uu Animal Pig Animal Cow Monkey kyllmg Animal Chicken  animal037  animal085  Animal Snail  Animal Tropical Fish
Това е в рамките на шегата, ама наистина и двете именца са баналнички май. Избирай вече име, че да се успокоим Hug

# 175
  • Мнения: 142
Мартин  Peace
Разпространено име в цял свят. Няма да има проблем един ден, където и да отиде.

# 176
  • Мнения: 1 059
Кристиян

# 177
  • Мнения: 4 784
Аз съм за Мартин. Все още не е чак толкова разпространено, не че има нещо лошо, не искам да засегна мамите на Кристиян-човците, а и ми звучи по-миловидно.

# 178
  • Мнения: 315
Кристиян  Peace

Ще има имен ден на Коледа, а и на името на Бог: Християн или Кристиян: по-модерно и е международно име.

# 179

Общи условия

Активация на акаунт