Ценоразпис за мъжки прегрешения

  • 4 497
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 407
Ако ще забогатявам по тоа начин, май да сменям мъжа. ОБаче на мене ми се очератват мнооого разходи.
Волф, дано не чете мъжът ми, щото лошо!

# 31
  • Мнения: 337
Чудя се като готви и не си почиства после колко ли да го глобя? Thinking

Божее, аз бих чистила, ама той не готви. Joy Joy

# 32
  • Мнения: 2 891
Тези глоби не са ми по вкуса. Ще фалирам, ако са и за двата пола  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 978
За глобите не знам.
Ама бих дала пари, ако само си измие чиниите. Това ще да е мисията невъзможна...!

# 34
  • Мнения: 2 196
Божее, аз бих чистила, ама той не готви. Joy Joy
Сега ще ти го опиша,дано си го представиш.Например започва да панира дробчета.Има яйца, брашно и освен по плота и по прозорците,стените и пода.Всички съдове, които ползва / а на него винаги са му необходими минимум 10/, са пръснати за разкош мръсни из цялата кухня. Laughing

# 35
  • Мнения: 2 978
Божее, аз бих чистила, ама той не готви. Joy Joy
Сега ще ти го опиша,дано си го представиш.Например започва да панира дробчета.Има яйца, брашно и освен по плота и по прозорците,стените и пода.Всички съдове, които ползва / а на него винаги са му необходими минимум 10/, са пръснати за разкош мръсни из цялата кухня. Laughing

Така си намерих кухнята, когато баба ми беше решила да покаже на дъщеря ми, как се точат кори за баница.
Всичко беше побеляло и в разпръснати съдове. ooooh!

# 36
  • Мнения: 1 813
Давайте идеи,аз вече точа секирата,ама ми е малко веднъж да го заколя,та търся по-жестоки начини за отмъщение. #2gunfire

Глобата може да е 5 х цената на златното украшение. Звучи добре м?

# 37
  • Мнения: 2 196
Така си намерих кухнята, когато баба ми беше решила да покаже на дъщеря ми, как се точат кори за баница.
Всичко беше побеляло и в разпръснати съдове. ooooh!
То веднъж се ядва,ама моя мъж обича да готви.Че и творчество проявява.Идея си нямаш какви безобразия може да свърши само с един миксер.Ама а смей да вкараш оплакване: ''мъжа ми готви''. Crazy

# 38
  • Мнения: 17 407
 Как не ви е срам да се оплаквате, бе! Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 813
Аз съм измислила доста добра глоба,но не е за семейни.  Mr. Green

# 40

[/quote]

Глобата може да е 5 х цената на златното украшение. Звучи добре м?


[/quote]

И после като кажем, че жените били меркантилни...много обидени има. Laughing

# 41
  • Мнения: 1 813

Глобата може да е 5 х цената на златното украшение. Звучи добре м?


[/quote]

И после като кажем, че жените били меркантилни...много обидени има. Laughing
[/quote]

Като съдя по постъпката на пича, как да се отнасяш с него - с чувства и финес ли?  Thinking  Stop

# 42
Всеки мъж отговаря за постъпките си, както и всяка жена отговаря за желанията си....щом хоризонта ти стига до 5х цената на златното украшение. Аз се сещам за няколко доста по-атрактивни женски желания. Sunglasses

# 43
  • Мнения: 1 813
Всеки мъж отговаря за постъпките си, както и всяка жена отговаря за желанията си....щом хоризонта ти стига до 5х цената на златното украшение. Аз се сещам за няколко доста по-атрактивни женски желания. Sunglasses

Много е лесно да говорим на теория. Но тази жена май е единствената с реална ситуация в темата?  Thinking

# 44
  • Мнения: 17 407
Аз лично бих се отнесла с шут в гъза, за да стигне по- бързо до персоната, в чието щастие е инвестирал Grinning

Общи условия

Активация на акаунт